STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Chodzicie w kapeluszach?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Zdrowie, uroda, moda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hellenne




Dołączył: 11 Sie 2016
Posty: 46

PostWysłany: Czw, 24 Sie 2017 08:48:09    Temat postu: Chodzicie w kapeluszach? Odpowiedz z cytatem

Ja bardzo lubię, ale mam dziwne wrażenie że konserwatywne podejście do mody w PL sprawia, że ludzie dziwnie reagują na ten dodatek. Mam w swojej garderobie takie plażowe z wielkim rondem, klasyczne unisexy bez żadnych dużych ozdób i kilka takich stylizowanych na lata międzywojenne. A więc nic nadzwyczajnego ani jakoś specjalnie rzucającego się w oczy. Tymczasem spotkałam się raczej z negatywnym docinkami mijających mnie ludzi, albo uszczypliwymi komentarzami dalszych znajomych. Jak dla mnie ten dodatek świetnie uzupełnia codzienny ubiór i tworzy naprawdę ciekawe stylizację, jednak mało pań widuje w kapeluszach, n może poza modowymi blogerkami.
Dziewczęta czy posiadacie je w swojej garderobie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tara




Dołączył: 26 Lis 2014
Posty: 152

PostWysłany: Czw, 24 Sie 2017 10:33:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moze jakies dziwne i nietypowe kapelusze nosisz? Bo sama również chodzę w kapeluszach i osobiście bardzo je lubię i dobrze sie w nich czuję. Szczegolnie latem, kiedy nie przepadam za tym jak słońce świeci mi w głowę. Faktyzcnie , niewiele osob w Brodnicy nosi kapelusze, ale nie przesadzaj, że u nas taka wioska, że będą się odwracali za osobą w kapeluszu Very Happy
Aktualnie zastanawiam się nawet nad kupieniem sobie jakiegoś fajnego kapelusza na jesień.
https://simple-cp.com/odziez/kapelusze
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Zdrowie, uroda, moda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.018754 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski