STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Zabieg oddziale Ortopedycznym w Szpitalu w Grudziądzu

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Zdrowie, uroda, moda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
xyz10




Dołączył: 13 Lut 2016
Posty: 1

PostWysłany: Sob, 13 Lut 2016 12:02:46    Temat postu: Zabieg oddziale Ortopedycznym w Szpitalu w Grudziądzu Odpowiedz z cytatem

Witam poszukuje osoby która ma jak najbliższy termin zabiegu na oddziale Urazowo-Ortopedycznym w Regionalnym Szpitalu Specjalistyczny im. dr Władysława Biegańskiego w Grudziądzu, ponieważ chciałabym zamienić się z tą osobą (odpłatnie z mojej strony) na mój termin czyli 10 lipca 2016r.
Jest to dla mnie bardzo ważne ponieważ jestem już skrajnie wyczerpana psychicznie i fizycznie gdyż nie mogę funkcjonować, nie wspomnę już że od ponad 2 lat nie jestem w stanie pracować. Lekarzy od 2 lat nie interesuje to że nie mogę pracować i tak dalej żyć ale to u lekarzy jest normalne gdyż mają już od zawsze znieczulice na nasze problemy. Liczę na to że zwykły człowiek jest w stanie bardziej mi pomóc i mnie zrozumieć niż lekarz.

Mój tel 663300895

Mój termin zabiegu 10 Lipiec 2016.

Interesuje mnie jak najbliższy termin od dnia dzisiejszego 13 Luty 2016r


Ps z mojej strony będzie rekompensata wedle wspólnego naszego ustalenia za niedogodność w oczekiwaniu na termin 10.07.2016r
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Zdrowie, uroda, moda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.017451 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski