STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
peryferia

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
siewca




Dołączył: 28 Cze 2004
Posty: 88

PostWysłany: Pon, 28 Cze 2004 22:32:31    Temat postu: peryferia Odpowiedz z cytatem

myślę że jeżeli media brodnickie nie pofatygowały się by podziękować organizatorom to myślę że chociaż my symbolicznie możemy to zrobić - sam jestem ciekawy ilu z was zdobędzie się na tak odważny gest - myślę że jeżeli już ktoś coś robi w tym mieście to należy mu się szacunek - jeszcze raz dziękuję wszystkim tym którzy naprawdę zorganizowali i pracowali przy peryferiach - myślę też że warto by było pociągnąć temat pod tytułem co dalej Exclamation Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Brodnica.net
Administrator



Dołączył: 21 Cze 2004
Posty: 1

PostWysłany: Wto, 29 Cze 2004 10:46:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też musze się przyłaczyć do podzękowań. Dzieki perferiom miałem fajny weekend. Na pokazie ogni biegałem z aparatem i kapała na mnie nafta, ale to już problem pralki Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
B52
Gość






PostWysłany: Wto, 29 Cze 2004 20:34:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

siewco, media nie sa od dziekowania a od informowania, poza tym niech wyrazem szacunku mediow dla imprezy bedzie obecnosc na wielu imprezach skladowych "peryferii". osobiscie uwazam, ze aneta i radek z pozostalymi odwalaja kawal dobrej roboty. chyle czola i juz Twisted Evil
Powrót do góry
B52
Gość






PostWysłany: Wto, 29 Cze 2004 20:35:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aha, klon, nafta schodzi bez sladu - dokladnie jak mowil ten koles z kolczykiem w jezyku...
Powrót do góry
siewca




Dołączył: 28 Cze 2004
Posty: 88

PostWysłany: Sro, 30 Cze 2004 09:00:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie chodzi mi o dziekowanie przez media - one mają informować jak mówisz (ale jakoś w tej sprwie tego nie robią mimo że było ich sporo) a chodzi mi o docenienie starań anety i radka i ich teamu przez tzw zwykłych odbiorców dla których przecież robi się takie imprezy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SU27
Gość






PostWysłany: Pią, 02 Lip 2004 16:23:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na portalu jest fotoreportaz, bylo kalendarium
w pomorskiej piatek str. 16, sobota, str. 14, poniedzialek str. 18
w nowosciach poniedzialek str. 10, piatek str. 11, w sobote nie pamietam...
w czasie tez cos bylo.
z tego co wiem, to programy redakcje dostaly dzien przed impreza, wiec szybciej nie mozna bylo Twisted Evil czego sie czepiasz?? a mieszkancy dziekuja w tym temacie...
Powrót do góry
siewca




Dołączył: 28 Cze 2004
Posty: 88

PostWysłany: Pon, 12 Lip 2004 15:19:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niestety reakcję widać choćby w tym temacie - może jednak wrócić do typowo polskiej metody - narzekanie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SU27
Gość






PostWysłany: Sob, 17 Lip 2004 08:09:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie za bardzo rozumiem kontekst z tym narzekaniem. prawda jest na przyklad taka, ze niepotrzebnie w piatek imprezy towarzyszace peryferiom byly do bardzo pozna - ludzie zmeczeni po pracy raczej nie przyjda. lepszym pomyslem byloby dluzej w sobote.
poza tym podtrzymuje opinie, ze warto im dziekowac Razz
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.014332 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski