STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Jak to możliwe że wybraliśmy Kłamstwo i Oszustwo
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 29, 30, 31 ... 128, 129, 130  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Reszta świata
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
QbaBrodnicki




Dołączył: 22 Maj 2011
Posty: 1582

PostWysłany: Czw, 11 Lut 2016 19:06:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno przyjechaliby uchodźcy i Lech Poznań miałby ofiary na miejscu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fenrir




Dołączył: 04 Gru 2005
Posty: 1683
Skąd: VALHALLA

PostWysłany: Czw, 11 Lut 2016 19:43:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Her Sfetyna i jego argumenty przeciwko 500+ ...
dawno sie tak nie usmiałem! Oni na prawdę nie radzą sobie z otaczającą ich rzeczywistością! Ciągle nie wiedzą czemu przegrali. Twisted Evil

http://www.rmf24.pl/tylko-w-rmf24/wywiady/kontrwywiad/news-schetyna-500-bedzie-swieta-obietnica-za-4-lata-bedziemy-rzad,nId,2142330
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jack 254




Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 3566

PostWysłany: Pią, 12 Lut 2016 08:25:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie w pracy ptaszki cwierkają że centrala będzie ciała koszty, więc prawdopodobnie zarobie mniej, do tego pani z banku twierdzi że rata kredo wzrośnie.. Wszystko dla 500 zł na prawie każde dziecko...
Pocieszające jest ze żadną władza nie trwa wiecznie, a następcy kartofla byli by frajerami gdyby nie wykorzystali narzędzi (odpolitycznienia TK, TVP służb specjalnych itd Laughing)
Dla własnych potrzeb Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
GajowyMarucha




Dołączył: 29 Kwi 2015
Posty: 1341

PostWysłany: Pią, 12 Lut 2016 11:48:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fenrir napisał:
Her Sfetyna i jego argumenty przeciwko 500+ ...
dawno sie tak nie usmiałem! Oni na prawdę nie radzą sobie z otaczającą ich rzeczywistością! Ciągle nie wiedzą czemu przegrali. Twisted Evil

http://www.rmf24.pl/tylko-w-rmf24/wywiady/kontrwywiad/news-schetyna-500-bedzie-swieta-obietnica-za-4-lata-bedziemy-rzad,nId,2142330
Już banki sobie to odbiją i sklepy. Niech zapytają Orbana jak sie wprowadza wat 27% będziesz zadowolony?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
man




Dołączył: 12 Sty 2012
Posty: 590

PostWysłany: Sob, 13 Lut 2016 08:37:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jack 254 napisał:
tentypmess napisał:
lepiej by pewnie było gdyby to PO rządziło i przez kolejne 4 lata nie zrobiło zupełnie nic...

Pewnie tak, lepiej nie robić nic niż wszystko spierdolić.

Jack czasy kiedy się nic nie robiło już dawno minęły ale skoro tak nadal uważasz to gratuluje sposobu myślenia..to PO Nic nie robilo poza obietnicami.A jak nie bylo cie stać na kredyt trzeba było nie brać a nie teraz swoją frustracją obarczać program 500
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jack 254




Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 3566

PostWysłany: Sob, 13 Lut 2016 10:59:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

man napisał:
Jack 254 napisał:
tentypmess napisał:
lepiej by pewnie było gdyby to PO rządziło i przez kolejne 4 lata nie zrobiło zupełnie nic...

Pewnie tak, lepiej nie robić nic niż wszystko spierdolić.

Jack czasy kiedy się nic nie robiło już dawno minęły ale skoro tak nadal uważasz to gratuluje sposobu myślenia..to PO Nic nie robilo poza obietnicami.A jak nie bylo cie stać na kredyt trzeba było nie brać a nie teraz swoją frustracją obarczać program 500

Stać mnie to po pierwsze
po drugie spier...ć coś jest łatwo naprawić cóż ...
A co do programu 500+ , to mój sceptycyzm wynika z prostych wniosków typu ,,chcesz komuś coś dać to komuś innemu musisz zabrać '' tak po prostu Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fenrir




Dołączył: 04 Gru 2005
Posty: 1683
Skąd: VALHALLA

PostWysłany: Sob, 13 Lut 2016 12:02:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem ciekaw ilu hejterów z tej strony pobiegnie po 500zł 1 kwietnia... Mam nadzieję ze honorowo nie przyjmiecie tej śmierdzącej pisiorami kwoty! Twisted Evil Laughing Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
GajowyMarucha




Dołączył: 29 Kwi 2015
Posty: 1341

PostWysłany: Sob, 13 Lut 2016 13:12:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fenrir napisał:
Jestem ciekaw ilu hejterów z tej strony pobiegnie po 500zł 1 kwietnia... Mam nadzieję ze honorowo nie przyjmiecie tej śmierdzącej pisiorami kwoty! Twisted Evil Laughing Very Happy
Jaki honor jak to będzie odzysk za droższe ceny w sklepach i usługi w banku. Nie zapomnij o vat 27% który lada dzień sie pojawi. Zabiera kase np biednym emerytom i daje na drugie dziecko , a miało być na wszystkie.
https://www.youtube.com/watch?v=ByLUnrX2Qok
HAHA SAME KŁAMSTWA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jack 254




Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 3566

PostWysłany: Sob, 13 Lut 2016 13:42:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fenrir napisał:
Jestem ciekaw ilu hejterów z tej strony pobiegnie po 500zł 1 kwietnia... Mam nadzieję ze honorowo nie przyjmiecie tej śmierdzącej pisiorami kwoty! Twisted Evil Laughing Very Happy

Ja nie ,, łapię sie '' na program
Uważam jednak że każdy kto sie łapie powinien skorzystać , skoro ma płacić za wiele innych towarów i usług więcej to frajerstwem byłoby nie skorzystać .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fenrir




Dołączył: 04 Gru 2005
Posty: 1683
Skąd: VALHALLA

PostWysłany: Sob, 13 Lut 2016 15:25:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ehhh... całe szczęście ze za PO nie było podwyżek bo bym tez z chęcią sobie nadrobił te straty z vat-u i podwyżek podatków.

A już wyliczyliście ile tracicie na tym dopłacaniu do czyjegoś dziecka? Chciałbym wiedzieć czy jesteście na plus czy minus ?!

p.s: Dodam ze nie mam dzieci i jakoś nie płaczę z powodu ewentualnych podwyżek które na razie są w waszej wyobraźni leminga.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
GajowyMarucha




Dołączył: 29 Kwi 2015
Posty: 1341

PostWysłany: Sob, 13 Lut 2016 18:33:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fenrir napisał:
ehhh... całe szczęście ze za PO nie było podwyżek bo bym tez z chęcią sobie nadrobił te straty z vat-u i podwyżek podatków.

A już wyliczyliście ile tracicie na tym dopłacaniu do czyjegoś dziecka? Chciałbym wiedzieć czy jesteście na plus czy minus ?!

p.s: Dodam ze nie mam dzieci i jakoś nie płaczę z powodu ewentualnych podwyżek które na razie są w waszej wyobraźni leminga.
Nie dziwie się nie myślisz tylko łykasz co pro Pisiackie media podają. Zabiorą komuś by dać drugiemu ale ten drugi sobie to odbije na Tobie. Mi się to nie podoba bo poniesiemy dodatkowe koszty tej operacji zabierania i dawania. Lepiej było dać ulgi na dzieci i tyle to było by tańsze. Ale 500 to ładnie wygląda prawda. Włacz myślenie i Tv z normalnym programem.

Ostatnio zmieniony przez GajowyMarucha dnia Sob, 13 Lut 2016 22:09:58, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jack 254




Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 3566

PostWysłany: Sob, 13 Lut 2016 20:29:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fenrir napisał:
ehhh... całe szczęście ze za PO nie było podwyżek bo bym tez z chęcią sobie nadrobił te straty z vat-u i podwyżek podatków.

A już wyliczyliście ile tracicie na tym dopłacaniu do czyjegoś dziecka? Chciałbym wiedzieć czy jesteście na plus czy minus ?!

p.s: Dodam ze nie mam dzieci i jakoś nie płaczę z powodu ewentualnych podwyżek które na razie są w waszej wyobraźni leminga.

Dobrze ze nie było obniżek bo co byś biedaku podawał jako przykład?
PO to PO tamto, a wcześniej był kartofel z Giertychem i Lepperem wcześniej Miller Krzaklewski..... Jaruzelski a jeszcze wcześniej polska była pod zaborami, najwcześniej był Mieszko | i co z tego?
Liczy się tu i teraz.! A nie ciągle skomlesz co było?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
GajowyMarucha




Dołączył: 29 Kwi 2015
Posty: 1341

PostWysłany: Sob, 13 Lut 2016 22:16:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mydlenie oczu tym co było to metoda PIS. I udawanie ze to co robią to naprawa. Tak naprawdę to podły prezes z tylnego fotela łamie ludzi ich sumienia. Zmusza ich do łamania praw. Potem się wszystkiego wyprze. I Jak zwykle będzie niewinny. Dudzie już zapewnił Trybunał.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jack 254




Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 3566

PostWysłany: Sob, 13 Lut 2016 22:53:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gajowy, mądrze gadasz, piwo stawiam.
Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fenrir




Dołączył: 04 Gru 2005
Posty: 1683
Skąd: VALHALLA

PostWysłany: Nie, 14 Lut 2016 12:11:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jack 254 napisał:

Dobrze ze nie było obniżek bo co byś biedaku podawał jako przykład?
PO to PO tamto, a wcześniej był kartofel z Giertychem i Lepperem wcześniej Miller Krzaklewski..... Jaruzelski a jeszcze wcześniej polska była pod zaborami, najwcześniej był Mieszko | i co z tego?
Liczy się tu i teraz.! A nie ciągle skomlesz co było?


Przecież wasze PO chciało dać 500 na każde dziecko?! Gdyby cos takiego przeszło to nie byłoby obciążeniem dla budżetu i społeczeństwa?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Reszta świata Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 29, 30, 31 ... 128, 129, 130  Następny
Strona 30 z 130

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.042688 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski