STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Czy warto kupować meble na wymiar?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Rodzina, dom, ogród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
yetisize




Dołączył: 15 Paź 2010
Posty: 2

PostWysłany: Sro, 17 Lut 2016 09:21:59    Temat postu: Meble na wymiar Odpowiedz z cytatem

Witam!
Jeżeli zamawiał ktoś ostatnio meble na wymiar, zabudowa, sypialnia, łazienka, prosiłbym o opinie o firmach realizujących projekt.
Jestem właśnie na etapie zbierania ofert, będę robił zabudowę w przedpokoju, sypialni i łazience, niestety wymiary nie pozwalają na standard.
Kuchnię mam, na szczęście po niewielkich przeróbkach będzie pasować.
Firm jest masa, ceny bardzo podobne, opinie użytkowników tez by się przydały.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pawel.mat33




Dołączył: 20 Maj 2014
Posty: 12

PostWysłany: Czw, 03 Mar 2016 08:50:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie meble robione pod wymiar to genialna sprawa, jednak takie rozwiązanie jest idealne w kuchni. Wystarczy znać wymiary mebla a na 100% znajdziemy coś w internecie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
laura




Dołączył: 03 Maj 2014
Posty: 74

PostWysłany: Pią, 01 Kwi 2016 10:54:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W kuchni się chyba najlepiej sprawdzają meble na wymiar. Pozwalają na maksymalne wykorzystanie przestrzeni.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
bańka




Dołączył: 29 Lip 2013
Posty: 172

PostWysłany: Sro, 20 Kwi 2016 13:24:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też mi się tak wydaje. Lepiej dzięki nim można wykorzystać dostępną przestrzeń.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Meble




Dołączył: 06 Maj 2016
Posty: 3
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pią, 06 Maj 2016 13:05:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś zamawiał meble w firmie Stolmar z Konopnickiej w Brodnicy? Macie jakieś doświadczenia z tą firmą?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jack 254




Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 3566

PostWysłany: Pią, 06 Maj 2016 13:59:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Meble napisał:
Czy ktoś zamawiał meble w firmie Stolmar z Konopnickiej w Brodnicy? Macie jakieś doświadczenia z tą firmą?

Tak, znajomym tak zrobili meble że poszli z tym do sądu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
laura




Dołączył: 03 Maj 2014
Posty: 74

PostWysłany: Pon, 30 Maj 2016 10:38:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jack 254 napisał:
Meble napisał:
Czy ktoś zamawiał meble w firmie Stolmar z Konopnickiej w Brodnicy? Macie jakieś doświadczenia z tą firmą?

Tak, znajomym tak zrobili meble że poszli z tym do sądu


Ooo. To co takiego zrobili? I czy wygrali tę sprawę?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wilen




Dołączył: 31 Maj 2016
Posty: 3

PostWysłany: Wto, 31 Maj 2016 09:40:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie warto, bo takie meble są dużo droższe. Taniej Was wyjdzie kupienie mebli gotowych. W sklepach jest ogromny wybór.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
bańka




Dołączył: 29 Lip 2013
Posty: 172

PostWysłany: Pią, 03 Cze 2016 14:09:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że to zależy od pomieszczenia. Jednak ja wolałabym kupić gotowe.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
prania7




Dołączył: 04 Lut 2016
Posty: 2

PostWysłany: Pon, 06 Cze 2016 07:10:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na wymiar wiadomo, że mogą być perfekcyjnie dopasowane, ale nie wszystkie firmy mają umiejętności, żeby Ci takie zrobić. Czasem lepiej poszukać w necie mebli gotowych (taniej niż w sklepie). Ja tam wolę chyba gotowe katalogi, od razu wiesz, jak się prezentują w pomieszczeniu http://www.edar.com.pl/rodzaj/meble-do-jadalni/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rybbyn




Dołączył: 07 Cze 2016
Posty: 1

PostWysłany: Wto, 07 Cze 2016 07:38:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do naszego małego mieszkania byliśmy zmuszeni kupić meble na wymiar - wiadomo, że cena też mała nie była. Aczkolwiek ciężko było nam je dopasować do nowego domu.. nic nie mogliśmy dokupić
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
domik1977




Dołączył: 05 Sie 2016
Posty: 1

PostWysłany: Pią, 05 Sie 2016 13:26:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

laura napisał:
Jack 254 napisał:
Meble napisał:
Czy ktoś zamawiał meble w firmie Stolmar z Konopnickiej w Brodnicy? Macie jakieś doświadczenia z tą firmą?

Tak, znajomym tak zrobili meble że poszli z tym do sądu


Ooo. To co takiego zrobili? I czy wygrali tę sprawę?


Dołączę się do postu, my z żoną zamawialiśmy w tej firmie meble kuchenne a dostaliśmy kontakt do tej firmy z polecenia od znajomych dla których ta firma wykonała świetnie meble, ci także dostali namiar na tą firmę i wszyscy jesteśmy zadowoleni i dalej ich polecamy. W odróżnieniu do innych firm robią profesjonalny projekt ,który otrzymaliśmy na maila za darmo, nigdzie nie musieliśmy chodzić , mieliśmy w domu czas na zastanowienie się nad układem. Pani ,która zajmuje się projektem zrobiła nam kilka układów i mogliśmy zdecydować ,który chcemy. Od samego początku aż do montażu mieliśmy z nimi świetny kontakt. Wszystkie wskazówki co do płytek i instalacji dostaliśmy również od nich. Pani ,która projektowała nam meble zawsze była pomocna i dawała bardzo dobre wskazówki. Meble zamontowali i jesteśmy zadowoleni bardzo. Polecamy bardzo gorąco .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ameba




Dołączył: 03 Sty 2016
Posty: 55

PostWysłany: Sro, 17 Sie 2016 08:47:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem zdania,że warto. Sama mam nieustawną kuchnie tak wiec nie wyobrażałam sobie nawet kupić mebli gotowych bo widziałam,ze marnowałoby się naprawdę sporo miejsca.

Jakiś czas temu na nowo meblowałam kuchnie i postawiłam na styl skandynawsko nowoczesny. Kuchnia jest biała. Trochę obawiałam się czyszczenia ale okazało sie,że nie jest to wcale takie trudne. Cała kuchnia jest o wiele bardzije wygodna, jasna oraz jest tam sporo przestrzeni. http://www.villadecor.pl/blog/inspiracje/kuchnia-w-stylu-skandynawskim-dodatki-i-dekoracje/ Mam mebelki podobne do tych:


Ostatnio zmieniony przez ameba dnia Pią, 19 Sie 2016 16:12:48, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Hilda




Dołączył: 26 Lip 2013
Posty: 155

PostWysłany: Pią, 19 Sie 2016 08:40:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niektóre meble warto zamawiać na wymiar, ale to głównie do kuchni. Do innych pomieszczeń można kupić gotowe, wybór jest teraz ogromny. Ja właśnie czytam o meblach młodzieżowych wybieranych przez rodziców i dzieci. To trudna do pogodzenia sprawa, ale nie jest nierealna Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
genka




Dołączył: 29 Maj 2016
Posty: 21

PostWysłany: Nie, 21 Sie 2016 21:28:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jasne, że warto kupować meble na wymiar. Ja nawet poszłam krok dalej i skusiłam się na indywidualną kolekcję mebli zaprojektowaną tylko dla mojego mieszkania. Takie cuda robią architekci wnętrz z http://hld.com.pl/ . Znajomi są pod wrażeniem, a ja mam się czym chwalić Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Rodzina, dom, ogród Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 4 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.034799 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski