STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
KRĘCIMY KILOMETRY
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tato




Dołączył: 12 Cze 2006
Posty: 146

PostWysłany: Pią, 22 Lip 2016 18:13:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No cóż ... dziękuję za "duże zainteresowanie" tematem kręcenia km. Powodzenia w rywalizacji miast życzę !!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
centerone




Dołączył: 31 Mar 2013
Posty: 70

PostWysłany: Sob, 23 Lip 2016 20:09:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ludzie kręćcie te kilometry Very Happy jesteśmy dwa miejsca za pudłem, a byliśmy już o krok ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
centerone




Dołączył: 31 Mar 2013
Posty: 70

PostWysłany: Nie, 24 Lip 2016 11:24:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spadliśmy o jedno oczko... jesteśmy na 23 Crying or Very sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fg99




Dołączył: 04 Kwi 2009
Posty: 2363

PostWysłany: Wto, 26 Lip 2016 12:43:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tato napisał:
Niedługo piątek i sobota. Może tak pokręcilibyśmy km dla naszych stojaków. Bez powitań , bez pożegnań po prostu dla kręcenia km. Trasa do ustalenia na miejscu,tempo do ustalenia, wyszynk we własnym zakresie. Chętni do kręcenia mile widziani. oczekuję na propozycję czasu i miejsca wyjazdu. Kręćmy i nie spierajmy się.



nikt z Tobą już nie chce jeżdzić ha? Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
krotom




Dołączył: 30 Lis 2004
Posty: 2594
Skąd: Karben

PostWysłany: Sro, 27 Lip 2016 07:38:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mira napisał:
Ok. Krotom, oceniasz moje zachowanie, a jak oceniłbyś swoje zachowanie? Zaprosiliśmy Cię na imprezę, zaprosiliśmy Cię do naszego domu. Włożyliśmy sporo wysiłku żebyś czuł się u nas jak najlepiej, a ty co robisz? Anonimowo na portalu internetowym starasz się mi dowalić zupełnie bez powodu. Mimo wszystko zapraszam Cię na następny rajd. Jeżeli masz na tyle odwagi to podejdź do mnie przy następnej okazji.
Trudno być na tym forum anonimowym skoro napisało się 2,5 tys. postów i są tu moje dane i zdjęcia nawet Rolling Eyes Smile
Nikomu tu nie dowalam (i nie taki był zamysł mego wpisu), po prostu zwróciłem uwagę na pewien fakt.
Proszę być pewną, że przy najbliższej okazji nie omieszkam personalnie się z Panią przywitać... o ile znowu ktoś Panią wypatrzy w tłumie i mi wskaże, gdyż nie znam Pani osobiście.
Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
centerone




Dołączył: 31 Mar 2013
Posty: 70

PostWysłany: Sro, 27 Lip 2016 10:43:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomysł szefowej "Stowarzyszenia" jest OK - za to wielki szacun.
Jako miasto w konkursie osiągnęliśmy już pewien pułap i stanęliśmy... - potrzebny jest kolejny impuls aby pobudzić "lokalny patriotyzm" , robiąc coś dla siebie zróbmy coś dla całej społeczności.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tato




Dołączył: 12 Cze 2006
Posty: 146

PostWysłany: Sro, 27 Lip 2016 17:05:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No cóż fg99 nie błysnąłeś intelektem. Postaram Ci się wytłumaczyć o co chodzi (mam nikłą nadzieję , że zrozumiesz). Tutaj chodzi o km dla miasta nie dla mnie. Jak ktoś nie chce jeździć w grupie to niech nie jeździ. Chodzi tylko ażeby zintegrować rowerzystów a nie czy ktoś ma jeździć sam czy z kimś. Złośliwości z Twojej strony czy ktoś chce z kimś jeździć czy z kimś innym są bezprzedmiotowe i czynią rozłam w szeregach brodnickich rowerzystów. Czyżby sianie zamętu to Twoja specjalność ?? Smile.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tomski




Dołączył: 09 Sie 2006
Posty: 618
Skąd: skądowni

PostWysłany: Pią, 29 Lip 2016 01:00:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też dużo jeżdze rowerem a samemu jest najlepiej bo sam ustalasz trase nikt cie nie pogania i można sikać kiedy sie chce a nie kiedy ktoś nie patrzy
a wogóle co to znaczy kręcić te kilometry co to da i w jaki sposób bo Ja nie wiem
a takie spotkania piszących może zapoczątkować fali agresji bo każdy coś do kogoś ma i takie tam ,tato napisz że takie spotkane zakończy sie grupowym seksem na plaży to zobaczysz ilu bedzie chętnych do integracji
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tomski




Dołączył: 09 Sie 2006
Posty: 618
Skąd: skądowni

PostWysłany: Pią, 29 Lip 2016 01:00:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też dużo jeżdze rowerem a samemu jest najlepiej bo sam ustalasz trase nikt cie nie pogania i można sikać kiedy sie chce a nie kiedy ktoś nie patrzy
a wogóle co to znaczy kręcić te kilometry co to da i w jaki sposób bo Ja nie wiem
a takie spotkania piszących może zapoczątkować fali agresji bo każdy coś do kogoś ma i takie tam ,tato napisz że takie spotkane zakończy sie grupowym seksem na plaży to zobaczysz ilu bedzie chętnych do integracji
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
picasso




Dołączył: 04 Lut 2008
Posty: 170

PostWysłany: Sob, 30 Lip 2016 20:01:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tomski napisał:

a wogóle co to znaczy kręcić te kilometry co to da i w jaki sposób bo Ja nie wiem


Cytując http://www.czasbrodnicy.pl/czasbrodnicy/1,93191,20477775,nawet-w-nocy-kreca-dla-brodnicy.html

Niecodzienna rywalizacja toczyć się będzie do 30 września. Żeby móc uczestniczyć w akcji i nabijać kilometry dla naszego miasta, po pierwsze trzeba wejść na stronę internetową Kreckilometry.pl, potem pobrać aplikację mobilną Kręć Kilometry i zarejestrować się, wziąć udział w największym badaniu kultury rowerowej w Polsce no i jeździć rowerem (można także chodzić z kijkami czy biegać). Do akcji można przerzucać wykręcone kilometry w innych aplikacjach, np. Endomondo. Dla siebie można wykręcić rowerową apteczkę, talony do sklepów, rowery i akcesoria rowerowe, a dla miasta wspomniane stojaki.

Dodam od siebie, bo to ważne, że należy sprawdzić w ustawieniach czy miasto jest określone jako Brodnica.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tomski




Dołączył: 09 Sie 2006
Posty: 618
Skąd: skądowni

PostWysłany: Nie, 31 Lip 2016 00:21:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sama akcja wydaje sie być ok,ale z drugiej strony nie dlugo zakończy sie sezon rowerowy ludzie odstawią rowery do piwnicy no chyba że bedą jeżdzić ro pracy jak pogoda pozwoli,osobiście jako kierowca uważam że im szybciej to nastąi tym lepiej niektórym wrecz powinno sie zabrać rowery i uczyć co to jest kultura rowerowa(nie gadamy przez komórke w czasie jazdy,nie słychamy muzyki przez sluchawki,nie jedziemy całą szerokością drogi,nie gadamy z towarzyszem jadąc obok niego,nie jedziemy ulicą gdy jest wyznaczony pas dla rowerow na chodniku,nie robimy selfjaka jadąc rowerem,nie trzymamy obu rąk w kieszeniach wymijając auto z prawej strony itd.)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rybac




Dołączył: 14 Lip 2016
Posty: 22

PostWysłany: Sro, 03 Sie 2016 17:06:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra wiadomość
Brodnica na 18 miejscu !!!!!!!!!!!!!!!!!


Ostatnio zmieniony przez rybac dnia Czw, 04 Sie 2016 11:34:36, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
winnetu




Dołączył: 22 Wrz 2005
Posty: 2941
Skąd: z Brodnicy :)

PostWysłany: Czw, 04 Sie 2016 09:50:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak coś to zgodnie z informacją z informacją z Fejsbuka:

Cytat:
12 sierpnia w godz. 22.00 - 01.00 Stowarzyszenie Jaśkowa Droga organizuje 2. Nocne Kręcenie Kilometrów.

Start: parking przy restauracji "Omega"
Jedziemy do Zbiczna Jaśkową Drogą
Zakończenie: Żmijewo przy Jaśkowej Drodze (czyli tam gdzie zawsze)


Ładujemy baterie w telefonach, instalujemy aplikację "Kręć Kilometry" i jedziemy po stojaki Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
winnetu




Dołączył: 22 Wrz 2005
Posty: 2941
Skąd: z Brodnicy :)

PostWysłany: Czw, 04 Sie 2016 13:45:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze jedno, nie mówi się o tym a szkoda. Kręcić kilometry mogą nie tylko rowerzyści. Aplikację można włączyć podczas spaceru, nordic walking, biegania czy jakiejkolwiek aktywności fizycznej w czasie której się przemieszczamy. Wszyscy którzy mają zgromadzone kilometry np. w Endomondo w czasie w jakim trwa akcja "Krecimy Kilometry" mogą je przepisać na rzecz Brodnicy


Aby to zrobić należy zalogować się na stronie akcji i kliknąć na tabs Dodaj Aktywność. Mamy do wyboru albo dodanie plików do serwisu (większość GPSloggerów zapisuje wyniki do *.gpx) lub import aktywności z innych źródeł, tj. np Endomondo.

W przypadku Endomondo problemem jest brak API dla zewnętrznych podmiotów, dlatego rozwiązaniem jest upload plików gpx, które można wyciągnąć z serwisu. Wystarczy wejść w daną aktywność, kliknąć na menu (1), wybrać ‚eksportuj’ (2) i zapisać do gpx (3). Potem na stronie Kręć Kilometry załadować manualnie świeżo ściągnięty plik gpx.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
fg99




Dołączył: 04 Kwi 2009
Posty: 2363

PostWysłany: Czw, 11 Sie 2016 14:40:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tato napisał:
Tutaj chodzi o km dla miasta



jednak masz problem, współczuję
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.022392 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski