STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
WYBORY 2018
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 18, 19, 20, 21, 22  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mikee22




Dołączył: 21 Mar 2010
Posty: 1105

PostWysłany: Wto, 16 Paź 2018 09:10:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wąż napisał:
A Pani Rumińska jak zostanie burmistrzem, to zawsze będzie chodziła w tej niebieskiej koszulinie?Czy potrafi się też czasem elegancko ubrać?Zawsze chodzi w portkach,a burmistrz,to też funkcja reprezentacyjna!!!


Będzie chciała to w dresie przyjdzie i guzik ci do tego. Grunt, by dobrze zarządzała miastem. Twój komentarz nie na miejscu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Janusz J




Dołączył: 09 Lip 2016
Posty: 915

PostWysłany: Wto, 16 Paź 2018 22:04:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mikee22 napisał:
Wąż napisał:
A Pani Rumińska jak zostanie burmistrzem, to zawsze będzie chodziła w tej niebieskiej koszulinie?Czy potrafi się też czasem elegancko ubrać?Zawsze chodzi w portkach,a burmistrz,to też funkcja reprezentacyjna!!!


Będzie chciała to w dresie przyjdzie i guzik ci do tego. Grunt, by dobrze zarządzała miastem. Twój komentarz nie na miejscu.


Uważam, że akurat na takim stanowisku, prezencja szyk i elegancja jest bardzo istotna, szczególnie jeśli rzecz dotyczy kobiety.
Abstrahuję tu jednak od osoby Pani Rumińskiej, bo nie znam tej pani, nie mam wiedzy jak się nosi na co dzień i jak prezentowałaby się będąc panią burmistrz. Nie ma też powodu, aby przypuszczać, że wyglądałaby źle.

Ale, choć uważam, że zmiana na stanowisku burmistrza powinna nastąpić i fajnie byłoby żeby była to właśnie kobieta(takie spojrzenie damskim okiem, mogłoby być dla miasta nawet korzystne), to jednak nie oddam na nią swojego głosu. Nie oddam dlatego, że startowała wcześniej na różne funkcje, raz PiS-u, raz PSL-u, ja takim ludziom, którzy nie wiedzą gdzie z "tyłkiem wpaść", po prostu nie ufam. Gdyby jednak doszło do sytuacji, że w II turze, był wybór między nią, a Tyburskim - to oczywiście mój głos otrzyma.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
monk




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 958

PostWysłany: Sro, 17 Paź 2018 10:19:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś może napisać ile samorząd miejski przeznaczył w ciągu minionych 4 lat na inwestycje?
... I ile długu splacil w tym czasie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wąż




Dołączył: 17 Lip 2018
Posty: 58

PostWysłany: Sro, 17 Paź 2018 11:23:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

monk napisał:
Czy ktoś może napisać ile samorząd miejski przeznaczył w ciągu minionych 4 lat na inwestycje?
... I ile długu splacil w tym czasie?


O tym można przeczytać w ostatniej "ZIEMI MICHAŁOWSKIEJ".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sąsiad




Dołączył: 29 Lip 2017
Posty: 207

PostWysłany: Sro, 17 Paź 2018 12:32:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Janusz J napisał:
...nie oddam na nią swojego głosu. Nie oddam dlatego, że startowała wcześniej na różne funkcje, raz PiS-u, raz PSL-u, ja takim ludziom, którzy nie wiedzą gdzie z "tyłkiem wpaść", po prostu nie ufam...


Przypuszczam,ze większość z tych co startują w tych wyborach już gdzieś kiedyś była!
To komu tu ufać?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Janusz J




Dołączył: 09 Lip 2016
Posty: 915

PostWysłany: Sro, 17 Paź 2018 14:03:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sąsiad napisał:


Przypuszczam,ze większość z tych co startują w tych wyborach już gdzieś kiedyś była!
To komu tu ufać?




Pewnie masz trochę racji, ale są tam też osoby młode, które jeszcze nigdzie nie zdążyły być, oraz osoby o stałych preferencjach. Poza tym, w wyborach samorządowych, to powinno się kierować osobistą znajomością, lub tym co się wie o danym kandydacie. Mniej istotny jest tu znaczek partyjny(oczywiście o ile nie jest to znaczek "PiS").

Ja np. do każdego szczebla, będę głosował na kandydatów z różnych ugrupowań, z różnych powodów:

1) Na Burmistrza - zagłosuję na Radacza, na zasadzie "mniejszego zła".
2) Do Sejmiku - będę głosował na Jerzego Wenderlicha, bo to niegłupi facet i jest z lewicy, która jest bliska mojemu sercu.
3) Do Rady Powiatu - na Zdzisia Kędzię, bo był moim nauczycielem, a potem kolegą. Znam go i wiem, że to bardzo uczciwy, porządny człowiek.
4) Do Rady Miasta - oddam głos na Panią Agnieszkę Gibas, bo to młoda, mądra i piękna kobieta, wrażliwa na losy ludzi potrzebujących pomocy. Poza tym próbowała mnie kiedyś nauczyć Zumby(z marnym rezultatem, ale to nie z powodu braku kompetencji, a raczej mojej tanecznej nieudolności). Mam nadzieje, że w Radzie Miejskiej pójdzie jej lepiej!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Miszorek




Dołączył: 25 Sie 2015
Posty: 286

PostWysłany: Sro, 17 Paź 2018 16:49:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie rozumiem też hejtu na Tyburskiego. Moim zdaniem jego pomysły są warte rozważenia. W czasach prosperity warto inwestować pieniądze jak robi to PiS, a nie kisić hajs jak Radacz. Czemu nie doszło do debaty jak w normalnym świecie przystało. Komuś zmiękła rura?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ignorant




Dołączył: 04 Paź 2018
Posty: 63

PostWysłany: Sro, 17 Paź 2018 18:06:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Janusz J napisał:
sąsiad napisał:


Przypuszczam,ze większość z tych co startują w tych wyborach już gdzieś kiedyś była!
To komu tu ufać?




Pewnie masz trochę racji, ale są tam też osoby młode, które jeszcze nigdzie nie zdążyły być,

Ja np. do każdego szczebla, będę głosował na kandydatów z różnych ugrupowań, z różnych powodów:

1) Na Burmistrza - zagłosuję na Radacza, na zasadzie "mniejszego zła".
2) Do Sejmiku - będę głosował na Jerzego Wenderlicha, bo to niegłupi facet i jest z lewicy, która jest bliska mojemu sercu.
3) Do Rady Powiatu - na Zdzisia Kędzię, bo był moim nauczycielem, a potem kolegą. Znam go i wiem, że to bardzo uczciwy, porządny człowiek.
4) Do Rady Miasta - oddam głos na Panią Agnieszkę Gibas, bo to młoda, mądra i piękna kobieta, wrażliwa na losy ludzi potrzebujących pomocy. Poza tym próbowała mnie kiedyś nauczyć Zumby(z marnym rezultatem, ale to nie z powodu braku kompetencji, a raczej mojej tanecznej nieudolności). Mam nadzieje, że w Radzie Miejskiej pójdzie jej lepiej!



Osoby młode nigdzie nie zdążyły być a już chcą rządzić w mieście.... czy ty widzisz co piszesz???
No ale ...

Co do Twoich dwóch pierwszych wyborów: burmistrz i sejmik to powiem tak samo zagłosuje mam podobne uzasadnienie!!

Ale te dwa ostatnie wybory nie skomentuję by nie zrobic Ci przykrości, bo widzę że się zakochałeś i trudno wtedy oto by przekonać na inną stronę. Miłość jest ślepa. Moje uzasadnienia sa zgola odmienne. Jakie życie jest piękne. Roberto Benigni😁
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mikee22




Dołączył: 21 Mar 2010
Posty: 1105

PostWysłany: Sro, 17 Paź 2018 18:18:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zobaczymy aktywność tych wszystkich kandydujących po wyborach.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Janusz J




Dołączył: 09 Lip 2016
Posty: 915

PostWysłany: Sro, 17 Paź 2018 18:57:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ignorant napisał:



...Osoby młode nigdzie nie zdążyły być a już chcą rządzić w mieście.... czy ty widzisz co piszesz???...


...Ale te dwa ostatnie wybory nie skomentuję by nie zrobic Ci przykrości, bo widzę że się zakochałeś i trudno wtedy oto by przekonać na inną stronę. Miłość jest ślepa...


A jakim prawem chcesz odbierać młodym ludziom bierne prawa wyborcze? Przecież gwarantuje im to Konstytucja,a tej nie przestrzegają tylko pisiory(Ty twierdzisz, że nim nie jesteś). Poza tym - dlaczego nie? To także ich miasto i mają prawo w nim współrządzić.
Jeśli zaś chodzi o moje "zakochanie się", to większą głupotą jest chyba tylko to, że Tyburski chce być burmistrzem. Na jakiej podstawie wyciągasz tak idiotyczne wnioski? Ta młoda osoba mogłaby być moją córką, a ja pedofilem nie jestem. Z wielką przyjemnością oddam na nią swój głos z powodów, które wcześniej wymieniłem, czyli: "bo to młoda, mądra i piękna kobieta, wrażliwa na losy ludzi potrzebujących pomocy". Czy, to mało??? Moim zdaniem więcej nie trzeba, aby zostać dobrą Radną!!!
Ale Ty jak chcesz, to głosuj na Kowalskiego! Nie będzie tak mądrze, ale może weselej!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
monk




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 958

PostWysłany: Sro, 17 Paź 2018 20:36:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wąż napisał:
monk napisał:
Czy ktoś może napisać ile samorząd miejski przeznaczył w ciągu minionych 4 lat na inwestycje?
... I ile długu splacil w tym czasie?


O tym można przeczytać w ostatniej "ZIEMI MICHAŁOWSKIEJ".

Może ktoś przeczytał to niech napisze.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mikee22




Dołączył: 21 Mar 2010
Posty: 1105

PostWysłany: Czw, 18 Paź 2018 05:20:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Janusz J napisał:
ignorant napisał:



...Osoby młode nigdzie nie zdążyły być a już chcą rządzić w mieście.... czy ty widzisz co piszesz???...


...Ale te dwa ostatnie wybory nie skomentuję by nie zrobic Ci przykrości, bo widzę że się zakochałeś i trudno wtedy oto by przekonać na inną stronę. Miłość jest ślepa...


A jakim prawem chcesz odbierać młodym ludziom bierne prawa wyborcze? Przecież gwarantuje im to Konstytucja,a tej nie przestrzegają tylko pisiory(Ty twierdzisz, że nim nie jesteś). Poza tym - dlaczego nie? To także ich miasto i mają prawo w nim współrządzić.
Jeśli zaś chodzi o moje "zakochanie się", to większą głupotą jest chyba tylko to, że Tyburski chce być burmistrzem. Na jakiej podstawie wyciągasz tak idiotyczne wnioski? Ta młoda osoba mogłaby być moją córką, a ja pedofilem nie jestem. Z wielką przyjemnością oddam na nią swój głos z powodów, które wcześniej wymieniłem, czyli: "bo to młoda, mądra i piękna kobieta, wrażliwa na losy ludzi potrzebujących pomocy". Czy, to mało??? Moim zdaniem więcej nie trzeba, aby zostać dobrą Radną!!!
Ale Ty jak chcesz, to głosuj na Kowalskiego! Nie będzie tak mądrze, ale może weselej!


No tak twoja obiektywność the best. Z góry zakładasz, że będzie dobra, ale Tyburski już zły. Sen proroczy miałeś?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Janusz J




Dołączył: 09 Lip 2016
Posty: 915

PostWysłany: Czw, 18 Paź 2018 07:42:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mikee22 napisał:



No tak twoja obiektywność the best. Z góry zakładasz, że będzie dobra, ale Tyburski już zły. Sen proroczy miałeś?


Tyburski jest z PiS-u i sam ten fakt już go w moich oczach dyskwalifikuje, bo tam są sami nieudacznicy! Poza tym kilkukrotnie na tym forum wykazałem jakim jest hipokrytą i jacy ludzie go popierają. Jeśli masz wiedzę o tym, że Pani Agnieszka kolaboruje z komuchami, czy oszustami, to o tym napisz(po to jest to forum). Ja twierdzę, że P. Agnieszka ma znakomite kwalifikacje, niczego nie chce burzyć i w połączeniu ze swoja empatią ma szansę na bycie dobrą radną. Każdy ma jednak prawo sądzić inaczej. Demokracja jeszcze nie została przez Was do końca zniszczona, jeśli ktoś ma taką wolę może oddać swój głos nawet na nieudolnego oszusta!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mikee22




Dołączył: 21 Mar 2010
Posty: 1105

PostWysłany: Czw, 18 Paź 2018 08:15:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Janusz J napisał:
mikee22 napisał:



No tak twoja obiektywność the best. Z góry zakładasz, że będzie dobra, ale Tyburski już zły. Sen proroczy miałeś?


Tyburski jest z PiS-u i sam ten fakt już go w moich oczach dyskwalifikuje, bo tam są sami nieudacznicy! Poza tym kilkukrotnie na tym forum wykazałem jakim jest hipokrytą i jacy ludzie go popierają. Jeśli masz wiedzę o tym, że Pani Agnieszka kolaboruje z komuchami, czy oszustami, to o tym napisz(po to jest to forum). Ja twierdzę, że P. Agnieszka ma znakomite kwalifikacje, niczego nie chce burzyć i w połączeniu ze swoja empatią ma szansę na bycie dobrą radną. Każdy ma jednak prawo sądzić inaczej. Demokracja jeszcze nie została przez Was do końca zniszczona, jeśli ktoś ma taką wolę może oddać swój głos nawet na nieudolnego oszusta!!!


Póki, co to jawnie oczerniasz Pana J.T. Śmiem twierdzić, że bierzesz za te słowa odpowiedzialność. Demokracja to dopiero rozkwita. Aa i żeby uprzedzić twoje pytanie. Na płeć męską nie głosuję. To na tyle.
Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ignorant




Dołączył: 04 Paź 2018
Posty: 63

PostWysłany: Czw, 18 Paź 2018 11:12:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj kurczę, empatia, uśmiech, białe zęby i dwadzieścia parę lat, stary to za mało...

Widzę, że bardzo się rozczuliłeś, chciała Cię nauczyć zumby i nie dałeś rady, bo może zbyt podszedłeś emocjonalnie i patrzyłeś w oczy a tak to się nie da niczego nauczyć!

A wspomniany nauczyciel, to czego Ciebie nauczył? tego, że za każdym razem wkładasz odpisującym "słowa" lub czyny?

No mnie to już posądziłeś o chęć przytulania diety, bycia z pisu, itp., itd.

Stary to jest Twój wybór i masz do tego brawa, ale jako facet i widać, że doświadczony, bo kolega nauczyciela, to pisząc, że ulegasz uśmiechowi, białym zębom i wyprasowenej błekintej koszuli, stawia Cię Ciebie w miejscu, no wybacz...

Laughing Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 18, 19, 20, 21, 22  Następny
Strona 19 z 22

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.030105 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski