STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
problem z elektryką

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> BrodniCCymotonicII
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wodzu




Dołączył: 21 Wrz 2014
Posty: 3

PostWysłany: Nie, 21 Wrz 2014 23:12:38    Temat postu: problem z elektryką Odpowiedz z cytatem

witam wszystkich.

mam problem z elektryka w simsonie sr 50. a problem polega na tym ze w ogóle jej nie mam... została całkowicie odłączona przez osobę co niby miała mi podłączyć zapłon . wczesnej siedział zapłon elektronik ale był bardzo wredny i często były problemy więc podłączyłem zapłon na platyny . ale ten tez okazał się być problemem bo raz chodził raz nie wiec postanowiłem kupić zapłon pvl i zaczęło się ......

wynalazlem jakiegos goscia co orzyjechal do mnie mowi ze 2/3 godz i bedzie ok wiec mowie dobra . zacza grzebac grzebac i grzebac wkoncu wywalil cala elektryke na podloge i powiedzial ze te kable sa przestazale i ze przywiezie nowe . czekalem na niego 3 godz i sie nie doczekalem telefonu nie raczy odebrac ..... ale miejsza o to........

wiec jak pisałem wyżej nie mam elektryki mam zapłon pvl i chce zrobić elektrykę .

jezeli kto sie czuje na siłach to zapraszam lub moze ktos mnie wspomudz schematem jakims konkretnym i z chcecia przyjme wiadomosci na pw z kontaktami co mi to ogarna
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
saski-gp




Dołączył: 06 Sty 2016
Posty: 1

PostWysłany: Czw, 07 Sty 2016 13:10:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panowie nie chcę zakładać nowego zbędnego tematu więc spytam tutaj Smile Korzystał już ktoś może z usług tego Pana? http://www.moto-uslugi.com/warsztaty/brodnica/mechanik-elektronika Proszę o jakieś opinie, nie będę ukrywał, że zależy mi na czasie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
konto usunięte




Dołączył: 14 Lis 2010
Posty: 778

PostWysłany: Czw, 07 Sty 2016 21:24:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro nie wiesz kto to jest Rozwadowski i jaki serwis posiada to znaczy że reklamujesz tylko i wyłącznie stronę na ktorej ta firma ma podane swoje dane. Żegnamy więc z tą reklamą
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> BrodniCCymotonicII Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.014905 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski