STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Leasing auta w Brodnicy

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> KAFEJKA
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lost




Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 2
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pon, 18 Lip 2011 22:10:47    Temat postu: Leasing auta w Brodnicy Odpowiedz z cytatem

Mam problem. Chciałbym "wylizingować" (leasing) jakiś samochodzik na firmę. W Brodnicy są jakieś firmy motoryzacyjne zajmujące się leasingiem aut ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
gagaga




Dołączył: 21 Lip 2011
Posty: 1

PostWysłany: Czw, 21 Lip 2011 22:03:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Popytaj w Bankach często oferują leasing samochodowy na korzystnych warunkach
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kryzju




Dołączył: 26 Sty 2007
Posty: 651
Skąd: Brodnica / Gdańsk

PostWysłany: Pią, 22 Lip 2011 08:15:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

BTW, ostatnio podobno zmieniły się przepisy i forma leasingu dostępna jest już nie tylko dla przedsiębiorców, ale też dla "zwykłych obywateli". Orientował się już ktoś może w tym temacie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
hellenne




Dołączył: 11 Sie 2016
Posty: 46

PostWysłany: Sro, 14 Mar 2018 10:57:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko w Brodnicy jest taki problem, że nie ma ma ASO. Najbliższy jest w Toruniu lub w Olsztynie - zależy jeszcze kto jakiej marki szuka.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wwwm




Dołączył: 12 Lip 2016
Posty: 99

PostWysłany: Sro, 14 Mar 2018 12:24:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Leasing samochodowy to poważna decyzja. Czasami warto zdecydować sie na trochę droższą opcję, ale za to nie będzie problemów w trakcie trwania leasingu. Bo opłat manipulacyjnych, dodatkowych jest trochę.
Mam tutaj na myśli opłaty takie jak za przesłanie mandatu, opłaty rejestracyjne, opłaty za reklakulację i możliwość wcześniejszej spłaty itd.
A to wszystko wymiernie wpływa na powiększenie kosztów leasingu. Wbrew pozorom w salonach samochodowych mają często dobre oferty. Nie należy ich skreślać na starcie.
Tutaj https://nordauto-olsztyn.volvocars-partner.pl/oferta/finansowanie/leasing/ możesz jeszcze dopytać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
finlandia




Dołączył: 03 Gru 2017
Posty: 27

PostWysłany: Sob, 24 Mar 2018 15:17:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nawet nie wiedziałam, że taka firma u nas działa.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
klaudiusz




Dołączył: 07 Cze 2018
Posty: 7

PostWysłany: Czw, 07 Cze 2018 10:27:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nigdy nie byłem zwolennikiem leasingu samochodów. Zawsze mówiłem, że lepiej mieć swoje auto i być niezależnym. Wiadomo, że formalności przed zakupem i po zakupie samochodu trzeba dopilnować, ale ma to swoje zalety Smile A dlaczego przed zakupem trzeba się pilnować? Bo źle wypełniając umowę sprzedaży samochodu można narobić sobie sporo problemów. Wyczytałem to ze strony http://umowakupnasprzedazysamochodu.com.pl/ i w sumie sam kiedyś miałem niezłą przygodę bo wpisałem złą datę na jednej umowie, inna była na mojej a inna na umowie sprzedawcy. Na szczęście sprawę udało się odkręcić.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> KAFEJKA Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.014458 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski