STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Komitet Obrony Demokracji
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 31, 32, 33 ... 52, 53, 54  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Reszta świata
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
miarara




Dołączył: 06 Sty 2013
Posty: 228

PostWysłany: Nie, 07 Lut 2016 03:35:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A powiem Ci po naszemu : Weź jo ,to k***a słabe jest ,cytuje wieszczów a argumentacja,porównaniami mordą po gównie ryje .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
miarara




Dołączył: 06 Sty 2013
Posty: 228

PostWysłany: Nie, 07 Lut 2016 03:36:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A powiem Ci po naszemu : Weź jo ,to k***a słabe jest ,cytuje wieszczów a mentalnie mordą po gównie ryje .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
QbaBrodnicki




Dołączył: 22 Maj 2011
Posty: 1582

PostWysłany: Nie, 07 Lut 2016 08:00:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Nie chodzi w tym buncie o to, że w Polsce nie ma demokracji, ale że społeczeństwo chce upomnieć rządzących. Korzystać ze swoich praw obywatelskich gwarantowanych w konstytucji.

Dziś korzystamy z tych praw. Obecni rządzący działają na granicy prawa. Nie podoba mi się, że pod przykrywką tych słynnych już "dobrych zmian" próbuje się obalić struktury, na których owa demokracja bazuje. Szczególnie że demokrację znacznie łatwiej zniszczyć, niż zbudować. A działania wymierzone przez obecną władzę w Trybunał Konstytucyjny sprzyjają temu drugiemu scenariuszowi.

Nie jestem konstytucjonalistą ani prawnikiem. Ale ufam specjalistom i autorytetom w tej dziedzinie. I nie przedstawiono publicznie żadnego autorytetu, który pozytywnie oceniałby zmiany, jakim chce się poddać TK."

Roman Kirstein
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wanasaba




Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 1032

PostWysłany: Nie, 07 Lut 2016 20:54:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

miarara od czasu jak zmieniłaś płeć, jesteś nie do wytrzymania. „Więcej pogody ducha to może jad sam się wytopi.
Na razie możesz stosować to http://img.sadistic.pl/pics/dab1bacc2008.png „ to i te twoje pieczenia miną.
Nie dziękuj, tylko skorzystaj, bo następnej porady już ci nie udzielę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
QbaBrodnicki




Dołączył: 22 Maj 2011
Posty: 1582

PostWysłany: Wto, 09 Lut 2016 16:56:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na najbliższym posiedzeniu Sejm zajmie się zmianami w Konstytucji autorstwa klubu KUKIZ’15 i PiS. Zmiany dotyczą Trybunału Konstytucyjnego. Po ich wejściu w życie obecny Trybunał zostałby rozwiązany po 60 dniach. Sejm wybrałby nowych 18-stu sędziów, a Prezesa mianowałby Prezydent.

Rządząca większość nie szuka rozwiązania patowej sytuacji jaką sama stworzyła wokół Trybunału. Ona po prostu Trybunał zawłaszcza pozbywając się obecnego składu z prezesem Rzeplińskim w pierwszej kolejności. Wprawdzie wnioskodawcy teoretycznie nie mają większości wymaganej do uchwalenia zmian, ale protestować trzeba nawet przeciw takim pomysłom, które nie mają nic wspólnego z państwem prawa.(...)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
man




Dołączył: 12 Sty 2012
Posty: 590

PostWysłany: Pią, 19 Lut 2016 07:46:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ty Qba co tak zamilkłeś...tyle się dzieje a ty milczysz...jaka jest Twoja opinia na temat wczorajszych sensacji ujawnionych z lat 80-tych...też to oprotestujecie ??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fenrir




Dołączył: 04 Gru 2005
Posty: 1683
Skąd: VALHALLA

PostWysłany: Pią, 19 Lut 2016 11:35:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla Lisa , Wałęsa jest bohaterem... a że w KOD co powie Lis jest święte to masz odpowiedz! Obrona demokracji juz była czas na obronę komuszej solidarności! Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
QbaBrodnicki




Dołączył: 22 Maj 2011
Posty: 1582

PostWysłany: Pią, 19 Lut 2016 19:44:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

man napisał:
a ty Qba co tak zamilkłeś...tyle się dzieje a ty milczysz...jaka jest Twoja opinia na temat wczorajszych sensacji ujawnionych z lat 80-tych...też to oprotestujecie ??


To nie są żadne sensacje, chyba dla tych co nie wiedzieli. I nie z lat 80-tych tylko 70-tych. Te fakty były znane i sąd lustracyjny oczyścił Lecha z tej historii. Śmieszy mnie pogląd, że komuna została obalona przez swoich agentów. Ja jednak uważam że to dzięki Wałęsie komunizm został obalony a nie dzięki Gorbaczowowi czy Niemcom.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
GajowyMarucha




Dołączył: 29 Kwi 2015
Posty: 1341

PostWysłany: Pią, 19 Lut 2016 20:16:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakie to sensacje? Skoro nie są prawdziwe bo grafolog ich nie widział. Nagle idolem Pis jest Kiszczak? Za granicą się śmieją, że ledwo ktoś kryty kuje rząd a już na niego coś mają. Druga sprawa czy jak ktoś coś podpisał to czy wypełniał? Często właśnie nie i nie szkodził nikomu. Metoda PiS krytykują to go opluć. Boli PiS krytyka to niszczy krytykujących. Zwykłe szuje co chcą sobie przypisać sukcesy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jack 254




Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 3566

PostWysłany: Pią, 19 Lut 2016 20:28:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

QbaBrodnicki napisał:
man napisał:
a ty Qba co tak zamilkłeś...tyle się dzieje a ty milczysz...jaka jest Twoja opinia na temat wczorajszych sensacji ujawnionych z lat 80-tych...też to oprotestujecie ??


To nie są żadne sensacje, chyba dla tych co nie wiedzieli. I nie z lat 80-tych tylko 70-tych. Te fakty były znane i sąd lustracyjny oczyścił Lecha z tej historii. Śmieszy mnie pogląd, że komuna została obalona przez swoich agentów. Ja jednak uważam że to dzięki Wałęsie komunizm został obalony a nie dzięki Gorbaczowowi czy Niemcom.

Qba
Niepierdol, komune obalił Jarosław, to on skakał przez płot, był internowany, skazany więziony.
A SB inwigilowało go do momentu kiedy wygrał wybory.
Nie wierzysz? Antonio ci to udowodni parówki i pustkami od rebula...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
hwdp




Dołączył: 28 Kwi 2011
Posty: 884
Skąd: BUTTHURT GENERATOR

PostWysłany: Pią, 19 Lut 2016 21:03:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie było płotu lemingi, knura motorówką przywiezli... Bolek to zdrajca jak i cała ta ruchanka po 89... tfu!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
QbaBrodnicki




Dołączył: 22 Maj 2011
Posty: 1582

PostWysłany: Pią, 19 Lut 2016 22:13:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jack 254 napisał:
QbaBrodnicki napisał:
man napisał:
a ty Qba co tak zamilkłeś...tyle się dzieje a ty milczysz...jaka jest Twoja opinia na temat wczorajszych sensacji ujawnionych z lat 80-tych...też to oprotestujecie ??


To nie są żadne sensacje, chyba dla tych co nie wiedzieli. I nie z lat 80-tych tylko 70-tych. Te fakty były znane i sąd lustracyjny oczyścił Lecha z tej historii. Śmieszy mnie pogląd, że komuna została obalona przez swoich agentów. Ja jednak uważam że to dzięki Wałęsie komunizm został obalony a nie dzięki Gorbaczowowi czy Niemcom.

Qba
Niepierdol, komune obalił Jarosław, to on skakał przez płot, był internowany, skazany więziony.
A SB inwigilowało go do momentu kiedy wygrał wybory.
Nie wierzysz? Antonio ci to udowodni parówki i pustkami od rebula...


Wybacz, 13 grudnia spałem do południa.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jack 254




Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 3566

PostWysłany: Sob, 20 Lut 2016 09:22:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hwdp napisał:
Nie było płotu lemingi, knura motorówką przywiezli... Bolek to zdrajca jak i cała ta ruchanka po 89... tfu!

Kuklińskiemu awans pośmiertnie i medal..
Wałęsie tfu w pysk...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
qncept




Dołączył: 02 Wrz 2012
Posty: 4891
Skąd: Ze 100% soku z grapefruite'a.

PostWysłany: Pon, 22 Lut 2016 23:09:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oni, mają własne wartości, ja nigdy nie byłem za solidarnością, która się wałęsa.
Czemu to ma służyć - nie wiem.
Chyba tylko większej nienawiści wśród ciemnoty, bo jak Jarek zakwacze to musi być prawda Exclamation
Ta reakcyjność, wcześniej, za Wałęsę, dała by się pochlastać.
Ooo tak, Wojtyła, Wałęsa i matka boska częstochowska - polskie priorytety Exclamation

"Głupi - mści się. Mądry - wybacza. Inteligentny - ignoruje."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
hwdp




Dołączył: 28 Kwi 2011
Posty: 884
Skąd: BUTTHURT GENERATOR

PostWysłany: Wto, 23 Lut 2016 17:14:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nigdy nie byłem i nie będę fanem Jarkacza, jednak całe to oszustwo, czym była dla nas tzw. WOLNOŚĆ dobrze, że w końcu poznajemy prawdę i to, że wolność jest dla wybranych a nasz symbol to zwykły konfident. Lepsza gorzka prawda, niż najsłodsze kłamstwo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Reszta świata Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 31, 32, 33 ... 52, 53, 54  Następny
Strona 32 z 54

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.027362 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski