STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Wielki sukces PISIORÓW
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 99, 100, 101 ... 313, 314, 315  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Reszta świata
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hwdp




Dołączył: 28 Kwi 2011
Posty: 884
Skąd: BUTTHURT GENERATOR

PostWysłany: Wto, 17 Paź 2017 18:10:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do lekarzy rezydentów, to jest szczucie obywateli na siebie, stara sztuczka mająca odwrócić uwagę od tego kto rzeczywiście dyma lud. A lud prosty bardziej boli, że une maju wincyj niż to, że są dymane przez kapitalistyczny kierat i polityków na smyczy elit finansowych.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fenrir




Dołączył: 04 Gru 2005
Posty: 1683
Skąd: VALHALLA

PostWysłany: Wto, 17 Paź 2017 18:27:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

qncept napisał:
Nie musisz "cofać się o kilka stron", kwestia to kwestia.Razz

Fajnie. że odpowiedziałeś na nurtujące mnie pytanie.Very Happy
Jestem usatysfakcjonowany!

\m/


Qunooś , twoje pytania sugerują jedyna słuszna dla Ciebie odpowiedź więc nawet nie próbuję kopać sie z koniem.

Parafrazując często używany przez was argument:

'' Skoro PO kradło to Pis też może?! ''

Więc odpowiadam (tak jak się tego spodziewasz) , skoro PO kradło , sprzedawało , rozdawało , defraudowało , odbierało , traciło , itp...

To skąd taki wielki *bul* du*pska u was gdy robi to samo PIS?!

Skoro działania tamtego nie-Rządu zupełnie wam nie przeszkadzały to skąd ta awersja do PIS-U gdy robi to samo co poprzednicy?!

Qunoosiu i Jańciu...

Pytań , sugerujących odpowiedź też proszę mi nie zadawajcie bo nie mam czasu ani ochoty bawić sie w ciągłe odbijanie piłeczek. Wy nie traktujecie moich argumentów poważnie wiec dlaczego ja miałby traktować poważnie wasze? Nie mam tez zamiaru ta każdy zarzut względem PIS-u szukać kontrargumentów bo szkoda mi zwyczajnie czasu na babranie się w tym PEOWSKIM bagnie sprzed kilku lat.


PEACE JEST ZŁY! Twisted Evil Pozdr \m/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
hwdp




Dołączył: 28 Kwi 2011
Posty: 884
Skąd: BUTTHURT GENERATOR

PostWysłany: Wto, 17 Paź 2017 18:37:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

If you want peace, prepare for war Laughing in peło we trust Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
GajowyMarucha




Dołączył: 29 Kwi 2015
Posty: 1341

PostWysłany: Wto, 17 Paź 2017 19:52:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fenek niema różnicy pomiedzy Po SLD a PIS? Trzeba być ślepym i spać na lekcjach historii. Pamiętaj historia jest nauczycielką życia. wnoiski widze wolisz wyciągać po szkodzie. Nie widzisz inflacji nie widziałeś za PO deflacji? Nie widzisz działań policji wobec legalnych demonstracji co nie burzą porządku. Nie przytaczaj bajeczki TVPis o górnikach. To że masz bajzel w głowie to wina TVPis. Myślisz że rezydenci jedzą kawior? maja drogie limuzyny? są na wczasach w ciepłych krajach? To samo szkalowanie wszystkich sędziów za kasę ze spółek skarbu państwa popierasz? Totalną koalicje opanowała totalna chęć władzy jak komuchów i tego też nie widzisz.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mikee22




Dołączył: 21 Mar 2010
Posty: 1105

PostWysłany: Sro, 18 Paź 2017 06:36:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

GajowyMarucha napisał:
Fenek niema różnicy pomiedzy Po SLD a PIS? Trzeba być ślepym i spać na lekcjach historii. Pamiętaj historia jest nauczycielką życia. wnoiski widze wolisz wyciągać po szkodzie. Nie widzisz inflacji nie widziałeś za PO deflacji? Nie widzisz działań policji wobec legalnych demonstracji co nie burzą porządku. Nie przytaczaj bajeczki TVPis o górnikach. To że masz bajzel w głowie to wina TVPis. Myślisz że rezydenci jedzą kawior? maja drogie limuzyny? są na wczasach w ciepłych krajach? To samo szkalowanie wszystkich sędziów za kasę ze spółek skarbu państwa popierasz? Totalną koalicje opanowała totalna chęć władzy jak komuchów i tego też nie widzisz.


Po przejęciu władzy przez pis ludzie mogli w końcu spokojnie uczestniczyć w marszu niepodległości. W 2014 r. Pis nie rządził. Nie będę rozpisywał, co wtedy było. Miłego siedzenia na forum. Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
59cyprian




Dołączył: 15 Paź 2017
Posty: 90

PostWysłany: Sro, 18 Paź 2017 11:30:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mikee22 napisał:


Po przejęciu władzy przez pis ludzie mogli w końcu spokojnie uczestniczyć w marszu niepodległości. W 2014 r. Pis nie rządził. Nie będę rozpisywał, co wtedy było. Miłego siedzenia na forum. Cool


To rzeczywiscie się narodowi opłaca.Zlodziejstwo,nepotyzm,nagminne łamanie Konstytucji,ograniczanie swobód obywatelskich,ale za to "ludzie mogą spokojnie uczestniczyć w marszu niepodległosci".NAPRAWDE WARTO! WSZYSCY NA MARSZ NIEPODLEGŁOSCI!!!(może 1-maja).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mikee22




Dołączył: 21 Mar 2010
Posty: 1105

PostWysłany: Sro, 18 Paź 2017 12:17:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

59cyprian napisał:
mikee22 napisał:


Po przejęciu władzy przez pis ludzie mogli w końcu spokojnie uczestniczyć w marszu niepodległości. W 2014 r. Pis nie rządził. Nie będę rozpisywał, co wtedy było. Miłego siedzenia na forum. Cool


To rzeczywiscie się narodowi opłaca.Zlodziejstwo,nepotyzm,nagminne łamanie Konstytucji,ograniczanie swobód obywatelskich,ale za to "ludzie mogą spokojnie uczestniczyć w marszu niepodległosci".NAPRAWDE WARTO! WSZYSCY NA MARSZ NIEPODLEGŁOSCI!!!(może 1-maja).


A dalej bla bla bla panie marucha...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
qncept




Dołączył: 02 Wrz 2012
Posty: 4891
Skąd: Ze 100% soku z grapefruite'a.

PostWysłany: Sro, 18 Paź 2017 12:24:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fenszui, nagryzmolił:

"To skąd taki wielki *bul* du*pska u was gdy robi to samo PIS?!"

Nie pytałem o "złodziejstwo", bo wiadomo, że każda frakcja, ma lepkie paluchy do kasy.
Pytałem o ustawę dezubekizacyjną i dlaczego nie obejmuje ona komuchów z PiSu, w czym oni są lepsi od tamtych Question
Pytam także o nad wyraz podłą inwigilację oświaty i co ona ma na celu.
Macie tę samą gadkę, pytani wprost - odpowiadacie tak pokrętnie, aby tylko nie zahaczyć o spór, jakbyście nie rozumieli prostego zagadnienia.

Zatem, co jest z tą "sprawiedliwością" i moralizacją nauczycieli Question
Proste pytanie, prosta odpowiedź.

"Qunooś , twoje pytania sugerują jedyna słuszna dla Ciebie odpowiedź więc (...)"
Jakie jest Twoje słuszne wyjaśnienie, jaki jest Twój punk widzenia, bo nie wiem.
To się odnosi także do wszystkich chwalców PiSu.
Śmiało nie wstydźcie się i nie wszyscy naraz - spokojnie.

...a jak ja nie znam odpowiedzi Question Pomusz, bo mnie to nurtuje, nie mam pojęcia, dlaczego tak po chamsku postępują?
Chociaż Ty, ukaż swą godziwość Exclamation
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fenrir




Dołączył: 04 Gru 2005
Posty: 1683
Skąd: VALHALLA

PostWysłany: Sro, 18 Paź 2017 17:53:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Qunooś , nigdy nie twierdziłem ze Pis jest ideałem. Nigdy nie twierdziłem ze wszystko co robi Rząd podoba mi sie bezkrytycznie.
Mało tego w przeciwieństwie do was , nie ukrywam tego co mi sie w nich nie podoba.
Rozumiem też , że za poprzednich rządów nie było żadnych problemów z oświatą , służbą zdrowia , górnictwem itp a PEŁO wyśmienicie rozwiązywało każdy problem , szczególnie z pielęgniarkami i górnikami. Śmieszy mnie strasznie fakt , ze te wszystkie srodowiska które łupione i poniżane były za PEŁO teraz tańczą jak im opozycja przygrywa.

Wy też łykacie każdą akcje opozycji jako dobro objawione! W myśl zasady: co przeciwko Pis i na złość pIs - jest O.K! Jawne podjudzanie przeciwko sobie różnych grup społeczny , pseudo ikony użyczające swoich facjat w każdej akcji wymierzonej przeciwko Rządowi jest dla was miodem na oczy i uszy! Twisted Evil

Nie ważne jak komiczny protest , nie ważne jak błaha sprawa - jesli jest przeciwko Pis -jest O.K!

Na koniec drogi Quniooo muszę Ci powiedzieć w tajemnicy... że twoje irracjonalne fobie katolsko-pisowskie w ogóle mnie nie interesują a wręcz dostarczają pewnej dozy zażenowania iż taki gość jak Ty ma z tym taki problem. Shocked
Masz robaka który cie zżera , taki mały Niesioł siedzi Ci na ramieniu i pierd*oli głupoty do ucha , a ty nie wiedzieć czemu przepisujesz je na forum. Laughing

Mimo wszystko Pozdrawiam cię... PEACE Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Janusz J




Dołączył: 09 Lip 2016
Posty: 915

PostWysłany: Czw, 19 Paź 2017 07:27:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

qncept, no i masz wyczerpującą odpowiedź na Twoje konkretne pytania(jak zwykle fenrir jest bardzo precyzyjny w swoich odpowiedziach).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fenrir




Dołączył: 04 Gru 2005
Posty: 1683
Skąd: VALHALLA

PostWysłany: Czw, 19 Paź 2017 09:59:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Janusz J napisał:
qncept, no i masz wyczerpującą odpowiedź na Twoje konkretne pytania(jak zwykle fenrir jest bardzo precyzyjny w swoich odpowiedziach).


Bądźcie tacy precyzyjni w ocenie poprzedniego nie-rzadu i obecnej para-opozycji a dopiero wymagajcie czegoś od innych. Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
qncept




Dołączył: 02 Wrz 2012
Posty: 4891
Skąd: Ze 100% soku z grapefruite'a.

PostWysłany: Czw, 19 Paź 2017 12:12:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fenku

Nie odpowiedziałeś, "Jak zwykle merytorycznie ale nie na temat (...) " - pamiętasz, sam mi to zarzucałeś.RazzVery Happy

Odpowiedz:

Komuchy, są w PiSie i nie sięga ich ręka sprawiedliwości, bo...
Nauczyciele będą inwigilowani, bo...

Proste 2 pytania, tak trudno jest Tobie sprostać zadaniu?
Napisałeś " (..) nie ukrywam tego co mi sie w nich nie podoba"
Czy to znaczy, że to popierasz? Akurat tego nie kwestionujesz.

Pewno jesteś zawiedziony, że tacy anty muzułmanie, wstawili się za erdoganem.
Hipokryzja sięgnęła zenitu, nie sądzisz?
Teraz islam im nie przeszkadza?
Nikt nie chce mieć nic wspólnego z Turcja, a ci się wyłamali, goszcząc tego tyrana. Dlaczego Question
Przecież, bylejaki, powiedział o J III Sobieskim, że zatrzymał "tą dzicz".
Co się więc zmieniło do tego czasu, czemu kartofel milczy na ten temat?
Może erdogan mu imponuje?
Czemu Policja nic nie robiła, gdy tureckie służby bezpieczeństwa, rekwirowali transparenty Polakom, którym nie podobała się wizyta kata?
Powinni stać na straży Polaków, a dali popis niemocy.

Niczego nie przepisuję.
Żaden Niesiołowski, nie mówi mi, co mam myśleć, w przeciwieństwie tych 18%, co mają sprane mózgi historyczną propagandą i władzą ePiSpatologii.
Po prostu, obserwuję i oceniam. Piszesz o fobii?
Widzę, co robi kk i PiS z ludzi i z naszym Państwem, to chyba normalne, ze nie podoba mi się pasożyt z Torunia i kartoflański. Polska staje się nie nasza, tylko ich
Nie widzisz tego, czy nie chcesz widzieć?
Piszesz o precyzji odpowiedzi? Nie interesuje mnie przeszłość, ile można nią żyć?
Czy to znaczy, że to co robiło PO, to teraz ma prawo robić PiS, bo zrobiło?
Domagamy się, bo rząd jest od tego, żeby prawowicie służył całemu Narodowi polskiemu, a nie tylko jego części.
Powinni być przykładem dla nowego pokolenia a edukuje je na idiotów, szczuje własną wyimaginowaną historią.
Wiadomo, umysł dziecka, chłonie jak gąbka a fałsz powtarzany non stop, staje się dla nich prawdą absolutną.
PO, też nie było święte.
IMHO, wszystko zmierza do zniewolenia, do radykalnego katolicyzmu.
Prosty przykład.
Brak podpisu dotyczącego Ustawy antyprzemocowej, spycha kobiety na margines, mogą być bite, sponiewierane i gwałcone. Wypisz wymaluj islam Exclamation
Mają rodzić "zdeformowane" dzieci a potem chrzcić i chować, chyba tylko dla zysku kk.
Czemu ludzie, którzy są przeciw aborcji - potem nie adoptują tak chorych dzieci.
Boją się odpowiedzialności, brzydzą się nimi, może nie chcą widzieć ich wegetacji. To na cholerę tak drą ryjami i są sprawcami takiej traumy u matek, które to przeżyły, lub oczekujących na tą gehennę.
Robią wszystko na odwrót, twierdząc, że tak właśnie musi być.
Doradcą ziobry - pokornego sługi, jest niedoszły ksiądz!
Gdzie tu logika, gdzie świeckość Państwa?
Co napisałeś negatywnego o PiSie? Nic.
Nawet nie odpowiedziałeś na proste pytania, wytykając machlojki PO.
Co to zmienia, było minęło.
Pochwalasz typ działania PiSu i boisz się odpowiedzieć na proste pytania, sugerujące Ci tylko to, że okłamałbyś samego siebie i moralnie przyznał mi rację.

Mimo wszystko, również Cie pozdrawiam.
Salve et Ave Exclamation

Łatwo być "prawym i sprawiedliwym", trudniej jest pogodzić się z prawdą bycia nim, wbrew sobie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fenrir




Dołączył: 04 Gru 2005
Posty: 1683
Skąd: VALHALLA

PostWysłany: Czw, 19 Paź 2017 19:57:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

qncept napisał:

Odpowiedz:

Komuchy, są w PiSie i nie sięga ich ręka sprawiedliwości, bo...


Bo biorą przykład z poprzedniej władzy?! Jakoś nie słyszę okrzyków krytyki ze : ''PO nas dymało a teraz dyma Pis'' , słyszę tylko o PIS-ie! Nie przeszkadza wam też totalnie banda SB-ków walcząca o ichnią demokrację! Manifestacje z wydumanych powodów?! I to Ja muszę się tłumaczyć?

qncept napisał:
Nauczyciele będą inwigilowani, bo...
- temat -rzeka. Jedna z najbardziej uprzywilejowanych i roszczeniowych kast w Polsce... ciągle mało , ciągle najciężej , sterowani przez tych co do niedawna sami ich olewali. Szczerze?! Mam w du*pie to co im szykuje Pis , prawdopodobnie nie będa mieli gorzej niż za PEŁO ale skoro płaca to trzeba drzeć jape!

qncept napisał:
Proste 2 pytania, tak trudno jest Tobie sprostać zadaniu?
Napisałeś " (..) nie ukrywam tego co mi sie w nich nie podoba"
Czy to znaczy, że to popierasz? Akurat tego nie kwestionujesz.


Też nie kwestionujesz wielu prawd o poprzedniej władzy , jak wielu zwolennikom poprzedniej kliki włączyła Ci się Qunioo powyborcza amnezja.

Jak dla mnie Ciągle Pis wychodzi na ''plus''. To nie jest ''dobra zmiana'' tylko lepsza od poprzedniej.



qncept napisał:

Pewno jesteś zawiedziony, że tacy anty muzułmanie, wstawili się za erdoganem.
Hipokryzja sięgnęła zenitu, nie sądzisz?
Teraz islam im nie przeszkadza?
Nikt nie chce mieć nic wspólnego z Turcja, a ci się wyłamali, goszcząc tego tyrana. Dlaczego Question
Przecież, bylejaki, powiedział o J III Sobieskim, że zatrzymał "tą dzicz".
Co się więc zmieniło do tego czasu, czemu kartofel milczy na ten temat?
Może erdogan mu imponuje?


To sie nazywa dyplomacja. Zresztą bratanie sie z wrogiem dla odniesienia własnych korzyści powinieneś rozumieć bo to samo robi para-opozycja Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil



qncept napisał:
Czemu Policja nic nie robiła, gdy tureckie służby bezpieczeństwa, rekwirowali transparenty Polakom, którym nie podobała się wizyta kata?
Powinni stać na straży Polaków, a dali popis niemocy.


Nieeee , to był pokaz jak w dyktaturze rozwiązuje się problem demonstrantów. Wrzeszcząca banda która wcześniej porównywała Kaczyńskiego do Erdogana miała czarno na białym wyłożoną różnicę!Laughing Mnie to rozbawiło... taka karma! p.s: Nie Polakom - tylko Europejczykom!!!Twisted EvilTwisted EvilTwisted Evil


qncept napisał:

Żaden Niesiołowski, nie mówi mi, co mam myśleć, w przeciwieństwie tych 18%, co mają sprane mózgi historyczną propagandą i władzą ePiSpatologii.


A jaki procencik wychodzi na opozycję? Patrząc na sondaże to chyba jeszcze mniej. Laughing



qncept napisał:
Po prostu, obserwuję i oceniam. Piszesz o fobii?
Widzę, co robi kk i PiS z ludzi i z naszym Państwem, to chyba normalne, ze nie podoba mi się pasożyt z Torunia i kartoflański. Polska staje się nie nasza, tylko ich
Nie widzisz tego, czy nie chcesz widzieć?


Wypisz , wymaluj -moje odczucia przez 8 lat nie-rządów PEŁO,PSL,SLD Laughing


qncept napisał:
Piszesz o precyzji odpowiedzi? Nie interesuje mnie przeszłość, ile można nią żyć?


„Naród, który nie szanuje swej przeszłości nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości” -będzie ''bul'' du*py za ten cytat Wink


qncept napisał:
Domagamy się, bo rząd jest od tego, żeby prawowicie służył całemu Narodowi polskiemu, a nie tylko jego części.


...i służy większości! Tylko ze mniejszość w bardziej spektakularny sposób głośniej krzyczy. Twisted Evil


qncept napisał:
Powinni być przykładem dla nowego pokolenia a edukuje je na idiotów, szczuje własną wyimaginowaną historią.
Wiadomo, umysł dziecka, chłonie jak gąbka a fałsz powtarzany non stop, staje się dla nich prawdą absolutną.



Co jest gorsze? Religia i polityka Pis czy utopijna ideologia lewicowa podparta Gender i skrajnie nieodpowiedzialna poprawnością polityczną?!
Ja osobiście wolałbym moje dzieci wysłać do kościoła czy katechezę niż na pogadanki o LGBT a później do meczetu uczyć dzieci prawa Szariatu




qncept napisał:
PO, też nie było święte.


No co Ty?! Shocked Laughing



qncept napisał:
IMHO, wszystko zmierza do zniewolenia, do radykalnego katolicyzmu.


Religia vs. Gender - sorry Bathory ale wolę pozostać w katolickim zaścianku.


qncept napisał:
Brak podpisu dotyczącego Ustawy antyprzemocowej, spycha kobiety na margines, mogą być bite, sponiewierane i gwałcone. Wypisz wymaluj islam Exclamation


Żeś teraz piedoln*ął... No ale tak , feministki twierdzoo że przeciętny Kowalski bije żone częściej i gwałci więcej niż przeciętny Mohammed! Przesiąkasz Gejowym?! Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked


qncept napisał:
Mają rodzić "zdeformowane" dzieci a potem chrzcić i chować, chyba tylko dla zysku kk.
Czemu ludzie, którzy są przeciw aborcji - potem nie adoptują tak chorych dzieci.



Niestety mamy wybór tylko w skrajnościach. Sad Jedni bronią karpi , psów , drzew a mordują dzieci bo nie maja miejsca w m4 a inni bronią nienarodzonych dzieci nie myśląc co dalej. Wybór moralnie trudny ( Nie jestem za całkowitym zakazem aborcji) ale wole bronić dzieci niż martwe wiewiórki czy korniki w puszczy.


qncept napisał:
Pochwalasz typ działania PiSu i boisz się odpowiedzieć na proste pytania, sugerujące Ci tylko to, że okłamałbyś samego siebie i moralnie przyznał mi rację.


Nigdy nie przyznam Ci racji gdy stoją za tobą i twoja moralnością osoby pokroju: Stuhr, Maja Ostaszewska, Magdalena Cielecka czy Andrzej Chyra... ich postulaty , protesty , puste frazesy z wypaczoną lewacką moralnością ... Sorry! Wolę świat wg Pis Evil or Very Mad


qncept napisał:
Łatwo być "prawym i sprawiedliwym", trudniej jest pogodzić się z prawdą bycia nim, wbrew sobie.


Piękne ... wzruszyłem się. Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
qncept




Dołączył: 02 Wrz 2012
Posty: 4891
Skąd: Ze 100% soku z grapefruite'a.

PostWysłany: Czw, 19 Paź 2017 20:53:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tego się spodziewałem.
Dalej kręcisz i migasz się od odpowiedzi.
Czyli, komuch w PiSie, jest zawsze lepszy, tak?
Może tez twierdzisz, że się nawrócili i są teraz "dobrymi" ludźmi.
I znów używasz słowa "lewak", to jakbyś pisał o sobie.
Genezę zwrotu już znasz.Very Happy
Uważasz za słuszne - donoszenie w oświacie, to jest w porządku - kablowanie na swoich w strachu przed konsekwencjami Question

Co do ostatniego to wolę ich od nawiedzonych: Zelnika i Dałkowskiej - sfiksowanych na punkcie jaro.
Ci normalni aktorzy, idą za głosem serca, nie za głosem paranoika, leczącego swoje kompleksy na Narodzie.
Jak tak ma wyglądać całokształt kultury, tworzonej przez PiS, to ja podziękuję.RazzVery Happy

Jak trafisz kiedyś do szpitala, to odmów korzystania ze sprzętu lewaka - Owsiaka, nie zapomnij.
Na darmo będziesz szukać tego od radziwiłła i kk, bo oni mają w d***e Służbę Zdrowia. Myślą tylko o swoim korycie.
PO, też nie wspierało Służby Zdrowia - napiszesz.
Popatrz, za to taki "złodziej Owsiak" - tak.
Jeszcze trochę a będziesz twierdzić, że 1+0=10, bo tak to wygląda.

Z resztą w szkołach już robią z dzieciaków idiotów.
Znajoma, zapytała córkę swojej siostry, bo ta zobaczyła pomnik Kopernika w tivi - kim on był.
A ona "nie wolno", "co nie wolno?", "bo będzie zła ocena i pani tez będzie zła."
Ogólny brecht, ale i zakłopotanie Exclamation
Tego chcesz?
Mówisz i masz!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mikee22




Dołączył: 21 Mar 2010
Posty: 1105

PostWysłany: Pią, 20 Paź 2017 08:28:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprzęt geniuszu jest wszystkich, co się na niego składali w czasie zbiórki. Słowo "jego" możesz używać, gdy wyłoży z własnej kieszeni. Fenrir, jak i inni płacą skladki zdrowotne to opieka zdrowotna mu się należy. Guzik go to powinno interesować, skąd placówka ma narzędzia i sprzęt medyczny.

Pewnie też ci to nie przeszkadza, jak babcie z pisu wrzucają do puszek, ale jak się modlą to już TAK. Cool Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Reszta świata Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 99, 100, 101 ... 313, 314, 315  Następny
Strona 100 z 315

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.056128 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski