STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
A może teraz ?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> www.Brodnica.net
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Klon
Administrator



Dołączył: 27 Sty 2004
Posty: 630

PostWysłany: Pią, 25 Cze 2004 02:21:08    Temat postu: A może teraz ? Odpowiedz z cytatem

Zmieniłem grafikę na forum, mam nadzieję, że Wam się spodoba. Może teraz podsuniecie mi pomysly na działy Forum ?
Pozdawiam i zachęcam do wspólnej realizacji projektu.

Klon
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Xterminator
Gość






PostWysłany: Sob, 26 Cze 2004 09:38:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szczerze mowiac trudno cos doradzic, latwiej krytykowac Wink ale... hmm moze "mlodziez" "nasze sprawy"... nie wiem. na pewno zachowaj "wygarnij" i "nasi dostawcy internetu" swietnie rozbujalo sie o grach internetowych, coz wiecej powiedziiec Cool
Powrót do góry
Harry_Mason




Dołączył: 12 Lut 2004
Posty: 44
Skąd: whatever:P

PostWysłany: Sob, 26 Cze 2004 23:43:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No no! widzę że Klon ruszył w koncu z konkretnymi zmianami.
Kolor forum jest OK, nie razi w oczy itd. Stronka także wygląda bardziej "Ludzko" Smile
Teraz mi się przypomniało że kiedyś Klona posądzałem że na jego stronce są błędy w spisie PKS Confused Oddaje Ci Klon honor, to nie była Brodnica.net tylko Brodnica.pl Cool . Pomyliłem sie Confused .
Jak na razie wiekszych zastrzeżen co do stronki nie mam, jest tam dużo informacji (czasmi wydaje mi się że za dużo), tylko nie wiem czy juz nad tym nie myslałes ale powinienes zablokować pisanie postów na forum dla gości, przez takie coś robi się większy bajzel. Wiem że forum nie cieszy się najwiekszą popularnością ale porządek musi być!! hehehe...
Pozdr.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> www.Brodnica.net Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.014624 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski