STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Bolek, oddaj srebrniki na niepełnosprawnego!

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Reszta świata
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Benon




Dołączył: 19 Mar 2010
Posty: 51

PostWysłany: Sro, 23 Maj 2018 00:20:54    Temat postu: Bolek, oddaj srebrniki na niepełnosprawnego! Odpowiedz z cytatem

Wielce nieszanowny Bolku!

Piszę do ciebie ten list otwarty obejrzawszy i odsłuchawszy film z twojej rozmowy z okupującymi Sejm niepełnosprawnymi i ich rodzicami, domagającymi się comiesięcznego 500-złotowego wsparcia w „żywej gotówce”.

Nie przesądzając o słuszności lub niesłuszności żądania niepełnosprawnych i ich opiekunów, uważam że Nasze Państwo powinno im pomagać na miarę swoich możliwości.

Ty jednak Bolku swoimi słowami i zachowaniem podczas wspomnianej rozmowy pokazałeś, że zupełnie nie nadajesz się do roli rzecznika interesów niepełnosprawnych, że przyszedłeś do Sejmu tylko po to by podczyścić swój zafajdany wizerunek, co ci się zresztą nie udało.

Tak jak mi po ludzku żal alkoholika leżącego na trotuarze w kałuży własnych wydalin, tak żal mi ciebie przywalonego konfidencką teczką Bolka i innymi błędami, którymi zaszkodziłeś Polakom i Polsce.

Dlatego mam dla ciebie radę. Można wyczytać w dokumentach, że w latach 1971-1974 wziąłeś od Bezpieki za kapowanie na swoich kolegów 13 300 zł. Po uwzględnieniu inflacji i denominacji wynika, że 13 300 zł z roku 1974 stanowi równowartość mniej więcej 6 184 zł z roku 2017. Przeznacz taką kwotę na 500-złotowe comiesięczne stypendium dla jednego niepełnosprawnego – będzie je mógł otrzymywać przez przeszło rok.

Jako megaloman, żachniesz się zapewne, że taki gest nie ma znaczenia, że ty chcesz rozwiązać problem niepełnosprawnych systemowo. Wierz mi jednak, iż będzie to krok na miarę twoich obecnych możliwości i oczekiwań wobec ciebie trzeźwo myślących Polaków.

Wiem, że najtrudniejszą dla ciebie konsekwencją przyjęcia mojej rady będzie przyznanie się do tego, czemu – kompromitując się jeszcze bardziej – uporczywie zaprzeczasz. Obiecuję ci jednak, że jeżeli, to zrobisz będę znowu nazywał cię Lechem, a nie Bolkiem. Myślę, że podobnie postąpi wielu innych Polaków.

Obserwujący cię z politowaniem
Benon
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
qncept




Dołączył: 02 Wrz 2012
Posty: 4891
Skąd: Ze 100% soku z grapefruite'a.

PostWysłany: Sro, 23 Maj 2018 11:12:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może, czas najwyższy, żeby ludzie przestali mówić jarosław a zaczęli - Balbina Question
Jakoś cicho o tym fakcie, ale wszystko kiedyś wypłynie, zawsze wypływa.

PiS z tobą, idź z mózgiem nieswoim.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fenrir




Dołączył: 04 Gru 2005
Posty: 1683
Skąd: VALHALLA

PostWysłany: Sro, 23 Maj 2018 20:21:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co ma Pis czy Kaczyński do tego co odpier*dala tow.Bolec ?! Laughing

qoonioo , często zarzucasz mi odbijanie piłeczki bez poruszania danego wątku czy pytania , tutaj ty robisz to samo.

Więc czemu w temacie o Wałęsie i o tym ja stacza się ''Człowiek legenda'' piszesz o Kaczyńskim? Porozmawiajmy o Bolku.

Czy jego wizyta w Sejmie wniosła jakiś powiew świeżości do tematu niepełnosprawnych?

Czy jego światłość padająca na chore ciała tych dzieci uzdrowiła je? Czy po jego wizycie: . „Niewidomi wzrok odzyskują, chromi chodzą, trędowaci doznają oczyszczenia, głusi słyszą". Laughing Laughing Laughing



Moim zdaniem , Ten człowiek mógł być wielki, niestety okazał się zbyt słaby by udźwignąć legendę (czyt. scenariusz) którą dla niego napisano. Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
hwdp




Dołączył: 28 Kwi 2011
Posty: 884
Skąd: BUTTHURT GENERATOR

PostWysłany: Sro, 23 Maj 2018 20:47:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bolek to ikona upadku tego kraju, wesz zupełnie wyjątkowa, cyniczny megaloman i prostak wierzący w swą historyczną rolę mesjasza, oby ta kreatura odeszła kiedyś na śmietnik historii.

Qn, temat o wieprzu a Ty o Balbinie Laughing cóż jemu też się powinno do d**y dobrać..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
qncept




Dołączył: 02 Wrz 2012
Posty: 4891
Skąd: Ze 100% soku z grapefruite'a.

PostWysłany: Sro, 23 Maj 2018 23:54:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też nie przepadam za Wałęsą.
Chodzi mi tylko, że prawicowi, negują istnienie Balbiny, oraz innych towarzyszy z PiSu.
Poza tym, Wałęsa nie jest w rządzie, liczyliście na jakiś cud z jego strony Question
Zatem, skąd te gorzkie żale do niego, jaką on ma siłę sprawczą Question
Równie dobrze, mógłbym zapytać, co sprawujący władzę, zrobili w tej sprawie, pomijając pawłowicz i rażący ją:"Trudny do zniesienia smród".
Kto śmierdzi, ten śmierdzi, przyganiał kocioł garnkowi.

hwdp, co do roli historycznej, to wg Kuronia:
"W tamtych czasach Jarosław Kaczyński, miał pozycję równą taboretowi".
A się uśmiałem.Very Happy

Pzdr.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Reszta świata Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.020384 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski