STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Kogo wybrać

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Nasze media i dostawcy internetu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Klon
Administrator



Dołączył: 27 Sty 2004
Posty: 630

PostWysłany: Wto, 15 Cze 2004 18:23:47    Temat postu: Kogo wybrać Odpowiedz z cytatem

Zrezygnowałem z SDI, mam teraz dylemat, gdzie się teraz podczepic? Doradźcie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Brod.pl
Gość






PostWysłany: Czw, 17 Cze 2004 00:04:02    Temat postu: j.w Odpowiedz z cytatem

Cze mo wiesz Ja bym radził Eltronika chociaż niepolecam ale najtnszy jest załozenie. zresztom sam żobacz:-)

Eltronik Smile (wiele do życzenia) Ja raczej bym niepolecał osobiscie to tylko moja opinia:-)
Koszt podłączenia : 100,-zł
Miesięczny abonament : 50,-zł
Stałe łącze o szybkości : 128 kbs

A tkb sam zobacz bo jakoś niemoge się dobić do ich stronki hyba kokurecja zablokowała www:-)
wejdź sobie na WWW.tvknet.pl i poczytaj sobie forum a wtedy dowiesz się prawdy o necie w TKB.

http://www.brodnica.zwrotnik.com/forum/viewtopic.php?t=58 tu poczytasz o tkb

a tu poczytasz o eltroniku http://www.brodnica.zwrotnik.com/forum/viewtopic.php?t=59
-------------------------------------------------------------------------------------
Powrót do góry
toja
Gość






PostWysłany: Czw, 17 Cze 2004 09:27:12    Temat postu: Re: Kogo wybrać Odpowiedz z cytatem

KlonGroup napisał:
Zrezygnowałem z SDI, mam teraz dylemat, gdzie się teraz podczepic? Doradźcie.

Z tego co widże tyo brod juz ci doradzil .Z tymże małe sprostowanie,ponieważ nie dawno jak tydzien temu montował mi eltronik neta i zapłaciłem za instalację 1zł a brod coś mówi aby tylko klepać ,albo się przejęzyczył..I co mogę powiedzieć ?-jest Ok.Podzraiwam wszystkich eltronikowców
Powrót do góry
brodniczanin




Dołączył: 06 Cze 2004
Posty: 3
Skąd: brodnica

PostWysłany: Pią, 18 Cze 2004 19:37:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moja rada brzmi: jeśli możesz rozdziel telewizję kablową od dostawcy internetu, dlaczego: nie bedziesz miał związanych rąk, gdy okaże się, że abonament za tv wzrosnie, mozesz się wycofać, a jak będziesz miał też net z tego samego źródła, nie będziesz tego mógłbyś zrobić (usługa dodatkowa). Napisz do obydwu kablówek - ciekawe co Ci odpiszą. pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Klon
Administrator



Dołączył: 27 Sty 2004
Posty: 630

PostWysłany: Pią, 18 Cze 2004 21:58:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki Wszystkim za rady. Wybrałem radiówke z TKB, założyli mi na drugi dzień. Za tym przemawiała umowa tylko na 1 rok. Po półtora roku na SDI odetchnąłem z ulgą, internet chodzi znacznie szybciej. Ogólnie jestem zadowolony. Mam nadzieję, że TKB bedzie świadczyła mi usługę na tym poziomie i bez przerw. Teraz od nich zależy szybka modyfikacja Brodnica.net Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Sob, 19 Cze 2004 09:46:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to cios dla eltronika... taka antyreklama... po tym, co czytalem w pozostalych tematach, twoje rozwiazanie klonie - z wyborem dostawcy internetu - wydaje sie najrozsadniejsze.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Nasze media i dostawcy internetu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.015947 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski