STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Brzydki zapach w aucie - kogo polecicie?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
picasso




Dołączył: 04 Lut 2008
Posty: 170

PostWysłany: Pią, 02 Cze 2017 11:15:50    Temat postu: Brzydki zapach w aucie - kogo polecicie? Odpowiedz z cytatem

Witajcie,
mam problem taki, że brzydko "pachnie" w samochodzie. Zapach jest już od razu po otwarciu drzwi, klima była odgrzybiana ale to nie to. Nie wiem, być może coś się komuś wylało, chciałbym znaleźć kogoś co mi "ogarnie" ten temat. Możecie kogoś polecić? Nie musi być firma, może być ktoś kto ma o tym pojęcie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
qncept




Dołączył: 02 Wrz 2012
Posty: 4891
Skąd: Ze 100% soku z grapefruite'a.

PostWysłany: Pią, 02 Cze 2017 12:16:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pablo, z tego co się orientuję to są specjalne płyny, którymi spryskuje się tapicerkę i podłogę.
Popytaj w warsztatach w większych miastach. Usuwają - nie maskują przykry zapach i są ze związkami srebra.
Są też specjalne zewnętrzne nakładki na klimę, ale znając Ciebie, pewno już wypróbowałeś.

Pzdr.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jacekkk




Dołączył: 22 Maj 2007
Posty: 1082

PostWysłany: Pią, 02 Cze 2017 13:59:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Problem może leżeć gdzie indziej. Weź autko na dokładne oględziny. może masz zwierzaczka zdechłego. Kolega (do dziś nie wie jak tam się znalazła) miał mysz pod tapicerką w drzwiach. Smród jak nic. Znam też przypadek szczura w komorze silnika.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
TUT Faust/Hamburger Lady




Dołączył: 13 Kwi 2013
Posty: 1153
Skąd: Sromowo 6/9

PostWysłany: Nie, 04 Cze 2017 08:17:53    Temat postu: Re: Brzydki zapach w aucie - kogo polecicie? Odpowiedz z cytatem

picasso napisał:
Witajcie,
mam problem taki, że brzydko "pachnie" w samochodzie. Zapach jest już od razu po otwarciu drzwi, klima była odgrzybiana ale to nie to. Nie wiem, być może coś się komuś wylało, chciałbym znaleźć kogoś co mi "ogarnie" ten temat. Możecie kogoś polecić? Nie musi być firma, może być ktoś kto ma o tym pojęcie.


Pablo z tym jak piszą forumowicze może być różnie...

Możliwe że masz jakąś nieszczelność w aucie u mojego teścia był to nieszczelny szyber-dach może dostaje Ci się woda do auta lub może jakieś zwierzątko sądzę że odróżniłbyś specyficzny zapach padliny.Przy nieszczelności jest taki dziwny zapach jakby kiszonej kapusty.Dobry mechanik zlokalizuję Ci miejsce przecieku lub zwierzątka bez problemu

Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zaggi




Dołączył: 12 Cze 2017
Posty: 1
Skąd: Kielce

PostWysłany: Wto, 13 Cze 2017 09:53:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znajomego denerwowała mysz w garażu i zastosował trutkę, co się później okazało mysz lubiła zawędrować do auta i tam też zdechła po zjedzeniu trutki. Smród straszy i trudny w lokalizacji. Nie ma tu za bardzo innej rady, jeżeli to zdechły zwierzak to trzeba go zlokalizować.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nowa38




Dołączył: 23 Lip 2017
Posty: 2

PostWysłany: Nie, 23 Lip 2017 13:37:56    Temat postu: naprawa auta Odpowiedz z cytatem

Wie ktos ile kosztuje wymiana rozrzadu w sceniku i kto mi to szybko i w miare tanio zrobi Smile Smile Smile Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
bańka




Dołączył: 29 Lip 2013
Posty: 172

PostWysłany: Pią, 29 Wrz 2017 16:41:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj, ja nie mam pojęcia. Może poszukaj na Zumi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.019524 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski