STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Czarny protest
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pirania




Dołączył: 05 Lis 2009
Posty: 453
Skąd: się wziął???

PostWysłany: Sob, 01 Paź 2016 08:16:49    Temat postu: Czarny protest Odpowiedz z cytatem

Ktoś się wybiera? Może u nas będzie się coś działo?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jack 254




Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 3566

PostWysłany: Sob, 01 Paź 2016 12:17:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas w małym miasteczku moherowe dewoty zakrakały by uczestników w tydzień.. kartoflany marsz dla życia.... O to jest coś!..... Na miarę ciemnogrodu...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
miladr




Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 594

PostWysłany: Sob, 01 Paź 2016 14:27:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny !
może tak na hurra i na spontana na rynek ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
qncept




Dołączył: 02 Wrz 2012
Posty: 4891
Skąd: Ze 100% soku z grapefruite'a.

PostWysłany: Sob, 01 Paź 2016 16:31:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jack 254 napisał:
U nas w małym miasteczku moherowe dewoty zakrakały by uczestników w tydzień.. kartoflany marsz dla życia.... O to jest coś!..... Na miarę ciemnogrodu...



No a jak, przynajmniej główny organizator tego "marszu", zapunktował tak u władz Piss-u, że dostał intratne stanowisko.

pirania, miladr, a po wszystkim, wytkanie paluchem, przez pobożne raszple.
"Patrz pani, to ta co zabiła, niech ją szlak trafi", oczywiście z miłosierdziem "bożym" w sercu Exclamation
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
miladr




Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 594

PostWysłany: Sob, 01 Paź 2016 18:22:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

qncept napisał:
Jack 254 napisał:
U nas w małym miasteczku moherowe dewoty zakrakały by uczestników w tydzień.. kartoflany marsz dla życia.... O to jest coś!..... Na miarę ciemnogrodu...



No a jak, przynajmniej główny organizator tego "marszu", zapunktował tak u władz Piss-u, że dostał intratne stanowisko.

pirania, miladr, a po wszystkim, wytkanie paluchem, przez pobożne raszple.
"Patrz pani, to ta co zabiła, niech ją szlak trafi", oczywiście z miłosierdziem "bożym" w sercu Exclamation


no i ??
moja babcia zna dr chazana . podejrzewam , ze niejedna jej rówiesnica pogodzona teraz z Bogiem na skrobanie 40 lat temu chodziła jak na zabiegi do kosmetyczki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pirania




Dołączył: 05 Lis 2009
Posty: 453
Skąd: się wziął???

PostWysłany: Sob, 01 Paź 2016 19:52:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I to jest właśnie to, że mohery się mogą "marszować", ale jak ktoś jest przeciwko to zaraz by się do gardeł rzuciły.
Ustawa w obecnej wersji jest dobra i nie powinno się przy niej, za przeproszeniem grzebać. Nawet kościół przystał na te warunki. A najgorsze jest to, że najwięcej do powiedzenia mają zdewociałe baby, które już nie mogą i dziad skostniały, który sam nie ma dzieci (chyba, że wliczamy kota).
To jak rząd chce iść w tym kierunku to może niech będzie nakaz kastracji księży Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Janusz J




Dołączył: 09 Lip 2016
Posty: 915

PostWysłany: Sob, 01 Paź 2016 21:40:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam prawie 60-lat, jestem głęboko wierzącym katolikiem i wzywam Was moi rówieśnicy, starsi ode mnie i inne mohery - dajcie spokój młodym kobietom. Prawo do aborcji, to nie jest sprawa takich starych pierdzieli jak my.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
qncept




Dołączył: 02 Wrz 2012
Posty: 4891
Skąd: Ze 100% soku z grapefruite'a.

PostWysłany: Nie, 02 Paź 2016 18:41:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Janusz J, mało jest takich, jak Ty.Very Happy
Ty jesteś młody duchem i to się ceni.
Mohery i prochowce, czują się teraz kimś, myślą, że biorą udział we ważnym przewrocie.RazzVery Happy
Ich argumentami są: czasy socjalizmu, krzywda, prawo kościoła do wszystkiego i 8 lat rządów PO.
A to jest tylko przeszłość, kto żyje przeszłością Question Tylko nieudacznicy i malkontenci.

miladr, Chazan się "nawrócił", więc jemu było wolno, zero jakiegokolwiek poziomu.
To zwykły pisowy panegirysta i pionek.

pirania. 100/100

Pzdr.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fenrir




Dołączył: 04 Gru 2005
Posty: 1683
Skąd: VALHALLA

PostWysłany: Nie, 02 Paź 2016 22:49:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nic dodać nic ująć:

''Ja co prawda od wielu lat zdaję sobie sprawę, że polskie społeczeństwo jest spier***ne jak cholera, ale widząc takie nagromadzenie ignorancji, histerii i oszołomstwa przetaczające się przez ten kraj, aż wstyd mi wychodzić z domu i koegzystować z tym motłochem.

Już tyle razy dobitnie tutaj zaznaczałem, że nie chodzi mi o sam konflikt na linii pro choice - pro life, bo nie jestem ściśle ani po tej, ani po tamtej stronie i uważam dotychczas panujący kompromis za coś na kształt złotego środka. Mierzi mnie po prostu jak powtórzona milion razy plota zyskała status prawdy objawionej, a głupie babsztyle i ich nie mniej z**bani kochasie nawet nie zadają sobie trudu by choć trochę zgłębić temat i przestać pier**lić o jakiejś wyimaginowanej "władzy pisowsko-kościelnej", która w rzeczywistości NIE MA KU**A ŻADNEGO INTERESU by strzelać sobie w stopy, kolana i głowę już na samym początku pierwszej kadencji.

Najlepsze jest to, że bździągwy które jutro masowo wyjdą na ulice, nie mają nawet pojęcia że wielbiony przez nich Prezes Rzepliński stojący na straży Konstytucji™ całymi latami robił wszystko, by nie zliberalizować prawa aborcyjnego, bo jak sam mówi, aborcja to dla niego morderstwo. Zresztą sam Trybunał w lipcu '97 orzekł, że aborcja jest w ogóle...niekonstytucyjna. To oznacza nie tylko, że liberalizacja przepisów byłaby niezgodna z Ustawą Zasadniczą, ale też dotychczas panujący kompromis aborcyjny beztrosko ją łamie.

No i co kobitki, dylemat?

Bronić Konstytucji jasno zakazującej aborcji czy bronić godzącego w Konstytucję prawa do aborcji?

Oby tylko wam główki nie eksplodowały.''

[dwk]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
GajowyMarucha




Dołączył: 29 Kwi 2015
Posty: 1341

PostWysłany: Nie, 02 Paź 2016 23:57:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fenek znów majaczysz. Pis jasno pokazuje że robi co chce z prawem. Ta ustawa pro life to przykrywka dla projektu PIs który teraz powie że ma lepsza ustawę. Ta ustawa będzie też zła dla kobiet ale to mniejsze zło. Tak to sobie PIS wymyślił ale Ty fenir tego nie ogarniasz za trudne? Do tego obrażasz kobiety. Są głupsze i nie mają prawa do myślenia i wypowiadania się. Moze jesteś tak ograniczony że słowo szacunek do własnego zdania nie istnieje dla Ciebie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jack 254




Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 3566

PostWysłany: Pon, 03 Paź 2016 07:11:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli człowiekowi,, umiera" mózg to zbiera się komisja i ocenia sytuację, jeśli jest to możliwe pobierane są organy do przeszczepu. Człowiek nie żyje pomimo tego że organizm żyje
Jeśli dochodzi do zapłodnienia to już jest człowiek i ruszać go nie wolno....
Do tego wszystkiego wypierdala się kler ( autorytet w dziedzinie) i mówi że dziecko z in vitro jest gorsze, dziecko z gwałtu to dar boży...
Bardzo często pietnuja dzieci ze związków nieformalnych.....
Od kilka paradoksalnych przeciwności.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
miladr




Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 594

PostWysłany: Pon, 03 Paź 2016 09:20:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na protescie bedzie przekrój wszelkich osobowości. a zapamiętamy i tak zacięte feministki/kobiety , które które skrobanke traktują jak rutynowy zabieg - bo to ich ciała i mają do tego prawo. owszem mają prawo, a ja nie mam prawa im mówić co mają robić.
ale przecież nie o to chodzi w tym protescie.
dlaczego w szpitalu nie chcą wydac ciałka z martwego porodu, dlaczego księża nie chcą odprawić mu pogrzebu i dlaczego rząd walczący o poczęte życie skazuje na wegetację i żebraninę całe rodziny gdy dziecko rodzi sie z wadami genetycznymi, niepełnosprawnością.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
1deskt




Dołączył: 09 Kwi 2013
Posty: 126

PostWysłany: Pon, 03 Paź 2016 11:14:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszyscy o zamkniętych umysłach chcący całkowitego zakazu aborcji mam wrażenie, że uważają, że jesli ustawa będzie bardziej liberalna, to kobiety zamiast na spotkanie na kawę będą pędziły dokonywać aborcji ...
Kto chce i tak usunie - podziemie aborcyjne ma sie w Polsce bardzo dobrze, nie ma problemu z dokonaniem usunięcia ciąży - tabletki kosztują 400zł i przylecą pod adres z zagranicy. Usunięcia ciąży powyżej 20 tyg można dokonać zagranicą w Niemczech lub Czechach.

Przecież w tym wszystkim nie chodzi tylko o aborcję ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
QbaBrodnicki




Dołączył: 22 Maj 2011
Posty: 1582

PostWysłany: Pon, 03 Paź 2016 16:26:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cytat
"prof. R.Dębski: Pamięta pani jeszcze tę głośną sprawę prof. Chazana i odmowę wykonania aborcji?

AK: Tak, to było dwa lata temu. Profesor Bogdan Chazan, wtedy dyrektor Szpitala im. św. Rodziny w Warszawie, odmówił wykonania aborcji, choć badania potwierdziły, że płód jest ciężko i nieodwracalnie uszkodzony. Nie wskazał innej placówki, gdzie można by przerwać ciążę, podał tylko adres hospicjum dla noworodków. Kobietę zwodził przez dwa tygodnie, nie wyznaczając daty konsultacji. Wreszcie płód osiągnął 24. tydzień, kiedy aborcja jest zabroniona.

RD:- To dziecko urodziło się u mnie. Gdyby prof. Chazan zobaczył to życie, które uratował, to chyba miałby inny stosunek do tej ciąży. Dziecko umierało przez tydzień. I proszę sobie wyobrazić, że ani matką, ani dzieckiem nie zainteresował się nikt z prawej strony sceny politycznej, nikt z działaczy ruchów pro-life ani żaden lekarz, który podpisał deklarację wiary.

Aborcja jest najbardziej przykrą rzeczą, jaką się robi w medycynie, ale są sytuacje, kiedy jest ona mniejszym złem. Z doświadczenia wiem, że katolicy, przeciwnicy aborcji, zmieniają zdanie, kiedy problem dotyczy ich samych lub ich najbliższych."....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
qncept




Dołączył: 02 Wrz 2012
Posty: 4891
Skąd: Ze 100% soku z grapefruite'a.

PostWysłany: Pią, 07 Paź 2016 12:21:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chazan to zwyczajny zwyrol i sadysta, lubi patrzeć na ludzką krzywdę.
Czerpie z tego satysfakcję na miarę PiSu Exclamation
Pewno po dziś dzień, jest z tego dumny, tacy są ograniczeni ludzie.
Jest na smyczy Exclamation
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.019947 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski