STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Poleci ktoś laptopa?
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Komputery, gry, internet
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bamberbomber




Dołączył: 08 Lut 2014
Posty: 753

PostWysłany: Sob, 15 Lis 2014 13:30:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tanie laptopy to i kiepskie wykonanie i kiepskie komponenty. Najlepiej lecieć do Biedronki po lapka tam to dopiero dają hity sezonu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
konto usunięte




Dołączył: 14 Lis 2010
Posty: 778

PostWysłany: Sob, 15 Lis 2014 14:10:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jack 254 napisał:
JK napisał:
kupiłem 2 szt lenovo i ... po 3 miesiącach użytkowania padła płyta główna w jednym a w drugim dysk. nigdy więcej lenovo. laptopy leżą więc jakby ktoś twierdził że bajki opowiadam to zapraszam do oględzin samodzilnych


w określeniu ,, nigdy wiecej lenovo '' zrozumiałem ze to ,,wina lenovo ze padł dysk ''

padł dysk ,, xxx'' w lapku lenowo .... jasno i czytelnie .
acha i zażądałem zwrotu ..... życze powodzenia ...


a na co mam narzekać skoro w konkretnym modelu padły mi takie a nie inne podzespoły??? nie interesuje mnie kto jest dostawcą podzespołów. kupuję coś konkretnej firmy i od niej wymagam jakości. jak kupujesz np buty i odklei ci się podeszwa to mówisz że to wyłącznie wina kleju i następnym razem kupujesz buty tej samej firmy??? podejrzewam też że jak np padnie ci grzałka w pralce to nie marudzisz że wytwórca grzałek lipny tylko że pralka tego producenta to lipa. nie rozumiem też zdziwienia iż zażądałem zwrotu pieniędzy za niesprawy towar. jak idziesz i kupujesz buty i oddajesz je na reklamację to sprzedawca ma obowiązek poinformować cię iż możesz żądać zwrotu $ a nie naprawienia usterki. a to że prawie żaden sprzedawca nie proponuje tego to już inna para kaloszy - w tej kwestii zostałem już wystarczająco przez rzecznika praw konsumenta poinformowany i z firmą lenovo spotkam się w sądzie. jak ktoś sobie daje w kasze dmuchać to jego sprawa. ja walczę o swoje i nie spocznę. mam już laptopa hp i na żadne lenovo się już naciągnąć nie dam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Jack 254




Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 3566

PostWysłany: Sob, 15 Lis 2014 14:35:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Doceniam twoje samozaparcie i szczerze życze sukcesu ....Ale z tego co mi wiadomo jeżeli sprzedawca ,, wyrobi '' sie w czasie z usunięciem usterki i w stosownym czasie informuje na jakim etapie jest reklamacja to nie ma opcji że dostaniesz kase .
Przerabiam takie tematy kilka razy w miesiącu często konsultując sie rzecznikiem .
Chyba że towar był niesprawny w dniu zakupu to inna bajka .

PS jeżeli kupisz sobie osiedle , i w jednym mieszkaniu zacznie cieknąć kran , to na reklamacje oddasz 1000 innych mieszkań bo są bublami budowlanymi ( analogia do twojej wypowiedzi tylko skala inna )
Jeżeli padł dysk , trudno serwis naprawia wymienia i lenovo sprawne ....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jadzik




Dołączył: 25 Lut 2005
Posty: 2638
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Nie, 16 Lis 2014 17:01:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JK napisał:
...zażądałem więc zwrotu gotówki za wadliwy sprzęt i tu zaczęły się moje perypetie z firmą lenovo (sprzęt nabyłem w firmowym sklepie lenovo). sprawa jest u rzecznika praw konsumenta ale to szeroki temat

Tak się zastanawiam na jakiej podstawie zażądałeś zwrotu gotówki? Z tego co wiem to wołanie o zwrot kasy to już ostateczność, wiem co piszę bo już kilka razy korzystałem z pomocy naszego rzecznika praw konsumenta.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
miszak81




Dołączył: 26 Paź 2017
Posty: 12

PostWysłany: Sro, 28 Lut 2018 13:29:17    Temat postu: Re: Poleci ktoś laptopa? Odpowiedz z cytatem

kubabca napisał:
Witam mam pytanie mógłby ktoś polecić laptop taki w cenie do 2,5 tysiąca do szybkiego i sprawnego użytku który czasami mógłby dźwignąć jakąś gierkę pozdro z góry dzięki


Nieco droższy ale wart swojej ceny. Polecam Dell 5570.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Klojabua




Dołączył: 28 Lut 2018
Posty: 3

PostWysłany: Czw, 01 Mar 2018 15:34:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

właśnie a propos Delli. polecacie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Komputery, gry, internet Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.017031 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski