STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Jaki prezent na parapetówkę dla znajomych
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Rodzina, dom, ogród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
anna27




Dołączył: 04 Maj 2015
Posty: 48

PostWysłany: Wto, 17 Lis 2015 14:38:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My zwyczajnie po prostu zapytaliśmy wprost czego im brakuje i z jakiego prezentu tak naprawde byliby najbardziej zadowoleni. Postawili na sokowirówkę. I mysle ze to jest swietny pomysł, a do tego mozna dokupic coś równie pozytecznego do domu jak sztućce
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
andrela1




Dołączył: 14 Maj 2015
Posty: 53

PostWysłany: Sro, 18 Lis 2015 08:41:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sztućce to faktycznie dobry pomysł. Szczególnie,że kupuje się to dość często ( ja na przyklad średnio co dwa lata bo gubią mi się po prostu małe łyżeczki...).
Proponuje zerknąć sobie do sklepu Dekoria:
http://www.dekoria.pl/offer/group/273

Aktualnie mają tam promocje na akcesoria kuchenne. Proponuję kupić sobie nieszablonowe oraz jednocześnie przydatne dodatki. Fajny jest taki komplet obrączek na serwetki:

ładny jest jeszcze taki stojak na wino:
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
dnowaczek878




Dołączył: 18 Lis 2015
Posty: 2

PostWysłany: Sro, 18 Lis 2015 10:30:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmm rzecz biorąc jest to nie łatwy temat do ogarnięcia Wink Może fajnie iść w coś praktycznego. Moi znajomi na moją parapetówkę kupili mi taką pościel na łóżko a dokładnie była to pościel trójwymiarowa. Do dzisiaj mi się fajnie spisuje Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kaska876




Dołączył: 20 Lip 2015
Posty: 103

PostWysłany: Pon, 23 Lis 2015 19:17:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sorry ale taka pościel trójwymiarowa to jeden wielki kicz Razz W życiu bym czegoś takiego znajomym nie kupiła
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tara




Dołączył: 26 Lis 2014
Posty: 152

PostWysłany: Pon, 11 Sty 2016 10:06:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również nie wiem czy kupiłabym pościel trójwymiarową... Równiez nie jestem przekonana do tego typu zakupów. Jestem zdania,ze ciekawym pomysłem może być coś praktycznego do domu. Możecie dopytać się znajomych czy nie robią prezentu oraz kupić znajomym na przykład jakiś porządny odkurzacz czy też żelazko. Zobaczycie ,ze na pewno docenią taki prezent....
Osobiście polecam markę Hoover. Na pewno znacie. Sprzety może nie są takie tanie ale za to jakość jest dobra. Na stronie jest ich katalog sprzętów:
http://www.hoover.pl/maly_sprzet
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Włodek B




Dołączył: 28 Sty 2016
Posty: 4

PostWysłany: Czw, 28 Sty 2016 12:47:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za 100 zł do kuchni to ja bym w jakąś dobrą książkę kucharską, taki album zainwestowałSmile Na przykład: Gotowanie krok po kroku podstawowe sposoby gotowania i przepisy dla początkujących.
Podstawowe sposoby gotowania i przepisy dla początkującychKto by nie chciał gotować jak słynny szef kuchni! z tą książką sukces osiągnie nawet ten, kto w kuchni stawia dopiero pierwsze kroki. W ponad 100 przepisach jasno i dokładnie opisane zostały podstawowe techniki gotowania oraz sposoby przyrządzania zup, sosów i potraw z mięsa. Kolejne etapy pracy są zilustrowane ponad 150 zdjęciami przedstawiającymi krok po kroku najważniejsze czynności. Książka zawiera wiele cennych informacji o składnikach oraz praktyczne porady dotyczące gotowania oraz wskazówki, jak sobie poradzić, gdy coś się nie uda.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
muszynka89




Dołączył: 19 Sty 2016
Posty: 2

PostWysłany: Czw, 28 Sty 2016 18:22:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajnym pomysłem jest kupienie np. dwóch filiżanek z imionami znajomych. Jeżeli jest to para to np. miło będzie im razem pić kawę w podobnych filiżankach:)

Ostatnio zmieniony przez muszynka89 dnia Pon, 01 Lut 2016 11:58:10, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wanasaba




Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 1032

PostWysłany: Pią, 29 Sty 2016 14:03:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

loniek napisał:
Najczęściej kupuję dobry trunek (wino, szampan lub whisky) i odpowiednie do tego trunku ładne szkło.
Miałem już wielokrotnie okazję otrzymywać prezenty od znajomych. Problem polega na tym, że każdy daruje to, co się jemu samemu podoba, lub myśli, że się obdarowanemu spodoba. Miałem z tym tylko kłopot. Jakieś malowane serwetki, gliniane figurki, dowcipne rzeczy na bateryjkę, kufle, filiżanki z motywami, obrazy, pojemniczki, świeczniki, popielniczki, stal nierdzewna, metaloplastyka itp. Tylko kłopot z dyskretnym usuwaniem tych dowodów przyjaźni z pola widzenia.
Sam wręczam tylko parę butelek wina (ilość zależna od okazji, ewentualnie w koszu). I tu dochodzę do problemu wina. Zasada - im mniej wyrobiony w piciu odbiorca, tym słodsze wino (zasadę tę sformułowali winiarze i handlarze, a nie ja!). Wyrobiony „pijak“ pija zazwyczaj wino czerwone, wytrawne. Aby nie sugerować się piękną nalepką i nie kupić „kwasiaka“ trzymam się zasady „wino 1-3-letnie, Cabernet Sauvignon, wytrawne, cena około 25 zł, Chile“
Ładne w kształcie (zależne od trunku) i jakości, lekkie szkło – jak najbardziej!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
qncept




Dołączył: 02 Wrz 2012
Posty: 4891
Skąd: Ze 100% soku z grapefruite'a.

PostWysłany: Pią, 29 Sty 2016 20:11:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobry koniak, np Hennessy, powinien starczyć.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
boniek




Dołączył: 27 Kwi 2015
Posty: 38

PostWysłany: Sro, 03 Lut 2016 09:09:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trochę obawiałbym się kupować dekoracje bo nie zawsze możemy wpasować w gust danej osoby. Najlepiej jakby było to coś przydatnego. Na przykład czajnik czy toster. W sklepie rtv Euro agd jest sporo takich bibelotów. Możecie sobie je przejrzeć na ich stronie, potem można bezpłatnie zamówić dany sprzecik do ich sklepu stacjonarnego na Podgórnej ( nie zobowiązuje Was to do zakupu). Obejrzeć sobie jak to wygląda. Z tego co wiem to mają tam dostawy codziennie.
Wszystko również można tam brać na raty.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wanasaba




Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 1032

PostWysłany: Sro, 03 Lut 2016 10:55:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

qncept napisał:
Dobry koniak, np Hennessy, powinien starczyć.
Masz rację. A z butelki mozna potem zrobic lampkę nocną :(

Ostatnio zmieniony przez wanasaba dnia Sro, 03 Lut 2016 13:48:51, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Rodzina, dom, ogród Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.019238 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski