STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
komentarz do artykułu o policjantkach

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Nasze media i dostawcy internetu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
krotom




Dołączył: 30 Lis 2004
Posty: 2594
Skąd: Karben

PostWysłany: Sro, 26 Paź 2005 08:53:32    Temat postu: komentarz do artykułu o policjantkach Odpowiedz z cytatem

przeczytałem ostatni nr Czasu Brodnicy i dwie myśli mnie naszły:

1. Policja to jednak dziwna instytucja, ta ruda (Gutowska coś tam) ma stopień posterunkowej a zajmowane przez nią stanowisko nazywa się Oficer Shocked Prasowy... , kurde... w wojsku wprawdzie nie byłem ale i tak wydaje mi się że coś tu jest nie tak Confused

2. Wypowiedź policjantki, że nie straszne im ciosy pałką, nożem i takie tam ataki... widać nie wszystkie są jednakowo dobrze przygotowane skoro kilka miesięcy temu jedna z policjantek na interwencji w Karbowie przyjęła taki cios, że przeleciała lobem spory kawałek unosząc nogi jakieś 0,5 m nad ziemią Confused kończąc lot ze złamanym nosem (na szczęście krzepkiego damskiego boksera udało się w końcu pojmać - po przybyciu posiłków)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jadzik




Dołączył: 25 Lut 2005
Posty: 2638
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sro, 26 Paź 2005 09:04:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chyba ty nie byles tym damskim krzepkim bokserem Question

a wracajac do tematu, moze kobieta po prrostu miala pecha, wiadomo mrowka nie przewroci slonia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
winnetu




Dołączył: 22 Wrz 2005
Posty: 2941
Skąd: z Brodnicy :)

PostWysłany: Sro, 26 Paź 2005 09:26:46    Temat postu: Re: komentarz do artykułu o policjantkach Odpowiedz z cytatem

krotom napisał:
przeczytałem ostatni nr Czasu Brodnicy i dwie myśli mnie naszły:

1. Policja to jednak dziwna instytucja, ta ruda (Gutowska coś tam) ma stopień posterunkowej a zajmowane przez nią stanowisko nazywa się Oficer Shocked Prasowy... , kurde... w wojsku wprawdzie nie byłem ale i tak wydaje mi się że coś tu jest nie tak Confused


bo w Polskiej policji wyglada to mniej więcej tak:

szkoli sie i zatrudnia policjantki żeby nie było, że jest to zawód zarezerwowany wylącznie dla mężczyzn no i oczywiście w ten sposób polska policja jest niezwykle POSTĘPOWA ale panie policjantki na ogół są zatrudniane na stanowiskach podobnycxh do rzecznika prasowego komendy policji i potem się mówi, że w naszej policji pracują kobiety :/ przykre ale prawdziwe kobiety policjantki z prawdziwego zdarzenia to jednostkowe przypadki i już napewno nie jest top przypadek z Brodnicy :/

przepraszam jeżeli ktoś poczuł się urażony ale to sa fakty!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
krotom




Dołączył: 30 Lis 2004
Posty: 2594
Skąd: Karben

PostWysłany: Sro, 26 Paź 2005 09:57:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mianem "z prawdziwego zdarzenia" nie można określić też kilku policjantów - 160 cm (w czapce) waga ok 60 kg (licząc z mundurem i butami) ... odwracam głowę przechodząc obok takich aby w twarz im sie nie zaśmiać. Jeden z nich tak się opina pasem, że przypomina ose Laughing no wybaczcie ale taki osobnik to respektu i poczucia bezpieczeństwa raczej nie wzbudza Rolling Eyes...
Aż dziw bierze, że tacy przechodzą przez sito eliminacji (no chyba że dostali się innym sposobem... bo i takie wieści chodzą po mieście Confused)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MaJa




Dołączył: 01 Sie 2005
Posty: 1225

PostWysłany: Sro, 26 Paź 2005 14:45:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

krotom, zauważ,że postępowanie rekrutacyjne podniosło swój poziom dopiero w tym roku.. wcześniej prawie każdy mógł zostać policjantem. Teraz limit roczny to 2000 miejsc,nie wiadomo jednak czy te miejsca zostaną obsadzone, bo pojawiły się testy, które strasznie ciężko przeskoczyć.
Miałam doświadczenia z kilkoma osobami, które składały papiery do policji - jedna z wykształceniem zawodowy, jedna świeżo po maturze, kilka osób z ciekawą historią zatrudnienia itp. itd. I co? Nadal szukają pracy...

statystyki dotyczące doboru do policji
test wiedzy ogólnej
test sprawności fizycznej
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
krotom




Dołączył: 30 Lis 2004
Posty: 2594
Skąd: Karben

PostWysłany: Nie, 13 Lis 2005 21:30:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no prosze.... ten wątek zaskutkował tym, że w ostatnim numerze CB ta ruda z Policji nie jest już oficerem prasowym tylko "zwykłym" rzecznikiem Rolling Eyes

czyżby i policmajstrzy czytali nasze forum Question
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
winnetu




Dołączył: 22 Wrz 2005
Posty: 2941
Skąd: z Brodnicy :)

PostWysłany: Nie, 13 Lis 2005 21:48:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oj powiem Ci, że czytają, czytają Smile ostatnio czepili (pół zartem pół serio) sie nas mniej wiecej w ten sposób: "o to Ci co tak źle o nas pisza w internecie...." ale sie naśmialiśmy hyhyhy Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Jadzik




Dołączył: 25 Lut 2005
Posty: 2638
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pon, 14 Lis 2005 09:01:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

konstruktywna i rzeczowa krytyka jest czasami porzyteczna i potrzebna
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Panicz




Dołączył: 14 Lut 2005
Posty: 1448
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Wto, 15 Lis 2005 20:33:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

krotom napisał:
no prosze.... ten wątek zaskutkował tym, że w ostatnim numerze CB ta ruda z Policji nie jest już oficerem prasowym tylko "zwykłym" rzecznikiem Rolling Eyes

To tylko kwestia nazewnictwa (np. Komuda jest ponoć informatorem prasowym UM). Np. są oficerowie dyżurni ze stopniem aspiranta. To funkcje niezależne od stopnia.
Tak na marginesie ten wspomniany przez Krotoma policjant przypominający osę kiepsko prezentowałby sie jako oficer prasowy, no nie. A kobietka zawsze lepiej sie prezentuje (i nie tylko w KPP w Brodnicy).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Nasze media i dostawcy internetu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.017025 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski