STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Jak skutecznie wybielić zeby

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Zdrowie, uroda, moda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tara




Dołączył: 26 Lis 2014
Posty: 152

PostWysłany: Sob, 02 Sty 2016 19:03:57    Temat postu: Jak skutecznie wybielić zeby Odpowiedz z cytatem

Czy rzeczywiście skuteczna moze być jedynie wizyta u dentysty czy jednak wybielanie w domu równięż może dać jakiś efekt?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
bertek




Dołączył: 23 Mar 2015
Posty: 45

PostWysłany: Pon, 04 Sty 2016 10:39:17    Temat postu: Re: Jak skutecznie wybielić zeby Odpowiedz z cytatem

tara napisał:
Czy rzeczywiście skuteczna moze być jedynie wizyta u dentysty czy jednak wybielanie w domu równięż może dać jakiś efekt?


Wybielanie u dentysty daje lepsze efekty. Z drugiej strony jest to większy koszt oraz nie jest polecane w przypadku osób z nadwrażliwością zebów bo moze ją jeszcze pogłębiać. Sam mam problem z nadwrażliwością tak więc wybielałem zęby w domu . Takim systemem nakładkowym:
http://www.dentway.pl/zele-wybielajace-zeby/8-zel-wybielajacy-zeby-instant-white.html

Dopasowuje się wkładki oraz używa się do nich żelu wybielającego. Nie było to drogie a efekt był jak najbardziej ok. Zęby wybielone o kilka odcieni.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ButchCassidy




Dołączył: 04 Sty 2016
Posty: 4

PostWysłany: Pon, 04 Sty 2016 21:40:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u dentysty
kazde wybielanie prowadzi do nadwrazliwosci
najwazniejsze jest to co robisz po
Smile
znajoma wybielila zeby nie pali a pije kawe i git juz 3 lata efekt utrzymany ale myje zeby pasta wybielajaca Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
moniafal




Dołączył: 07 Mar 2016
Posty: 7

PostWysłany: Wto, 08 Mar 2016 00:02:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Staram się być całkowicie niezależna i samo wystarczalna również w kwestii kosmetyków i higieny. Już wiem jak depilować twarz, wybielać zęby i naturalnie rozjaśniać włosy.. Very Happy Przede wszystkim polecam zakupić sobie olej kokosowy, bez względu na to czy będziesz wybielać zęby w domu czy u dentysty - wybiela zęby oraz zapobiega próchnicy. Więc tak, testowałam wybielanie zębów u dentysty (zapłaciłam 1000zł) efekt utrzymał się przez 3 miesiące - dbając o higienie jamy ustnej. Jak dla mnie, najlepszy efekt dają paski wybielające blend-a-med, jednak nie są one już dostępne w sprzedaży. Może gdzieś na nie trafisz w sieci.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
man




Dołączył: 12 Sty 2012
Posty: 590

PostWysłany: Wto, 08 Mar 2016 13:30:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wy to ludzie macie nasrane..a to jaka kosmetyczka a jakie rzęsy etc.
Wyjmij szczęke i włóż na noc do coca coli..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
qncept




Dołączył: 02 Wrz 2012
Posty: 4891
Skąd: Ze 100% soku z grapefruite'a.

PostWysłany: Wto, 08 Mar 2016 20:45:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja proponuję porcelanowe licówki.
I po problemie.Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Hilda




Dołączył: 26 Lip 2013
Posty: 155

PostWysłany: Sro, 20 Kwi 2016 10:47:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może warto skorzystać z nowoczesnego leczenia dentystycznego z implantmasterspoland.pl? O zęby trzeba dbać, to świadczy o nas samych. Wygląd jednak ma znaczenie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
laura




Dołączył: 03 Maj 2014
Posty: 74

PostWysłany: Sro, 05 Paź 2016 08:11:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej iść do dentysty. Jak nie na zabieg, to przynajmniej po nakładkę wybielającą.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Zdrowie, uroda, moda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.015786 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski