STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Komitet Obrony Demokracji
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 32, 33, 34 ... 52, 53, 54  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Reszta świata
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
QbaBrodnicki




Dołączył: 22 Maj 2011
Posty: 1582

PostWysłany: Wto, 23 Lut 2016 17:26:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hwdp napisał:
Nigdy nie byłem i nie będę fanem Jarkacza


A świstak zawija to w sreberka...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
hwdp




Dołączył: 28 Kwi 2011
Posty: 884
Skąd: BUTTHURT GENERATOR

PostWysłany: Wto, 23 Lut 2016 18:01:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

QbaBrodnicki napisał:
hwdp napisał:
Nigdy nie byłem i nie będę fanem Jarkacza


A świstak zawija to w sreberka...
Podziwiam takich jak TY!!! Wiesz lepiej co ja lubię, ode mnie samego Wink Chwyć mnie za dłoń i pokaż jak brnąć przez nurty życia rzeki, o mój nauczycielu Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
QbaBrodnicki




Dołączył: 22 Maj 2011
Posty: 1582

PostWysłany: Sro, 24 Lut 2016 13:23:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hwdp napisał:
QbaBrodnicki napisał:
hwdp napisał:
Nigdy nie byłem i nie będę fanem Jarkacza


A świstak zawija to w sreberka...
Podziwiam takich jak TY!!! Wiesz lepiej co ja lubię, ode mnie samego Wink Chwyć mnie za dłoń i pokaż jak brnąć przez nurty życia rzeki, o mój nauczycielu Laughing


"Jeśli nie wiesz, jak się zachować, to na wszelki wypadek zachowaj się przyzwoicie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
hwdp




Dołączył: 28 Kwi 2011
Posty: 884
Skąd: BUTTHURT GENERATOR

PostWysłany: Sro, 24 Lut 2016 14:25:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

QbaBrodnicki napisał:
hwdp napisał:
QbaBrodnicki napisał:
hwdp napisał:
Nigdy nie byłem i nie będę fanem Jarkacza


A świstak zawija to w sreberka...
Podziwiam takich jak TY!!! Wiesz lepiej co ja lubię, ode mnie samego Wink Chwyć mnie za dłoń i pokaż jak brnąć przez nurty życia rzeki, o mój nauczycielu Laughing


"Jeśli nie wiesz, jak się zachować, to na wszelki wypadek zachowaj się przyzwoicie"
Jeśli nie wiesz co odpowiedzieć, powiedz stare mądre chińskie przysłowie Wink

No i ucz nas dalej jak żyć, bądz jak morska latarnia na wysokim klifie, pokaż innym drogę, którą iść przez życie Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
QbaBrodnicki




Dołączył: 22 Maj 2011
Posty: 1582

PostWysłany: Sro, 24 Lut 2016 19:40:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Patriocie bliżej do chińskiej kultury niż polskiej?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
QbaBrodnicki




Dołączył: 22 Maj 2011
Posty: 1582

PostWysłany: Sob, 27 Lut 2016 15:12:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Nazywam się Lech Wałęsa. W roku 1978 przystąpiłem do komitetu WZZ Wybrzeża. Wierzyłem, że nasze działania doprowadzą nie tylko do powstania autentycznej reprezentacji robotniczej, lecz poprowadzą ku wolnej Polsce. Takie były też marzenia moich kolegów z WZZ - Anny Walentynowicz, Andrzeja Gwiazdy, Aliny Pieńkowskiej, Bogdana Borusewicza, Jerzego Borowczaka i wielu, wielu innych" - pisze były prezydent i dodaje: - "W 1980 r. dane mi było stanąć na czele tej walki zakończonej zwycięstwem, odzyskaniem niepodległej i wolnej ojczyzny"
"(...) papiery podpisane przez SB, które podpisałem, wierząc, że nowa władza, wstrząśnięta grudniową tragedią, zmieni swój stosunek do robotników. Nigdy nie zgodziłem się na współpracę, nigdy nikogo nie skrzywdziłem, lecz to doświadczenie nauczyło mnie, że tylko wspólne działanie daje szansę na sukces. Ale nie tylko. Daje też poczucie bezpieczeństwa. Przestajesz być sam" - pisze dalej.
"Wielokrotnie namawiano mnie, bym zdradził "Solidarność" i stanął na czele koncesjonowanych związków zawodowych. Nie uległem tej presji" - zapewnia.
"W najgorszych snach nie przewidywałem, że po latach walki o wolność, po latach represji, rewizji i aresztów, aparat demokratycznego państwa uderzy w nas, prześladowanych przeciwników systemu komunistycznego" - pisze Wałęsa.
Zwraca się też do tych, którzy urodzili się już w wolnej Polsce: "Nie dajcie sobie wmówić, że to komunistyczne służby specjalne przyniosły nam wolność i niepodległość. Nie pozwólcie by system, który nas zniewalał zakorzenił się w waszych umysłach i sercach. Niepodległość i wolność zdobyliśmy i zagospodarowaliśmy my. My, Solidarność. My, polskie społeczeństwo. My, naród."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
qncept




Dołączył: 02 Wrz 2012
Posty: 4891
Skąd: Ze 100% soku z grapefruite'a.

PostWysłany: Sob, 27 Lut 2016 20:02:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na moje, tymi słowy, nie operuje w ten sposób prosty elektryk.
Zbyt poprawnie ułożone zdania i składnia. Niech zostawią chłopinę w spokoju.
Nie jestem jego sympatykiem, ale należy mu się spokój na stare lata.
Było minęło, po co to komu, no chyba, że z tego powodu, jest masowa masturbacja w PiSie.RazzVery Happy
Oni się lubują w takich akcjach Exclamation
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Szooku




Dołączył: 31 Sty 2007
Posty: 245

PostWysłany: Nie, 28 Lut 2016 20:30:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polska sprzedana zachodnim korporacją vide hipermarkety banki etc. , Polacy pracujący za głodowe pensje 1200 w porywach do 1500 zł - to te najbardziej namacalne "zalety" wywalczonej przez Wałęsę tfu Bolka wolności, którą tak bardzo się chełpi ku... jego mać! Nigdy nie poznamy prawdy bo ludzie pokroju np. lisa i jemu podobni będą robić wszystko, żeby nas ogłupiać poprzez wszelkiego rodzaju środki masowego przekazu. Proponuję wsadzić tą całą bandę do tupolewa i wysłać w wiadome miejsce w Rosji... aby przywrócić Polsce prawdziwą, a nie tą udawaną wolność potrzebne jest totalne oczyszczenie aparatu rządzącego i postawienie na ludzi, którzy nie będą się wpier....ć w nasze sprawy i zminimalizują podatki to niezbędnego minimum! Wtedy poznamy co to jest prawdziwa wolność, a nie taka jaką proponuje elita rządząca nami od kilkudziesięciu lat.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
QbaBrodnicki




Dołączył: 22 Maj 2011
Posty: 1582

PostWysłany: Nie, 28 Lut 2016 20:47:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Przyszłam tutaj, żeby zamanifestować swój sprzeciw względem tego rządu i względem tego małego człowieczka, który stoi za tymi, których tam wybrał, i nawet się nie wychyli, bo się boi. Bo on się bał i w stanie wojennym. Nie internowali go, zamknął się w czterech ścianach z kotem.

Rząd jest po to, żeby służył społeczeństwu, nie pewnej grupie, jakimś wybranym ludziom. Nie [może być tak,] że jest pani premier, pan prezydent, a rządzi sobie z tylu jakiś malutki i podejmuje decyzje, a oni je wykonują."

"Moi kochani, gdyby Wałęsa nie rozmawiał z komunistami, to by nic nie osiągnął, nie bylibyśmy tutaj, nie wiadomo, jak by się wszystko potoczyło. Tak że Bogu dzięki, że on rozmawiał z komunistami, ale ja mogę gwarantować, że on nikogo nie skrzywdził, nikogo nie zdradził, nikogo nie sprzedał i nie brał żadnych pieniędzy!"

"Kościół mógłby dużo powiedzieć, księża czy biskupi, którzy byli świadkami tamtych czasów, ale Kościół osiągnął swoje, Wałęsa wywalczył Msze Święte w radio i telewizji, Kościół ma wiele rzeczy, teraz dostał pieniądze. A Kościół - mój Boże - powinien być z narodem - mówiła Wałęsa i dodała: - Zakonnik powinien żyć w ubóstwie, bo przysięgał ubóstwo. A ten zakonnik w Toruniu to nie jest zakonnik, to jest biznesmen."

"Platforma może i robiła źle, może się zapomnieli w pewnym momencie, nie pracowali dla społeczeństwa, ale czułam się wtedy bezpieczna. Teraz czuje się zniewolona, boję się każdego dnia.

Moim marzeniem jest żeby Polska odzyskała wolność, demokrację i żeby Polacy mogli stanowić o sobie. Żeby nie narzucano im, że muszą pracować do 67. roku życia, niech pracują do 60., a później jak chcą. A jak nie chcą, to niech żyją z tego co maja. Dajmy ludziom wolność, dajmy im wolny wybór."
Danuta Wałęsa
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fenrir




Dołączył: 04 Gru 2005
Posty: 1683
Skąd: VALHALLA

PostWysłany: Nie, 28 Lut 2016 21:32:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

QbaBrodnicki napisał:
"Przyszłam tutaj, żeby zamanifestować swój sprzeciw względem tego rządu i względem tego małego człowieczka, który stoi za tymi, których tam wybrał, i nawet się nie wychyli, bo się boi. Bo on się bał i w stanie wojennym. Nie internowali go, zamknął się w czterech ścianach z kotem.

Rząd jest po to, żeby służył społeczeństwu, nie pewnej grupie, jakimś wybranym ludziom. Nie [może być tak,] że jest pani premier, pan prezydent, a rządzi sobie z tylu jakiś malutki i podejmuje decyzje, a oni je wykonują."

"Moi kochani, gdyby Wałęsa nie rozmawiał z komunistami, to by nic nie osiągnął, nie bylibyśmy tutaj, nie wiadomo, jak by się wszystko potoczyło. Tak że Bogu dzięki, że on rozmawiał z komunistami, ale ja mogę gwarantować, że on nikogo nie skrzywdził, nikogo nie zdradził, nikogo nie sprzedał i nie brał żadnych pieniędzy!"

"Kościół mógłby dużo powiedzieć, księża czy biskupi, którzy byli świadkami tamtych czasów, ale Kościół osiągnął swoje, Wałęsa wywalczył Msze Święte w radio i telewizji, Kościół ma wiele rzeczy, teraz dostał pieniądze. A Kościół - mój Boże - powinien być z narodem - mówiła Wałęsa i dodała: - Zakonnik powinien żyć w ubóstwie, bo przysięgał ubóstwo. A ten zakonnik w Toruniu to nie jest zakonnik, to jest biznesmen."

"Platforma może i robiła źle, może się zapomnieli w pewnym momencie, nie pracowali dla społeczeństwa, ale czułam się wtedy bezpieczna. Teraz czuje się zniewolona, boję się każdego dnia.

Moim marzeniem jest żeby Polska odzyskała wolność, demokrację i żeby Polacy mogli stanowić o sobie. Żeby nie narzucano im, że muszą pracować do 67. roku życia, niech pracują do 60., a później jak chcą. A jak nie chcą, to niech żyją z tego co maja. Dajmy ludziom wolność, dajmy im wolny wybór."
Danuta Wałęsa



Brak mi słów! Shocked Evil or Very Mad
To już nie jest nawet denerwujące - to jest PRZYKRE
Zbiegowisko szKODników które z rozrzewnieniem wspomina lata prosperity. Każdy powód jest dobry by wpisać go na transparenty KODowców... walczą codziennie o coś innego! Hejt do granic absurdu.

Przykre to dla Polaków którym dobro tego kraju leży na sercu. Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
monk




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 958

PostWysłany: Nie, 28 Lut 2016 21:47:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiszczak na łożu śmierci do żony:
- jak ci zabraknie kasy to weź teczki IPNu i zanieś do Wałęsy - zrozumiałaś?
- oczywiście. Wziąć teczkę Wałęsy i zanieść do IPN-u.Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
hwdp




Dołączył: 28 Kwi 2011
Posty: 884
Skąd: BUTTHURT GENERATOR

PostWysłany: Pon, 29 Lut 2016 18:29:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

monk napisał:
Kiszczak na łożu śmierci do żony:
- jak ci zabraknie kasy to weź teczki IPNu i zanieś do Wałęsy - zrozumiałaś?
- oczywiście. Wziąć teczkę Wałęsy i zanieść do IPN-u.Smile


Lekarz do Danuty W. - pani ciąża jest zagrożona.
Danka - nie szkodzi, mąż donosi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
QbaBrodnicki




Dołączył: 22 Maj 2011
Posty: 1582

PostWysłany: Pon, 29 Lut 2016 23:10:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Danuta W. - przeciwniczka aborcji i małżeństw LGBT. Gorliwa katoliczka. Zwolenniczka 65/60 lat do emerytury. Gorszy sort, ponieważ nie kwaka.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
GajowyMarucha




Dołączył: 29 Kwi 2015
Posty: 1341

PostWysłany: Wto, 01 Mar 2016 02:48:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kaczoreks dzieli Polskę na lepszych i gorszych z miłości do Ojczyzny?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
qncept




Dołączył: 02 Wrz 2012
Posty: 4891
Skąd: Ze 100% soku z grapefruite'a.

PostWysłany: Wto, 01 Mar 2016 11:56:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z miłości do jego Ojczyzny, do jego toksycznych wyobrażeń Exclamation

Nie, on tylko przybliża nam swoją nieskazitelność, patriotyzm, religijność i żółć z wątroby.
Należy go naśladować, brać z niego przykład, to taka drobiowa wyrocznie.Very HappyRazz
Jego tez pochowają na Wawelu, wspomnita moje słowa Exclamation

PRAWDZIWY WOLAK, nie znający słów Hymnu Państwowego, wzór, nie ma co, autorytet.RazzVery Happy


I to jego ciumkanie, ciumka i ciumka, niczego nie żre a ciumka i ciumka, brrr Exclamation
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Reszta świata Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 32, 33, 34 ... 52, 53, 54  Następny
Strona 33 z 54

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.032401 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski