STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Chirurg stomatolog
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Zdrowie, uroda, moda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jack 254




Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 3566

PostWysłany: Czw, 13 Lip 2017 20:07:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ali92 napisał:
Na spęd kodowcow a nie na forum bronić złodzieji pis wkońcu się wzięło za takich jak wy i was boli i bardzo dobrze ustawia was do pionu a jak się wam nie podoba to wypad z Polski proste! Podcierac tylki niemcom i islamistom. Żegnam POpaprancow! Very Happy

Odezwał się pislamista moherowy 😂😂😂
Szczekaj głośno może cię kartofel usłyszy i ministrem zrobi ...
Ps możesz mnie w poważanie razem z całym pisem pocałować 😘
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
hellenne




Dołączył: 11 Sie 2016
Posty: 46

PostWysłany: Pon, 29 Paź 2018 09:09:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sama ostatnio miałam usuwanego zeba chiriurgicznie i jestem o wiele bardziej zadowolona niż z usuwania tradycyjnego. Kiedyś miałam usuwane tradycyjnie i nie dośc,ze trwało to o wiele dłużej to jeszcze miałam problem z suchym zebodołem ( kto miał ten wie jaki ból, któ nie miał to nawet sobie nie wyobraża jak to jest nieprzyjemne.....).

Dodam,ze miałam usuwanego zeba i jednocześnie na jednej wizycie przygotowane miejsce pod implant . Tak wiec dobrze jest umówić się na usuwanie zeba z lekarzem który wstawia implanty Smile
http://citymag.pl/implanty-stomatologiczne/ Poczytaj sobie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Zdrowie, uroda, moda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.015303 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski