STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Supermarkety Hildebrandt

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Rodzina, dom, ogród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kamil00




Dołączył: 01 Wrz 2012
Posty: 5

PostWysłany: Sro, 22 Lut 2017 07:52:11    Temat postu: Supermarkety Hildebrandt Odpowiedz z cytatem

Witam,
Czy też macie problem w tych sklepach ze świeżym chlebem? Regularnie z rana wciskają stary chleb i mówią, że to świeży. Pracownicy mówią, jak mam pretensje, że najpierw muszą sprzedać stary. Ich chleb firmowy jest niedobry i wciskają go tak samo jak te własne wędliny.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
man




Dołączył: 12 Sty 2012
Posty: 590

PostWysłany: Sro, 22 Lut 2017 08:11:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z chlebem to nie wiem ale wędliny racja..na drugi dzień się wyginają w lodówce. A może to zasługa że nie ma konserwantów i szybciej się psuje..nie wiem nie znam się na tym. Kiedyś na grunwaldzie kupowałem 4 laski białej kiełbasy a w pojemniku było 6 ..Pani bez pytania pakuje mi 6 a ja jej na to że chciałem 4..a ona mi odpowiada.. to co ja mam zrobić z tą resztą z tymi dwiema które zostaną ?? ręce opadają...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mikus401




Dołączył: 23 Maj 2010
Posty: 1144
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sro, 22 Lut 2017 10:04:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kochani proste.....nie podoba mi się to nie kupuje ,,,i to najlepszy przeciw bo gdy się traci klienta trzeba coś zmienić ...jest tyle sklepów innych z chlebem lub wędlina można poszukać ten w który będzie smakować...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
man




Dołączył: 12 Sty 2012
Posty: 590

PostWysłany: Sro, 22 Lut 2017 10:16:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak ale w takich sklepach gdzie wyrobiona już jest jakaś marka i opinia od lat..takie sytuacje nie powinny mieć miejsca..wszak to nie biedronka..Skoro przedmówca idzie rano to po by kupić świeży chleb a nie z dnia poprzedniego no nie ?? Nie wiem jak ty ale ja nie lubię kupować końcówek czy resztek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
qncept




Dołączył: 02 Wrz 2012
Posty: 4891
Skąd: Ze 100% soku z grapefruite'a.

PostWysłany: Sro, 22 Lut 2017 12:05:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I te ceny.
Bierze wysoką marżę.
Tak, on jest pewny, że ludzie będą u niego kupować, bo taka jest niestety mentalność co poniektórych Brodniczan.

Nikt się jemu nie sprzeciwi, bo jest potentatem Exclamation

PS
Ciekawe co on robi z niesprzedaną żywnością, pewno wyrzuca, zamiast wystawić na zewnątrz.
Tak się robi w cywilizowanych krajach.
Czego się nie pozbędzie, to się rozda, lub ewentualnie sprzeda, ze zniżką 80%.
Ludzie, całkiem inaczej by go postrzegali.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
man




Dołączył: 12 Sty 2012
Posty: 590

PostWysłany: Sro, 22 Lut 2017 12:23:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mam nadzieję że jutro pączki będą z rana świeże hehe ..a tak apropos gdzie są najlepsze pączki z jakiej cukierni czy piekarni ..wiem że najlepsze to domowe ale takich pewnie nigdzie się nie kupi. W biedrze i kaufie pewnie znowu zmrożone będą i bez mikrofali nie do zjedzenia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fg99




Dołączył: 04 Kwi 2009
Posty: 2363

PostWysłany: Sro, 22 Lut 2017 13:38:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

man napisał:
to co ja mam zrobić


kupić całą paczkę, aby bliźniemu sprawić radość i nie wprowadzić go w zakłopotanie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
man




Dołączył: 12 Sty 2012
Posty: 590

PostWysłany: Sro, 22 Lut 2017 13:48:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to co mam zrobić z resztą to odpowiedziała sprzedawczyni..więc nie wybieraj poszczególnych słów z całości ..Ok następnym razem jak nie będe miał co zrobić z resztą to dam ci znać
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Rodzina, dom, ogród Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.015936 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski