STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Zegarek dla męża. Jaki wybrać

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Zdrowie, uroda, moda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kamilaaa




Dołączył: 15 Lis 2012
Posty: 132

PostWysłany: Pią, 21 Sie 2015 11:11:21    Temat postu: Zegarek dla męża. Jaki wybrać Odpowiedz z cytatem

Zbliżają się urodziny męża. Chciałabym kupić mu porządny zegarek.Powiedzmy,że mogę wydać tak do 600 zł, Jego nie zapytam się jaki chce bo sam jest bardzo skąpy i oczywiście odpowie,że nie potrzebuje żadnego. Nie mam również żadnego znajomego, którego mogłabym sie dopytać. Chciałabym jednak aby coś dostał szczególnie,że on na mnie nie oszczędza ale sobie sam nie kupi. Jak na razie mam na oku ten Atlantic:
http://www.zegarmistrz.com/Zegarek_Atlantic_623414161_SEALINE_623414161-9436.html
Co o nim sądzicie? Czy szukać czegoś na bransolecie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
miladr




Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 594

PostWysłany: Pią, 21 Sie 2015 18:57:54    Temat postu: Re: Zegarek dla męża. Jaki wybrać Odpowiedz z cytatem

kamilaaa napisał:
Zbliżają się urodziny męża. Chciałabym kupić mu porządny zegarek.Powiedzmy,że mogę wydać tak do 600 zł, Jego nie zapytam się jaki chce bo sam jest bardzo skąpy i oczywiście odpowie,że nie potrzebuje żadnego. Nie mam również żadnego znajomego, którego mogłabym sie dopytać. Chciałabym jednak aby coś dostał szczególnie,że on na mnie nie oszczędza ale sobie sam nie kupi. Jak na razie mam na oku ten Atlantic:
http://www.zegarmistrz.com/Zegarek_Atlantic_623414161_SEALINE_623414161-9436.html
Co o nim sądzicie? Czy szukać czegoś na bransolecie?


ładny , elegancki. wyraźna tarcza. ciezko kupic dobry zegarek w tej cenie więc bym brała. a oglądałaś u Koreckiego pod ratuszem ? jakies 5 lat temu kupowałam tam swoj, ciągle go nosze.wymieniam tylko baterię i raz pasek.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kamilaaa




Dołączył: 15 Lis 2012
Posty: 132

PostWysłany: Pon, 24 Sie 2015 06:40:11    Temat postu: Re: Zegarek dla męża. Jaki wybrać Odpowiedz z cytatem

miladr napisał:
kamilaaa napisał:
Zbliżają się urodziny męża. Chciałabym kupić mu porządny zegarek.Powiedzmy,że mogę wydać tak do 600 zł, Jego nie zapytam się jaki chce bo sam jest bardzo skąpy i oczywiście odpowie,że nie potrzebuje żadnego. Nie mam również żadnego znajomego, którego mogłabym sie dopytać. Chciałabym jednak aby coś dostał szczególnie,że on na mnie nie oszczędza ale sobie sam nie kupi. Jak na razie mam na oku ten Atlantic:
http://www.zegarmistrz.com/Zegarek_Atlantic_623414161_SEALINE_623414161-9436.html
Co o nim sądzicie? Czy szukać czegoś na bransolecie?


ładny , elegancki. wyraźna tarcza. ciezko kupic dobry zegarek w tej cenie więc bym brała. a oglądałaś u Koreckiego pod ratuszem ? jakies 5 lat temu kupowałam tam swoj, ciągle go nosze.wymieniam tylko baterię i raz pasek.


Dziekuję za odpowiedź.Tak byłam i oglądałam ale nic mi jakoś nie wpadło w oko ( dlatego też szukam w sieci). Może jeszcze dzisiaj się wybiorę to coś nowego będzie.
Czyli myślisz,że bedzie mu się podobał?
Jeszcze jest wersja z białą tarczą:
http://www.zegarmistrz.com/Zegarek_Atlantic_623414121_SEALINE_623414121-9435.html
Ale czarna jakoś bardziej mi się podoba. Taki zegarek chyba ma więcej klasy co?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
stan




Dołączył: 07 Sty 2012
Posty: 182

PostWysłany: Pon, 24 Sie 2015 08:14:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znajomy kupił bezwiednie podróbę za 2/3 ceny u drobnego sprzedawcy ... Zewnętrznie 100% oryginał...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
adams107




Dołączył: 31 Mar 2015
Posty: 59

PostWysłany: Pon, 24 Sie 2015 09:13:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam podobny SEABASE. Jest ok.Urwała mi się tylko szlufka przy pasku. Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
krotom




Dołączył: 30 Lis 2004
Posty: 2594
Skąd: Karben

PostWysłany: Czw, 10 Wrz 2015 06:56:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kamila, a może Twój ślubny wolałby coś z elektroniki, Casio na przykład. Może byłby bardziej zadowolony niż z klasyka.
Lubi chodzić na grzyby ? Kup Mu z kompasem.
Chodzi na ryby ? Kup Mu z fazami księżyca.
+ do powyższego podświetlana tarcza Exclamation
Faceci to duzi chłopcy Wink Ucieszy się z bajera Laughing
600 zeta to sporo kasy, na pewno coś wybierzesz.

Polecam pasek z tworzywa a nie metalową bransoletę (nawet jeśli jest z "tytanu" Wink ) Nic tak nie wkurza jak zakładanie zimnej bransolety rankiem... że nie wspomnę o wyrywaniu włosków przez taką właśnie bransoletę Confused

Powodzenia, melduj co wybrałaś
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
bertek




Dołączył: 23 Mar 2015
Posty: 45

PostWysłany: Sro, 04 Lis 2015 10:51:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A tak do 1000 zł co polecicie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
juliusz




Dołączył: 18 Sty 2015
Posty: 121

PostWysłany: Sro, 04 Lis 2015 12:51:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tej cenie da się już znaleźć coś porządnego. Na automacie raczej nie znajdziesz ale z powodzeniem możesz szukać na kwarcu. Fajne modele na bransoletach ma moim zdaniem Invicta ( osobiscie preferuję właśnie bransoletę a nie pasek).
http://www.czaszegarkow.pl/invicta-c-472.html
Ten model jest niezły:
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Zdrowie, uroda, moda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.017873 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski