STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Eltronik - rezygncja z internetu i jego kpiny z klienta

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Nasze media i dostawcy internetu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tomeknowak




Dołączył: 06 Kwi 2009
Posty: 200

PostWysłany: Sro, 06 Mar 2013 19:32:40    Temat postu: Eltronik - rezygncja z internetu i jego kpiny z klienta Odpowiedz z cytatem

Jak większość z Państwa wie internet w Eltroniku kosztuje 55 zl za 12 mb plus opłata za telewizje kablową. Dla mnie który korzysta z internetu kilka razy w tygodniu do sprawdzenia poczty i zrobienia opłat kwota 55 zl jest dosyć spora tym bardziej że nie potrzebuje 12 mb a firma ta nie ma w swojej ofercie np intrnetu 6 mb np za cene 30 zł dlatego tez złożyłem rezygnacje. Zaraz po złożeniu rezygnacji dostałem pismo z eltronika z gotowym do podpisania formularzem wycofania rezygnacji i pismem przedstawiającym specjalną dla mnie ofertę . Ta oferta to jakaś kpina większość ludzi rezygnuje z internetu dlatego że nie chce mieć już neta lub ma tańsza alternatywe a szanowny eltronik zaproponował mi wymianę modemu na router wifi za jednorazową opłatę 55 zł plus oczywiście standardowa oplata za internet czyli 55 zł. Moje pytanie gdzie ta specjalna dla mnie jako klienta który korzystał z netu od początku jak ta firma tylko wprowadziła do swojej oferty swiadczenie usług dostępu do internetu. Firmę Eltronik uważałem za poważną firme ale po tym piśmie niestety zmieniam zdanie jak nie ma sie oferty dla klienta to sie nie wysyła formularzy wycofania rezygnacji. Żeby takie coś podłączać trzeba klientowi coś zaproponować i to opcje korzystniejszą niż miał. No cóz Eltronik tego nie wie a operatorzy komórkowi już wprowadzają do swojej oferty internet dla ludzi którzy z niego korzystają tylko okazjonalnie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PAstuch




Dołączył: 06 Wrz 2011
Posty: 556

PostWysłany: Sro, 06 Mar 2013 23:47:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W ogóle w pisiora sobie lecą z tym internetem, najwyższych lotów to on nie jest a cena też "d**y nie urywa"... i bezawaryjny to on na pewno nie jest
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mistrz_Piotr




Dołączył: 11 Paź 2012
Posty: 58
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Czw, 07 Mar 2013 11:58:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie, częste zrywanie łącza, więc szału ni ma
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
karamba




Dołączył: 06 Mar 2012
Posty: 87

PostWysłany: Czw, 07 Mar 2013 12:15:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślałam o eltroniku, ale niczym mnie nie skusili. Teraz korzystam z neostrady za 43zł. połączyłam z abonamentem telefonu w orange open - wychodzi taniej o 15zł. na neostrade nie narzekam, u mnie chodzi dobrze... zastanawiam się tylko skąd te ceny w eltroniku, przecież gdyby obniżyli stawkę, więcej osób chętnie by się podłączyło.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
FlaVy




Dołączył: 30 Lip 2007
Posty: 140

PostWysłany: Czw, 07 Mar 2013 12:44:24    Temat postu: Re: Eltronik - rezygncja z internetu i jego kpiny z klienta Odpowiedz z cytatem

tomeknowak napisał:
Jak większość z Państwa wie internet w Eltroniku kosztuje 55 zl za 12 mb plus opłata za telewizje kablową. Dla mnie który korzysta z internetu kilka razy w tygodniu do sprawdzenia poczty i zrobienia opłat kwota 55 zl jest dosyć spora tym bardziej że nie potrzebuje 12 mb a firma ta nie ma w swojej ofercie np intrnetu 6 mb np za cene 30 zł dlatego tez złożyłem rezygnacje. Zaraz po złożeniu rezygnacji dostałem pismo z eltronika z gotowym do podpisania formularzem wycofania rezygnacji i pismem przedstawiającym specjalną dla mnie ofertę . Ta oferta to jakaś kpina większość ludzi rezygnuje z internetu dlatego że nie chce mieć już neta lub ma tańsza alternatywe a szanowny eltronik zaproponował mi wymianę modemu na router wifi za jednorazową opłatę 55 zł plus oczywiście standardowa oplata za internet czyli 55 zł. Moje pytanie gdzie ta specjalna dla mnie jako klienta który korzystał z netu od początku jak ta firma tylko wprowadziła do swojej oferty swiadczenie usług dostępu do internetu. Firmę Eltronik uważałem za poważną firme ale po tym piśmie niestety zmieniam zdanie jak nie ma sie oferty dla klienta to sie nie wysyła formularzy wycofania rezygnacji. Żeby takie coś podłączać trzeba klientowi coś zaproponować i to opcje korzystniejszą niż miał. No cóz Eltronik tego nie wie a operatorzy komórkowi już wprowadzają do swojej oferty internet dla ludzi którzy z niego korzystają tylko okazjonalnie.


Podpisałeś umowę na 24 miesiące to jakim prawem chcesz teraz z tego zrezygnować bez ponoszenia kosztów? Jak bierzesz coś na kredyt to też po jakimś czasie stwierdzasz że nie będziesz dalej spłacał bo Ci się znudziło? Następnym razem pomyśl przed podpisaniem jakiejkolwiek umowy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tomeknowak




Dołączył: 06 Kwi 2009
Posty: 200

PostWysłany: Czw, 07 Mar 2013 13:00:07    Temat postu: Re: Eltronik - rezygncja z internetu i jego kpiny z klienta Odpowiedz z cytatem

FlaVy napisał:
tomeknowak napisał:
Jak większość z Państwa wie internet w Eltroniku kosztuje 55 zl za 12 mb plus opłata za telewizje kablową. Dla mnie który korzysta z internetu kilka razy w tygodniu do sprawdzenia poczty i zrobienia opłat kwota 55 zl jest dosyć spora tym bardziej że nie potrzebuje 12 mb a firma ta nie ma w swojej ofercie np intrnetu 6 mb np za cene 30 zł dlatego tez złożyłem rezygnacje. Zaraz po złożeniu rezygnacji dostałem pismo z eltronika z gotowym do podpisania formularzem wycofania rezygnacji i pismem przedstawiającym specjalną dla mnie ofertę . Ta oferta to jakaś kpina większość ludzi rezygnuje z internetu dlatego że nie chce mieć już neta lub ma tańsza alternatywe a szanowny eltronik zaproponował mi wymianę modemu na router wifi za jednorazową opłatę 55 zł plus oczywiście standardowa oplata za internet czyli 55 zł. Moje pytanie gdzie ta specjalna dla mnie jako klienta który korzystał z netu od początku jak ta firma tylko wprowadziła do swojej oferty swiadczenie usług dostępu do internetu. Firmę Eltronik uważałem za poważną firme ale po tym piśmie niestety zmieniam zdanie jak nie ma sie oferty dla klienta to sie nie wysyła formularzy wycofania rezygnacji. Żeby takie coś podłączać trzeba klientowi coś zaproponować i to opcje korzystniejszą niż miał. No cóz Eltronik tego nie wie a operatorzy komórkowi już wprowadzają do swojej oferty internet dla ludzi którzy z niego korzystają tylko okazjonalnie.


Podpisałeś umowę na 24 miesiące to jakim prawem chcesz teraz z tego zrezygnować bez ponoszenia kosztów? Jak bierzesz coś na kredyt to też po jakimś czasie stwierdzasz że nie będziesz dalej spłacał bo Ci się znudziło? Następnym razem pomyśl przed podpisaniem jakiejkolwiek umowy.


Człowieku co Ty za brednie wypisujesz. Chyba brałeś coś i masz omamy. Czytaj i jeszcze raz czytaj to co jest napisane a później sie wymądrzaj. Gdzie Ty widzisz że mam umowe na 24 miesiące. Gdzie Ty widzisz że chce rezygnować w czasie trwania umowy na czas określony. Matko chroń nas przed takimi ludźmi co mają problemy z czytaniem ze zrozumieniem. Dla wyjaśnienia Tobie napisze wielkimi literami. ZREZYGNOWAŁEM Z UMOWY Z ZACHOWANIEM 30 DNIOWEGO OKRESU WYPOWIEDZENIA A WIĘC MAM UMOWĘ NA CZAS NIEOKREŚLONY. REZYGNUJE BO NIE CHCE MIEĆ NETA ZA 55 ZŁ PO TO ŻEBY KORZYSTAĆ TYLKO PARĘ RAZY W TYGODNIU. W MOIM POŚCIE CHODZI O KPINY ELTRONIKA KTÓRY WYSYŁA FORMULARZE WYCOFANIA REZYGNACJI I PRZEDSTAWIA SPECJALNA OFERTĘ W POSTACI KUPNA SOBIE OD NICH ROUTERA ZA 55 ZŁ PRZY ZACHOWANIU TEJ SAMEJ CENY ABONAMENTU ZA INTERNET.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tuitam




Dołączył: 09 Gru 2010
Posty: 25

PostWysłany: Czw, 07 Mar 2013 14:33:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wcale się nie dziwię Twojemu oburzeniu. Co to za oferta specjalna gdzie trzeba dopłacić 55PLN ? Moje doświadczenia z operatorami internetu i telewizji kablowej są podobne choć dotyczą innych dostawców. Widać, że jest to ogólnopolska metoda działania. Rezygnowałam z telewizji kablowej w mieszkaniu w którym nikt nie mieszkał. Nie dość, że operator żądał podania powodu rezygnacji to jeszcze nękał mnie telefonami aby namówić na zmianę decyzji. Rozumiem walkę o utrzymanie klienta ale są granice absurdu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fomicz




Dołączył: 16 Mar 2006
Posty: 1021
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Czw, 07 Mar 2013 15:50:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co prawda El... nie znał powodów Twojej rezygnacji ale rzeczywiście propozycja polegająca na skorzystaniu ze standardowych warunków, jest lekko niepoważna.
Znając życie nie nikt nie przewiduje zniżek abonamentowych ale propozycja mogła być np.:
- 3 miesiące za 1 zł (często mają tak nowi abonenci)
- Twój net 16 (lub 20) w cenie Twój net 12... (wiem, że Tobie na tym nie zależy).

Ale myślę, że firma boi się masowego 'odejscia' klientów, którzy nie mają zobowiązań a dowiedzieliby się, że ktoś taki rabat dostał.

Należałoby jednak pomyśleć nad abonamentem tańszym z mniejsza prędkością a nie nad wyłącznym zwiększaniem prędkości download, która często jest niepotrzebna.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kochanie_1




Dołączył: 25 Mar 2007
Posty: 88
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pon, 11 Mar 2013 17:27:44    Temat postu: telewizja eltronik Odpowiedz z cytatem

wyczytałam dzisiaj na stronie eltronik :
" 5 kwietnia - zmiany programowe
Informujemy, iż od dnia 5 kwietnia 2013 roku ITI Neovision sp. z o.o. trwale zaprzestanie nadawania programów telewizyjnych: nPremium, nPremium2, nPremium3, nPremium4, Wojna i Pokój HD oraz Sundance Channel."
dopiero co dali kanały nPremium a już zabierają co za paranoja płacę co miesięcznie 67 zł za kablówkę a wiecznie zabierają dobre kanały i nic w zamian nie dają!!!!niech w zamian za te kanały dadzą inne filmowe z innych pakietów i tyle jakaś rekompensata się należy.
jeszcze mam pytanko czy wiecie może ile kosztuje w eltroniku Router ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kristof




Dołączył: 15 Cze 2010
Posty: 70

PostWysłany: Pon, 11 Mar 2013 17:56:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zniknięcie tych kanałów to nie wina Eltronika. Po prostu po fuzji Cyfry i N-ki te kanały są likwidowane przez nowego operatora NC+
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Piotrroger




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 568

PostWysłany: Pon, 11 Mar 2013 18:14:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kupujesz najtańszy router DSL w jakimkolwiek komputerowym za 90 zł i masz WIFI w domu. Jak potrzebujesz go tylko po to, aby w lapku mieć bezprzewodowo Internet, to kupujesz najtańszy i styka.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
miladr




Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 594

PostWysłany: Pią, 27 Lut 2015 10:36:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak jest u Was z internetem z eltronika ?
u mnie od ponad tygodnia kilka minut łapie wifi, pól godziny nie... wg obsługi wszystko jest w najlepszym porzadku. kazali zrestartowac ruter.
z przenośnym internetem operatora komórkowego nie ma problemu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Piotrroger




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 568

PostWysłany: Pią, 27 Lut 2015 12:25:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawdź na kablu i na innym komputerze (telefonie).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
stevkrima




Dołączył: 17 Lut 2018
Posty: 1

PostWysłany: Sob, 17 Lut 2018 18:16:41    Temat postu: Zmiana ip Odpowiedz z cytatem

Witam mam problem ze zmiąną ip jak i z atakami ddos.
Dzwoniąc do informatyków tłumaczyli mi że się nie da zmienić ip.
Mają tak poniżej 2 iq ponieważ w każdej innej firmie typu orange,play,t-mobile da sie zmienić po zrestartowaniu rutera :=D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Nasze media i dostawcy internetu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.096401 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski