STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Prezenty nietypowo typowe

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Sport, turystyka, wypoczynek
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sster82




Dołączył: 27 Wrz 2015
Posty: 11
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pon, 27 Lut 2017 04:49:46    Temat postu: Prezenty nietypowo typowe Odpowiedz z cytatem

Kwiaty oczywiście tak, prenumerata jakiegoś fajnego pisma...dlaczego nie. A wy stawiacie raczej na prezenty sprawdzone czy ryzykujecie i staracie się być oryginalni? Kupowałem prezent żonie i naprawdę nie wiedziałem co wybrać. Przejechałem wszystkie perfumerie, zajrzałem w świat nowinek techonologicznych - http://www.redcoon.pl/c02230100-Czytniki-e-book -, a do sklepów z ciuchami wchodziłem z gorączką i drżeniem rąk. Jak kupię zły szalik albo - tym bardziej - nie pasującą biżuterię, to się może posypać impreza. Ostatecznie się udało, skończywszy na...fajnej kolacji i biletach na koncert, ale koniec końców nie wiem czy coś na stałe nie byłoby lepszego. Co myślicie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
qncept




Dołączył: 02 Wrz 2012
Posty: 4891
Skąd: Ze 100% soku z grapefruite'a.

PostWysłany: Pon, 27 Lut 2017 11:22:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może, spróbuj tu:

https://pl.dawanda.com

Może jakiś odręczny portret z foto, na tle ulubionego miejsca małżonki Question
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mikus401




Dołączył: 23 Maj 2010
Posty: 1144
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Wto, 28 Lut 2017 13:57:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

teraz można nie tylko kwiaty i ciuchy dawać ...np można kupić karnet do spa ,kosmetyczki ,czy na fitness...solarium....czy jakiś wypad weekendowy ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tomek101




Dołączył: 10 Lip 2015
Posty: 11

PostWysłany: Pon, 29 Maj 2017 06:55:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kobiecie to jakaś błyskotka czy torebka będzie zawsze dobrym pomysłem. Teraz motywy folkowe są na topie to może torebkę filcową z takim motywem kup http://cote.com.pl/damska-koszula-slim-z-dlugim-rekawem.html. A faceci lubią prezenty praktyczne.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
qncept




Dołączył: 02 Wrz 2012
Posty: 4891
Skąd: Ze 100% soku z grapefruite'a.

PostWysłany: Nie, 17 Cze 2018 21:34:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pruj stąd z tym spamem Exclamation
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Sport, turystyka, wypoczynek Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.017664 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski