STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Loty w tunelu aerodynamicznym - ktoś próbował?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Sport, turystyka, wypoczynek
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zaksy




Dołączył: 24 Kwi 2015
Posty: 129

PostWysłany: Pon, 11 Gru 2017 11:48:26    Temat postu: Loty w tunelu aerodynamicznym - ktoś próbował? Odpowiedz z cytatem

Podobno fajna sprawa. Na youtube są filmiki jakie ludzie potrafią ewolucje wykonać... ktoś już może był na czymś takim?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
telek




Dołączył: 31 Lip 2015
Posty: 53

PostWysłany: Pon, 11 Gru 2017 12:14:28    Temat postu: Re: Loty w tunelu aerodynamicznym - ktoś próbował? Odpowiedz z cytatem

zaksy napisał:
Podobno fajna sprawa. Na youtube są filmiki jakie ludzie potrafią ewolucje wykonać... ktoś już może był na czymś takim?


Pytasz się tutaj o loty w tunelu aerodynamicznym? Moim zdaniem swietna sprawa. Również oglądałem kilka filmików z czegoś takiego i sam chętnie bym sie na to wybral. Ale wiem,że w Brodnicy nie ma takiej możliwości Trzeba jechać do innego miasta. Taka możliwość jest na przykłąd w Lesznie.Troche daleko ale jak ktoś wybiera sie na wycieczkę to przejazdem możńa tam wstąpić. Szczególnie,że nie jest to takie drogie jak się wydaje początkowo.
http://www.gazetawielkopolska.pl/latanie-bez-skrzydel-loty-tunelu-aerodynamicznym/


Ostatnio zmieniony przez telek dnia Pią, 02 Lut 2018 10:48:21, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jacek L




Dołączył: 10 Sty 2011
Posty: 34

PostWysłany: Pon, 11 Gru 2017 14:27:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałem okazję "polatać" w tym tunelu w Lesznie.
Na początku są kłopoty z opanowaniem równowagi. Jeżeli kogoś na to stać (bo nie jest to tania rozrywka), to zabawa jest bardzo dobra.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kulkaq




Dołączył: 11 Gru 2017
Posty: 6

PostWysłany: Wto, 19 Gru 2017 14:04:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja latałam, ale słyszałam, że wrażenia są niezapomniane! Widziałam też jakieś nagrania, filmiki i stwierdzam, że sama mogłabym tak polatać. Żałuję, że jeszcze nie było okazji, żeby to zrobić, ale może w przyszłym roku się uda. A póki co chętnie poczytam opinie bardziej doświadczonych w tym temacie Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jacek L




Dołączył: 10 Sty 2011
Posty: 34

PostWysłany: Czw, 21 Gru 2017 14:08:59    Temat postu: Re: Loty w tunelu aerodynamicznym - ktoś próbował? Odpowiedz z cytatem

telek napisał:
zaksy napisał:
Podobno fajna sprawa. Na youtube są filmiki jakie ludzie potrafią ewolucje wykonać... ktoś już może był na czymś takim?


Pytasz się tutaj o loty w tunelu aerodynamicznym? Moim zdaniem swietna sprawa. Również oglądałem kilka filmików z czegoś takiego i sam chętnie bym sie na to wybral. Ale wiem,że w Brodnicy nie ma takiej możliwości Trzeba jechać do innego miasta. Taka możliwość jest na przykłąd w Lesznie.Troche daleko ale jak ktoś wybiera sie na wycieczkę to przejazdem możńa tam wstąpić. Szczególnie,że nie jest to takie drogie jak się wydaje początkowo.


No jeżeli uważasz, że 200 zł za 3 min lotu to "nie jest takie drogie" to szacunek.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Sport, turystyka, wypoczynek Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.022787 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski