STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
SKLEPY W BRODNICY
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 14, 15, 16  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wwwm




Dołączył: 12 Lip 2016
Posty: 99

PostWysłany: Czw, 13 Gru 2018 11:14:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy są jakieś sklepy internetowe, działające z Brodnicy? Pytam, bo mam wrażenie że ne ma takowych - a jest to przecież branża która daje naprawdę duże możliwości.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zaksy




Dołączył: 24 Kwi 2015
Posty: 129

PostWysłany: Pią, 14 Gru 2018 13:03:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wwwm napisał:
A czy są jakieś sklepy internetowe, działające z Brodnicy? Pytam, bo mam wrażenie że ne ma takowych - a jest to przecież branża która daje naprawdę duże możliwości.


Z tego co wiem, to nie ma zbyt wiele. Przynajmniej tak wynika z mojej analizy.
Chociaż handel internetowy to spoko opcja, dająca naprawdę duże możliwości. Ale aby osiągnąć sukces w handlu internetowym, należy pamiętać o dwóch rzeczach, że konkuruje się ceną lub unikatowością towaru.
Odsyłam jeszcze tutaj pod linka: https://itcenter.pl/oferta/biznes-w-internecie/system-b2b/ znajdziesz tam rozwiązania e-commerce.


Ostatnio zmieniony przez zaksy dnia Pią, 28 Gru 2018 08:36:16, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zevran




Dołączył: 09 Paź 2015
Posty: 79

PostWysłany: Czw, 20 Gru 2018 13:31:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I tak jest progres w stosunku do tego co kiedyś było.
Generalnie jest całkiem duży wybór.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lena




Dołączył: 07 Paź 2018
Posty: 40

PostWysłany: Pią, 07 Cze 2019 19:27:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Funkcjonuje w Brodnicy jakikolwiek lokalny market spożywczy online? Nie jestem zadowolona z dostaw z marketów ogólnopolskich,a sieci obecne w Brodnicy nie mają tej opcji,lub źle szukałam. Nie mam czasu na robienie zakupów codziennie, a robienie ich w sobotę uwalnia we mnie największe pokłady agresji Twisted Evil Rolling Eyes
Korzystałam kilka lat w poprzednim miejscu zamieszkania z dostaw Almy ,Piotra i Pawła i Tesco i było to cholernie wygodne.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jack 254




Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 3566

PostWysłany: Sob, 08 Cze 2019 10:56:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie ograniczaj się , w zakupach , jak agresja zwycięży to wylądujesz w chliwku tam , nie będziesz musiała robić zakupów (chyba ze kantyna ) ale niestety nie online .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fenrir




Dołączył: 04 Gru 2005
Posty: 1683
Skąd: VALHALLA

PostWysłany: Sob, 08 Cze 2019 16:47:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lena napisał:
Funkcjonuje w Brodnicy jakikolwiek lokalny market spożywczy online? Nie jestem zadowolona z dostaw z marketów ogólnopolskich,a sieci obecne w Brodnicy nie mają tej opcji,lub źle szukałam. Nie mam czasu na robienie zakupów codziennie, a robienie ich w sobotę uwalnia we mnie największe pokłady agresji Twisted Evil Rolling Eyes
Korzystałam kilka lat w poprzednim miejscu zamieszkania z dostaw Almy ,Piotra i Pawła i Tesco i było to cholernie wygodne.



Jak już paznokietki tak urosły że reklamóweczkę dziurawią to polecam telefon do korpo taxi i oni zrobią zakupki i dowiozą pod wskazany adres.

Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lena




Dołączył: 07 Paź 2018
Posty: 40

PostWysłany: Sob, 08 Cze 2019 17:20:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fenrir napisał:
lena napisał:
Funkcjonuje w Brodnicy jakikolwiek lokalny market spożywczy online? Nie jestem zadowolona z dostaw z marketów ogólnopolskich,a sieci obecne w Brodnicy nie mają tej opcji,lub źle szukałam. Nie mam czasu na robienie zakupów codziennie, a robienie ich w sobotę uwalnia we mnie największe pokłady agresji Twisted Evil Rolling Eyes
Korzystałam kilka lat w poprzednim miejscu zamieszkania z dostaw Almy ,Piotra i Pawła i Tesco i było to cholernie wygodne.



Jak już paznokietki tak urosły że reklamóweczkę dziurawią to polecam telefon do korpo taxi i oni zrobią zakupki i dowiozą pod wskazany adres.

Laughing Laughing Laughing


Tu Cię zaskoczę,ale pracuję w służbie zdrowia i uwierz ciężko czasami o czas na wyjście po zakupy Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Aleks




Dołączył: 28 Sty 2014
Posty: 65

PostWysłany: Sob, 08 Cze 2019 19:22:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to pogratulowac !!! Sluzba zdrowia taka bidna , a tu Pani robi sobie zakupy z dostawa do domku , ciekawe gdzie tu haczyk ? Pewnie jak zwykle sciema Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jack 254




Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 3566

PostWysłany: Nie, 09 Cze 2019 08:31:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="lena"]
fenrir napisał:
lena napisał:

Laughing Laughing Laughing


Tu Cię zaskoczę,ale pracuję w służbie zdrowia i uwierz ciężko czasami o czas na wyjście po zakupy Wink


To może problem jest w odpowiednim zarządzaniu czasem ?
albo w pazerności ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Borre




Dołączył: 09 Cze 2019
Posty: 1

PostWysłany: Nie, 09 Cze 2019 09:21:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam, dzięki za pomoc!Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lena




Dołączył: 07 Paź 2018
Posty: 40

PostWysłany: Pon, 10 Cze 2019 09:03:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="Jack 254"]
lena napisał:
fenrir napisał:
lena napisał:

Laughing Laughing Laughing


Tu Cię zaskoczę,ale pracuję w służbie zdrowia i uwierz ciężko czasami o czas na wyjście po zakupy Wink


To może problem jest w odpowiednim zarządzaniu czasem ?
albo w pazerności ?


Możliwe,że masz rację- ale jest taki czas w życiu,który daje popalić i nie zawsze można posłuchać mądrego kołcza od organizacji czasu.
Od szybkiej decyzji o kolejnej przeprowadzce, kupnie domu, rozwoju firmy itd. itd. To są te kwestie przyziemne. Czy pazerność-możliwe,
że w pewnym stopniu tak, ale uzasadniona trzeźwym podejściem do czasów w jakich jesteśmy i tym jak łatwo popłynąć zaniedbując akurat pracę.

Aleks
Prcaując we własnej i firmie, w branży na której temat nie mam obowiązku się wypowiadać i tym bardziej tłumaczyć wyobraź sobie,że można tyle zarabiać aby zrobić zakupy online.
Ja wiem- to nawet psychologicznie udowodnione,że człowiek obawia się,wyśmiewa rzeczy których nie zna i z którymi się nie spotkał Idea

fenrir
Moje paznokietki mają się znakomicie, dziękuję za troskę i dobre rady.

Podsumowując- robienie zakupów spożywczych i tracenie czasu,walkę z dzikim tłumem, który kulturę zostawił za drzwiami marketu i wkurwianie się uważam za czynność mi zbędną. Korzystam kilka lat z takiej formy zakupów i nie widzę,aby było drożej?!? Mało tego
większość zakupów odzieżowych,kosmetycznych itd. robię w ten sposób. Tracić wolny weekend na market? galerię?

Lepsza baba z siatami w markecie, czy kobieta która realizuje się, pracuje, szuka czasu dla rodziny i domu?

No to tak pozdrawiam Was Panowie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fenrir




Dołączył: 04 Gru 2005
Posty: 1683
Skąd: VALHALLA

PostWysłany: Pon, 10 Cze 2019 14:15:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lena napisał:


...Podsumowując- robienie zakupów spożywczych i tracenie czasu,walkę z dzikim tłumem, który kulturę zostawił za drzwiami marketu i wkurwianie się uważam za czynność mi zbędną. Korzystam kilka lat z takiej formy zakupów i nie widzę,aby było drożej?!? Mało tego
większość zakupów odzieżowych,kosmetycznych itd. robię w ten sposób. Tracić wolny weekend na market? galerię?

Lepsza baba z siatami w markecie, czy kobieta która realizuje się, pracuje, szuka czasu dla rodziny i domu?

No to tak pozdrawiam Was Panowie.


lena podejrzewam że większość odpowiedzi pod twoim postem nie wynika z zazdrości czy zawiści tylko ze zwyczajnego zdziwienia. Twisted Evil

Skoro prowadzisz biznes w branży medycznej/słuzba zdrowia i tak świetnie sobie radzisz że stać cię na zakupy on-line , to tym bardziej dziwi mnie fakt że nie zdajesz sobie sprawy że w Brodnicy nie ma szans na tego typu ułatwienie. Poza wspomnianym prze ze mnie , przysłowiowym ''taksiarzem'' nie ma innej opcji zrobienia zakupów nie wychodząc z domu.

Druga sprawa, to pytanie kogokolwiek o radę na tym forum... Laughing Laughing Laughing

Pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jack 254




Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 3566

PostWysłany: Pon, 10 Cze 2019 20:53:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najczęściej każdy taki post kończy się wklejeniem ,, tutaj ”
Forumowicze rzygają używanymi wózkami z Brodnicy koło Poznania i Katowic .. dlatego taka reakcja ...
Wiec jeśli za chwile nie wkleisz ,, tutaja ” to chętnie poznam Twoje zdanie na każdy temat
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lena




Dołączył: 07 Paź 2018
Posty: 40

PostWysłany: Pią, 28 Cze 2019 20:39:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fenrir o ,,uprzejmości" mieszkańców Brodnicy przekonałam się nie tylko na forum.
Laughing
Logując się- myślałam naiwnie,że może poznam trochę miasto,które zanosi się być moim na najbliższe lata.


Jack 254 Jestem na forum od października łatwo się zorientować,że nie szukam wózka widłowego Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jack 254




Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 3566

PostWysłany: Pią, 28 Cze 2019 21:16:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lena napisał:
fenrir o ,,uprzejmości" mieszkańców Brodnicy przekonałam się nie tylko na forum.
Laughing
Logując się- myślałam naiwnie,że może poznam trochę miasto,które zanosi się być moim na najbliższe lata.


Jack 254 Jestem na forum od października łatwo się zorientować,że nie szukam wózka widłowego Wink


Całe szczęście 😂
Miasteczko i mieszkańcy jak wszędzie są różni i to chyba dobrze prawda ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 14, 15, 16  Następny
Strona 15 z 16

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.04062 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski