STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Nakładka na sedes zamiast nocnika

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Rodzina, dom, ogród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hellenne




Dołączył: 11 Sie 2016
Posty: 46

PostWysłany: Czw, 11 Sie 2016 10:24:10    Temat postu: Nakładka na sedes zamiast nocnika Odpowiedz z cytatem

Witam. Mój syn ma 21 miesięcy i problem z nocnikowaniem. Wcześniej siadał na nocnik dużo chętniej i robił do niego siusiu od czasu do czasu a ostatnio się buntuje, siada na pół minuty i wstaje niczego nie zrobiąc. Wczoraj zaproponowałam mu siusiu do toalety i o dziwo .... pomogło, od razu zrobił. Dziś kupiłam nakładkę, plastykową, taką z tyłu trochę wyższą - niby oparcie, ale okazała się za duża na nasz sedes i nie pasuje sad poza tym synek chyba jej nie chce sad co radzicie? Co sprawdziło się u Was?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fg99




Dołączył: 04 Kwi 2009
Posty: 2363

PostWysłany: Czw, 11 Sie 2016 14:35:28    Temat postu: Re: Nakładka na sedes zamiast nocnika Odpowiedz z cytatem

hellenne napisał:
Witam. Mój syn ma 21 miesięcy i problem z nocnikowaniem. Wcześniej siadał na nocnik dużo chętniej i robił do niego siusiu od czasu do czasu a ostatnio się buntuje, siada na pół minuty i wstaje niczego nie zrobiąc. Wczoraj zaproponowałam mu siusiu do toalety i o dziwo .... pomogło, od razu zrobił. Dziś kupiłam nakładkę, plastykową, taką z tyłu trochę wyższą - niby oparcie, ale okazała się za duża na nasz sedes i nie pasuje sad poza tym synek chyba jej nie chce sad co radzicie? Co sprawdziło się u Was?



tak, po pijaku fajne zawody są w celowaniu w mniejszy otwór sedesowy,

przyda się jak nie dziecku, to ojcu i jego kumplom
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
hellenne




Dołączył: 11 Sie 2016
Posty: 46

PostWysłany: Czw, 11 Sie 2016 14:50:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tu się poważnie pytam ;/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jack 254




Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 3566

PostWysłany: Czw, 11 Sie 2016 16:33:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tata sika na stojąco ,więc dziecko też np w jakis kubek .u nas zadziałało
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fg99




Dołączył: 04 Kwi 2009
Posty: 2363

PostWysłany: Pią, 12 Sie 2016 08:37:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O Jack to gość . Uczy jak Stary dobry traper.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
madzior




Dołączył: 08 Maj 2006
Posty: 112
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pią, 12 Sie 2016 21:52:44    Temat postu: Re: Nakładka na sedes zamiast nocnika Odpowiedz z cytatem

hellenne napisał:
siusiu do toalety i o dziwo .... pomogło, od razu zrobił.


To dlaczego nie sadzać dziecka na toaletę bez podkładek? Na początku będzie potrzebna pomoc rodziców a potem sam się nauczy siedzieć. U nas nakładka się nie sprawdziła, użyliśmy kilka razy i leży gdzieś w kącie, za to plastikowy stopień bardzo ułatwia synkowi dostanie się do toalety. No i oczywiście sikanie na stojąco - ta umiejętność chyba tak samo cieszy i tatę i syna...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ankaO




Dołączył: 30 Wrz 2015
Posty: 57

PostWysłany: Pią, 19 Sie 2016 16:30:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przed wyborem odpowiedniej nakładki najlepiej sobie wymierzyć sedes aby zobaczyć czy nakładka będzie pasowała bo są rózne wilelkkości. My kupiliśmy komplet, Nakładkę do sedesu i nocnik od OKT. . Nakładka nie była droga, jest również ze zdjęciem z samochodów czyli z ulubionej bajki synka tak wiec chętniej z niej korzysta:


Tutaj jest ich katalog: http://www.okt-kids.pl/nakladki-sedesowe
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Rodzina, dom, ogród Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.014825 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski