STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Jaką drukarkę kupić ?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Komputery, gry, internet
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
krecia




Dołączył: 23 Lis 2014
Posty: 9

PostWysłany: Nie, 23 Lis 2014 22:37:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też mam laserową - nie mam zastrzeżeń do jej działania
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mieciulo




Dołączył: 09 Sty 2015
Posty: 4

PostWysłany: Pią, 09 Sty 2015 15:45:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o markę - tylko brother! Są drogie jako urządzenia, ale późniejsza eksploatacja jest taniutka w porównaniu do np hp, mają też bardzo wysoką wydajność. sam mam coś takiego http://www.morele.net/urzadzenie-wielofunkcyjne-brother-dcpl2520dwyj1-695880/ . może i nie najpiękniejsze, ale kiedy przypomnę sobie, ile płaciłem za poprzednie tonery, to jakoś mi ładnieje w oczach.
no i w artykule na niebezpieczniku, pisali o backdoorach w urządzeniach wielofunkcyjnych. u brothera ich nie ma Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
szostek




Dołączył: 19 Wrz 2010
Posty: 23
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pią, 09 Sty 2015 21:44:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o tanie wydruki a niekoniecznie musisz drukować w kolorze to polecam monochromatyczne laserówki. Sam użytkuje hp p1102w toner z przesyłką kosztuje około 25 zł i wystarcza na sporo ponad 1000 stron. Jeżeli chodzi o tani druk w kolorze to mogę polecić hp 2060 tusze po około 35 zł a jak chcesz obniżyć koszty wydruku jeszcze bardziej to można je po prostu napełniać cena takiego zestawu to około 30 zł i bez problemu wystarczy na kilkanaście napełnień tuszu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pawel.mat33




Dołączył: 20 Maj 2014
Posty: 12

PostWysłany: Sro, 14 Sty 2015 20:50:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tanie tonery do drukarek to pojęcie względne. Od dawna polityka producentów jest jedna tania drukarka, drogie tonery i odwrotnie. Można stosować tańsze zamienniki ale w niektórych przypadkach wydajniej i oszczędniej kupić oryginał.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
piotrek.b




Dołączył: 14 Gru 2014
Posty: 125

PostWysłany: Sob, 17 Sty 2015 18:34:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja będę potrzebował drukarki z wbudowanym skanerem. Co polecilibyście do 400 zł? Tak, aby była tania w eksploatacji.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
double16




Dołączył: 08 Gru 2014
Posty: 53

PostWysłany: Sob, 17 Sty 2015 22:08:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brother DCP- J105 urządzenie 3w1. Drukuję od 5 miesięcy codziennie po kilka/kilkanaście kartek i fabryczny tusz jeszcze jest (oryginał -czarny-kosztuje 39 zł). Wydrukowałem już sporo ponad 1000 stron A4.Producent podaje, że jeden tusz 48 ml starcza na ok 2400 stron. Nie wiem jak jest z trwałością sprzętu bo to mój pierwszy brother, na razie sprawuje się bez zarzutu. Koszt ok 450 zł ja kupiłem za 420. Bez wifi jest tańszy ale nie warto oszczędzać (ok 50 zł) bo to naprawdę ułatwia sprawę
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kamilaaa




Dołączył: 15 Lis 2012
Posty: 132

PostWysłany: Pon, 19 Sty 2015 10:11:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ja od siebie zaproponuję jeszcze Brother DCP-J552DW. Jest to bardzo podobne urządzenie do tego powyższego. Różni się niewielkimi szczegółami jeżeli chodzi o funkcjonalności. Nie od dziś wiadomo, że materiały eksploatacyjne do Brotherów są jednymi z tańszych. A samo urządzenie też nie jest drogie. Ceny sprawdź sobie na https://deyde.com/pl/product/brother-dcp-j552dw-19300317 jest to porównywarka cenowa z większości e-sklepów z UE. Możesz zamówić z Austrii, Niemiec czy Holandii. Warunki serwisowe, gwarancja itd są podobne jak w PL a wychodzi dużo taniej
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mania99




Dołączył: 15 Gru 2014
Posty: 18

PostWysłany: Wto, 17 Mar 2015 07:05:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja obecnie mam tę:
http://najtaniej.co/produkt/drukarki-laserowe/lexmark-ms310d.html
Lexmark laserowa. Prowadze mała firmę i drukujemy dużo. Jestem z niej bardzo zadowolona:
drukuje szybko
tonery są bardzo tanie ( oryginały ale można zamówić również niedrogo zamienniki z allegro).
No nie była droga. Ja płaciłam 500 zł ale teraz jak widzę to można kupić nawet za 3 stówki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
eni




Dołączył: 29 Maj 2015
Posty: 2

PostWysłany: Pią, 29 Maj 2015 11:58:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drukarki Epson z systemem stałego
zasilania w atrament http://www.epson.pl/pl/pl/viewcon/corporatesite/cms/index/11359/
to najlepsza opcja dla tych którzy chcą drukować jak najtaniej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
johncage




Dołączył: 07 Kwi 2011
Posty: 908

PostWysłany: Pią, 29 Maj 2015 15:12:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

eni napisał:
Drukarki Epson z systemem stałego
zasilania w atrament http://www.epson.pl/pl/pl/viewcon/corporatesite/cms/index/11359/
to najlepsza opcja dla tych którzy chcą drukować jak najtaniej.


A ja mam lepsze rozwiązanie. Drukarka laserowa, ja mam np. Samsung ML-1860. Kupujesz regenerowaną kasetę z tonerem u sprzedawcy z Allegro który dopasuje do Twojej drukarki soft który nie bierze pod uwagę blokad chipowych na kasecie. Następnie do zakupionej regenerowanej kasety dokupujesz toner w tubce. Toner kosztuje 16 zł, wsypałem do drukarki po zużyciu 3/4 zawartości butelki i starczyło mi to na 2 lata drukowania. Jakość wydruku taka sama jak wcześniej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
stan




Dołączył: 07 Sty 2012
Posty: 182

PostWysłany: Pią, 29 Maj 2015 16:20:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tu jest przełom !!! -:
http://fotoblogia.pl/1752,epson-wprowadza-drukarki-z-wbudowanym-systemem-zasilania-w-atrament
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
alicja22




Dołączył: 30 Lis 2015
Posty: 1

PostWysłany: Pon, 30 Lis 2015 18:01:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Epsona warto zainwestować. Sama mam model L365 - drukarka wifi i skaner w jednym. Sprawdza się zarówno przy druku z laptopa, jak i bezpośrednim druku ze smartfona. Drukarki Epson są teraz w promocji i można liczyć na zwrot gotówki do 240 zł http://www.epson.pl/zwrot.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
szczawik1984




Dołączył: 22 Lut 2013
Posty: 220

PostWysłany: Pon, 30 Lis 2015 20:47:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak tak czytam co niektórych opinie to się w głowę łapię. Jak można polecić komuś drukarkę atramentową jako tanią w eksploatacji??

Do autora:
Czy potrzebujesz drukarkę w kolorze czy tylko czarno białą?
Drukuję średnie 2500 -3000 str. miesięcznie więc jakieś tam doświadczenie mam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gandalf88




Dołączył: 04 Gru 2015
Posty: 2
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią, 04 Gru 2015 21:16:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dużo się drukuje bardziej opłaca się kupić drukarkę laserową. Jakość wydruku bardzo dobra a koszt druku niski. Jednakże, koszt zakupu drukarki laserowej kolorowej jest bardzo drogi. W przypadku grafiki często bardziej opłaca się kupić dobrą drukarkę atramentową.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
konto usunięte




Dołączył: 14 Lis 2010
Posty: 778

PostWysłany: Sob, 05 Gru 2015 14:55:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koszt zakupu drukarki laserowej jest wysoki jak to jest drukarka laserowa kolorowa. Drukarka laserowa zwykła jest tania jak barszcz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Komputery, gry, internet Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.019032 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski