STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Jak to możliwe że wybraliśmy Kłamstwo i Oszustwo
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 127, 128, 129, 130  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Reszta świata
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jack 254




Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 3566

PostWysłany: Sro, 09 Sty 2019 22:38:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiec proszę .
W d***e mam czy jest wyznawca Tuska , Sorosa , Kaczyńskiego rydza czy ma wytatuowanego gebelsa , czy jest ,, zwykłym zbokiem ” czy zbokiem w sutannie . Powinni siedzieć w kryminale i tyle .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
GajowyMarucha




Dołączył: 29 Kwi 2015
Posty: 1341

PostWysłany: Sob, 12 Sty 2019 19:10:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prezesz PIs nagle kocha orkiestre znów kłamie
Serce Europy gdzie bije? kolejna kłamstwo
Do dzików nie chcieli strzelać następne
a jak wyjaśnili katastrofę TU 154 to już wiem?
To partia kłamców
Penie wielu popieraczy PIs nie kocha nadal WOŚP ciekaw jestem który się przyzna tutaj że jest ignorantem co nie widzi dobra orkiestrowego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fenrir




Dołączył: 04 Gru 2005
Posty: 1683
Skąd: VALHALLA

PostWysłany: Sro, 23 Sty 2019 22:10:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[url]Magdalena Ogórek: ,,Adam Michnik to starszy, sfrustrowany facet, prawdopodobnie od dawna nie poszło mu w łóżku, więc wyżywa się na Polakach."

Rafał Ziemkiewicz, odbierając nagrodę za najlepszy felieton, opowiedział na dzisiejszej gali kilka dowcipów sytuacyjnych o zamachu na prezydenta Adamowicza. Zachwycona publiczność płakała ze śmiechu.

Na deskach warszawskiego teatru odbyła się wczoraj premiera sztuki, w której główny aktor obiecuje, że zamorduje Owsiaka, i namawia publiczność do współudziału. Inna aktorka imituje scenę seksu oralnego z figurką Władysława Bartoszewskiego, jeszcze inna kopuluje ze świecą chanukową.

TVP wyemitowała widowisko grupy teatralnej ,,Smog w redakcji Wyborczej". Całość opiera się na prymitywnym szydzeniu z homoseksualistów, Platformy, uchodźców i feministek. Publika rechocze.

Gdy młody dziennikarz z Tok FM szedł za Jackiem Kurskim, zadając mu niewygodne pytania, ten odwrócił się do niego i z zaciśniętymi zębami, z nienawiścią w oczach, nazwał go... skurwysynem.

Dziennikarka TVN poszła zadać kilka pytań organizatorom Marszu Niepodległości. Usłyszała od nich, że ,,więcej szacunku maja do k***y niż do niej".

Unio, czemu nie reagujesz...?!

A, już wiem czemu. Bo wszystkie opisane wyżej wydarzenia to fejki. Dajecie radę w ogóle pomieścić sobie w wyobraźni jaki byłby kwik, gdyby którakolwiek z wyżej wymienionych sytuacji wydarzyła się naprawdę...? Ja, przyznam szczerze, nie umiem sobie tego nawet wyobrazić. Propagandometry popękałyby z przesilenia.

Z tym że... to wcale nie do końca fejki - nie zgadzają się tylko nazwiska i postaci.

Bo to nie Ogórek prostacko odniosła się do seksualności Michnika - to Ewa Wanat (znana z Wyborczej i TokFM) napisała tekst o politycznym frustracie seksualnym, który wszyscy odczytali jako oczywistą aluzję do Kaczyńskiego. I to nie Ogórek, tylko Jurek Owsiak publicznie zrobił frustratkę seksualną z pisowskiej posłanki.

To nie Ziemkiewicz opowiadał dowcipasy o tragicznej śmierci Adamowicza, tylko Stuhr robił sobie heheszki z katastrofy Tupolewa. Mając w d***e fakt, że te prostackie żarciochy rodem z pijackiej meliny mogły oglądać rodziny tych osób, które w wyniku tej przezabawnej katastrofy zostały rozerwane na strzępy. A ich szczątki pakowano do trumien taśmowo, w jednej z nich umieszczono cztery miednice i dwie głowy. Można się zesrać ze śmiechu.

W teatrze wystawiana jest sztuka, ale nie ma w niej mowy o zamordowaniu Owsiaka, Schetyny, Michnika ani Tuska. Niee, no, gdzie. Przecież takie teksty to byłby skandal stulecia. Szef Ośrodka Monitorowania z wrażenia zesrałby się tęczą. Jest w niej za to mowa o zbiórce na zamordowanie Kaczyńskiego. A to przecież nic złego. No co wy, sztywniaki, dystansu nie macie? Mowa nienawiści jest wtedy, kiedy krytykujemy Michnika albo pytamy o faktury Owsiaka, a nie wtedy, kiedy promujemy w zbiorowej świadomości zamordowanie Kaczyńskiego.

I to nie z figurką Bartoszewskiego wolno imitować seks oralny, no bo przecież warto być przyzwoitym. A przyzwoite jest jedynie imitowanie robienia loda figurce Jana Pawła II. Wsadzanie sobie świecy chanukowej w odbyt lub krocze byłoby profanacją, bluźnierstwem i antysemityzmem, ale zrobienie tego samego z krzyżem to już tylko sztuka nowoczesna, skarbie.

To nie TVP wyemitowała widowisko ,,Smog w redakcji Wyborczej", tylko TVN wyemitował widowisko ,,Pożar w burdelu" (wszelkie podobieństwo nazw zupełnie przypadkowe, hejterze). A w widowisku tym TVN nakręca spiralę niechęci do pisowców i to w sposób tak prymitywny i nieśmieszny, że nawet... redaktor TokFM i Onetu w swojej recenzji nie zostawił na tym gównie suchej nitki.

To nie Kurski nazwał skurwysynem dziennikarza TokFM, tylko Michnik nazwał tak młodego dziennikarza TVP. Ale jemu wolno. Bo jak ktoś walczy przeciw mowie nienawiści, to chyba wolno mu czasem powyzywać cudze matki od k***w, źle mówię?

I to nie dziennikarka TVN usłyszała od organizatorów Marszu Niepodległości, że jest gorsza od k***y - usłyszała to dziennikarka TVP od organizatora kodziarskiego pochodu.

To jak to jest w końcu z tą spiralą nienawiści? Kto ją faktycznie nakręca, skoro żeby zrobić gównoburzę wokół Kaczyńskiego, trzeba desperacko, goebbelsowsko wyjąć z kontekstu jego słowa o ,,gorszym sorcie", a gdy lewactwo (w tym lewackie autorytety moralne) wyzywa ludzi od k***w, skurwysynów, śmieci, szarańczy, zgniłych ****ów, kiedy ustami byłego ministra kultury każe WYPIERDALAĆ, i kiedy odgraża się, że ,,dorżnie watahę" albo że zmusi przeciwników do wyskakiwania z okien - to jest na lewicy cisza i w ogóle nie wiąże się tego z zezwierzęceniem debaty publicznej w Polsce...?

Kilkadziesiąt sekund (!) zwyczajnej satyry wyemitowanej w TVP, krytycznej wobec WOŚP, jednak ani trochę nie odbiegającej ostrością od jadu wyciekającego z każdego odcinka programu Kuby Wojewódzkiego (nie wspominając o Wątłym, który pluje toksynami i nienawiścią w czystej postaci bez przerwy) - wywołało burzę jakiej nie widziano od czasów propagandy STALINOWSKIEJ.

Owsiak kilkadziesiąt minut po informacji o zamordowaniu Adamowicza próbował... obarczyć winą za to morderstwo tych kilkadziesiąt sekund plastelinowej satyry w TVP.

Rachoń został za emisję tej zwyczajnej satyry... zawieszony.

Oficjalną podpierdolkę w tej sprawie złożył Adam Bodnar, rzecznik praw obywatelskich. Który w swoim donosie z żądaniem interwencji napisał między innymi: ,,Opublikowanie wskazanej animacji w mediach publicznych może niestety budować przekaz przyzwolenia na obecność mowy nienawiści w dyskursie publicznym".

Za to kiedy TVN wyemitował też kilkadziesiąt ale nie sekund tylko MINUT ostrej satyry pod adresem pisowców, jego ekscelencja Bodnar ani się zająknął, żadnego pisma nie wysłał w sprawie ,,przyzwolenia na obecność mowy nienawiści w dyskursie publicznym". Michnik wyzywający młodego chłopaka od skurwysynów też nie wydał się panu rzecznikowi piewcą nienawiści w dyskursie.

Do czego zmierzam?

Do tego, że naprawdę nie ma najmniejszego znaczenia jakimi słowami krytykujesz, obrażasz, znieważasz czy poniżasz. Nieistotne jest jak daleko przesuniesz granicę wulgarności, to tylko mało znaczące detale.

Liczy się tylko jedno.

Liczy się KOGO krytykujesz.

Jedno, nawet najbardziej kulturalne i łagodne słowo krytyki pod niewłaściwym adresem okazuje się być większą mową nienawiści, niż wyzywanie wrogów salonu III RP od k***w, skurwysynów i zgniłych ****ów.[/url]

tekst:
Raz prozą, raz rymem - walczymy z propagandowym reżimem

https://www.minds.com/RazProzaRazRymemWalczymyZAntypolskimRezimem?fbclid=IwAR0PiR4MOqPULVUAVX-mEMLks094U_QoRf-MBBTMk9l3bATX8rDA13aVRm4
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
qncept




Dołączył: 02 Wrz 2012
Posty: 4891
Skąd: Ze 100% soku z grapefruite'a.

PostWysłany: Czw, 24 Sty 2019 10:29:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego wynika, że pisowcy, są kulturalni i bez skazy.
Dziękuję, że mnie uświadomiłeś, nie ma to jak być prawicowcem.
Oni, są wszyscy święci.RazzVery Happy
Może teraz wymieniłbyś ich skandaliczne wypowiedzi, bądź "prawy i sprawiedliwy".Very Happy
Tak dla równowagi Surprised
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fenrir




Dołączył: 04 Gru 2005
Posty: 1683
Skąd: VALHALLA

PostWysłany: Czw, 24 Sty 2019 10:54:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

qncept napisał:
Z tego wynika, że pisowcy, są kulturalni i bez skazy.
Dziękuję, że mnie uświadomiłeś, nie ma to jak być prawicowcem.
Oni, są wszyscy święci.RazzVery Happy
Może teraz wymieniłbyś ich skandaliczne wypowiedzi, bądź "prawy i sprawiedliwy".Very Happy
Tak dla równowagi Surprised


Qoonioo, ty jesteś dla równowagi i twoich koledzy z tego forum Twisted Evil

Polecam poczytać wypowiedzi zwolenników opozycji na takich stronach jak, np: sok z buraka...
Szambo pełne gówna to nic przy tym co tam wybiło. Evil or Very Mad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
qncept




Dołączył: 02 Wrz 2012
Posty: 4891
Skąd: Ze 100% soku z grapefruite'a.

PostWysłany: Czw, 24 Sty 2019 12:49:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ty powinieneś mieć odwagę bycia krytycznym w stosunku do PiSu.
No chyba, że odpowiada Ci fuckt zaszufladkowania Twojej osoby do "ciemnego ludu, który wszystko kupi".
Jakoś nie kwapisz się do oceny kurskiego, żeby tak podsumować - Ciebie i podobnych Tobie. Jaki on ma szacunek do wyborców Question
Nie czujesz się obrażony Question

No, ale trzeba mieć honor i znać swoją wartość, prawda QuestionRazzVery Happy

Kultura Exclamation
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fenrir




Dołączył: 04 Gru 2005
Posty: 1683
Skąd: VALHALLA

PostWysłany: Czw, 24 Sty 2019 14:45:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

qncept napisał:
Ty powinieneś mieć odwagę bycia krytycznym w stosunku do PiSu.
No chyba, że odpowiada Ci fuckt zaszufladkowania Twojej osoby do "ciemnego ludu, który wszystko kupi".
Jakoś nie kwapisz się do oceny kurskiego, żeby tak podsumować - Ciebie i podobnych Tobie. Jaki on ma szacunek do wyborców Question
Nie czujesz się obrażony Question

No, ale trzeba mieć honor i znać swoją wartość, prawda QuestionRazzVery Happy

Kultura Exclamation


Mnie nie interesuje to jak ktoś zupełnie nie znający mojej osoby i moich poglądów, mnie zaszufladkuje. Very Happy

Odnośnie krytyki PiS to nie mam zamiaru karmić trolli. Wystarczy tu waszych "zawsze obiektywnych" postów.
Zresztą nie raz pisałem że w merytorycznej dyskusji gdzie dopierdolimy każdemu według zasług z chęcią wziąłbym udział ale niestety na takie rozmowy, tutaj jest już za późno.
Z waszą zasadą "wszystko lepsze od PiS" nie ma sensu polemizować.

Pozdr.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jack 254




Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 3566

PostWysłany: Czw, 24 Sty 2019 19:37:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Interesuje mnie czy tez chcesz żeby kaczynski został dyktatorem ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
qncept




Dołączył: 02 Wrz 2012
Posty: 4891
Skąd: Ze 100% soku z grapefruite'a.

PostWysłany: Czw, 24 Sty 2019 20:20:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fenusjusz, naPiSał: "Mnie nie interesuje to jak ktoś zupełnie nie znający mojej osoby i moich poglądów, mnie zaszufladkuje."

On doskonale zna Twoje poglądy, skoro zostałeś wrzucony do jednej beczki.
Przecież Ty tak traktujesz wszystkich przeciwników PiSu.Very Happy

Jack
Skoro nie było o tym w TVPiS, jest to nieprawdą.RazzVery Happy
Inne źródła, są nic nie wart, bo nie mają posmaku reżimu.


Ostatnio zmieniony przez qncept dnia Czw, 24 Sty 2019 20:38:21, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fenrir




Dołączył: 04 Gru 2005
Posty: 1683
Skąd: VALHALLA

PostWysłany: Czw, 24 Sty 2019 20:29:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jack 254 napisał:
Interesuje mnie czy tez chcesz żeby kaczynski został dyktatorem ?


Nie, nie chcę by Kaczyński był dyktatorem tak samo jak nie chcę być chłopem pańszczyźnianym w zwierzęcym folwarku Merkelowej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
qncept




Dołączył: 02 Wrz 2012
Posty: 4891
Skąd: Ze 100% soku z grapefruite'a.

PostWysłany: Czw, 24 Sty 2019 20:39:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...ale korzystać z udogodnień UE, chcesz.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fenrir




Dołączył: 04 Gru 2005
Posty: 1683
Skąd: VALHALLA

PostWysłany: Czw, 24 Sty 2019 23:47:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakież to korzyści? Qoonioo? Garść szklanych paciorków i woda ognista?

W zamian , za bycie tania siłą roboczą i rynkiem zbytu dla zachodnich koncernów mam cieszyć się z betonowych płyt na Starym Rynku i nowych chodników?!

Dla mnie bilans zysków i strat juz dawno wychodzi na zero... Ubiegając bezsensowny argument podróżowania przypominam że gwarantuje to strefa Schengen.

Drogi , UE robi dla siebie by jak najszybciej dostarczać towary na niewolniczy jarmark wschodniej europy i odbierać to co za bezcen wyprodukowaliśmy.

EWG- była w zupełności wystarczającym tworem. To co dzieje się obecnie z UE jest nowotworem utopijnej myśli Spinellego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
GajowyMarucha




Dołączył: 29 Kwi 2015
Posty: 1341

PostWysłany: Pią, 25 Sty 2019 01:35:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nawet USA za Donalda tracą na znaczeniu przez jego nie przewidywalną politykę. Kto ma je zdyscyplinować? Nie lubisz UE bo zbytnio ingeruje w państwa zrzeszone. Ale co nie pozwalają nam wprowadzać demokratury? Czyli TY chcesz dyktatu jednej partii coś ala PZPR. świat obecnie jest skomplikowany i chyba nie za bardzo go rozumiesz. Naprawde myślisz że w pojedynkę wiele sami zdziałamy? Czy Jarosław to geniusz?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jjarecki




Dołączył: 18 Sty 2019
Posty: 42

PostWysłany: Pią, 25 Sty 2019 08:08:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fenrir jak rozumiem jeździsz polskim samochodem, korzystasz z polskiego, telefonu i komputera i latasz tylko polskimi samolotami. Jeśli nie to nie jesteś prawdziwym Polakiem tylko niemiecką/amerykańską/chińską (wybierz sobie właściwe) piątą kolumną.
To czego nie ogarniasz to geopolityka. USA pierwszy wieżowiec budowali w 1889 r a nam ruscy "wyzwoliciele" PKIN w 1955. Jak my wsiadaliśmy na konia i braliśmy szablę w dłoń w 1863 r żeby robić Powstanie Styczniowe to angole pojechali metrem. Na terenie Szwecji 300 lat nie było wojny to o co mieć do nich pretensje, że ich wojsko lata swoimi Gripenami a my amerykańskimi F16 I przykłady takie można by mnożyć. Na pewne rzeczy nie mamy wpływu i tyle.
Czym się różnią niemieckie paciorki od polskich płaconych w w Vobro lub WOK? Te pieniądze nie są ani gorsze ani lepsze. Dzięki nim ludzie mają wybór, mogą godnie żyć, a ktoś wykształci dziecko, dzięki któremu teraz polskie urządzenie leci na Marsa (lub już tam jest, nie chce mi się sprawdzać).
Powtarzasz kłamstwa premiera Mateusza, że UE daje nam pieniądze na chodniki. jakbyś nie był urzędnikiem albo innym zakompleksionym budżetowcem to byś wiedział ile firm korzysta z dotacji unijnych i jaka to duża i potrzebna kasa.
Z Twojej perspektywy dobrze że nie ma już odrębnego księstwa mazowieckiego? śląskiego? albo wielkopolskiego? Bo niejeden życie oddał, żeby istniały i w jego mniemaniu był prawdziwym patriotą. To źle w Twoim że Polska istnieje? perspektywy się zmieniają, kwestia czy oceniasz rzeczywistość z poniedziałku na wtorek czy ogarniasz istotę zachodzących zmian. Chcesz wrócić do czasów państw narodowych, kiedy to Niemcy i Francja napier... się co naście lub dziesiąt lat? Masz za granicą ruskiego "wyzwoliciela" 30 krotnie nad nami przeważającego potencjałem militarnym a sprowadzasz UE, dzięki której od 70 lat wojny nie było do betonowych płyt na rynku i o paciorkach piszesz? Weź się do roboty człowieku i zrób coś żeby ten kraj był lepszy, bogatszy i szczęśliwszy a nie tracisz czas i wypisujesz infantylne teksty
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fenrir




Dołączył: 04 Gru 2005
Posty: 1683
Skąd: VALHALLA

PostWysłany: Pią, 25 Sty 2019 08:11:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

GajowyMarucha napisał:
świat obecnie jest skomplikowany i chyba nie za bardzo go rozumiesz. Naprawde myślisz że w pojedynkę wiele sami zdziałamy?


Tak, właśnie widzę że dla ciebie świat kończy się na UE. Kiedyś wierzono że ziemia jest płaska, teraz tacy jak ty myślą że European Onion to olbrzymi kontynent poza którym nie ma życia. Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Reszta świata Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 127, 128, 129, 130  Następny
Strona 128 z 130

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.040464 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski