STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Nowe prywatne przedszkole ??
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Zdrowie, uroda, moda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
CapsLock




Dołączył: 09 Maj 2009
Posty: 843
Skąd: Polska

PostWysłany: Nie, 11 Lis 2012 13:08:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Laughing Laughing Laughing Piękna reklama przedszkola Laughing Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Monika1982




Dołączył: 11 Lis 2012
Posty: 3

PostWysłany: Nie, 11 Lis 2012 14:30:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<hehehe> Dziekuje Smile

A tak serio serio to polecam chociarz wiadomo ze nie wszystkim musi pasowac to co pasuje mnie i moim dziecia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
emjot




Dołączył: 04 Lis 2011
Posty: 162

PostWysłany: Nie, 11 Lis 2012 14:46:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monika 1982 nieżle się reklamujesz//Jesteś przedszkolanką .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Monika1982




Dołączył: 11 Lis 2012
Posty: 3

PostWysłany: Nie, 11 Lis 2012 16:52:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Musze was zmartwic.... Jestem tylko mama 2 łobuziakow Smile
Nigdy w zyciu nie podjelabym sie pracy jako przedszkolanka.
Do takiej pracy trzeba miec anielska cierpliwosc ktorej mnie niestety brakuje.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Barbara K.




Dołączył: 17 Lis 2012
Posty: 1

PostWysłany: Sob, 17 Lis 2012 21:51:30    Temat postu: przedszkole baśniowa kraina Odpowiedz z cytatem

BARBARA K.
Witam wszystkich
Nie widzę potrzeby ukrywania się pod pseudonimem. Jestem właścicielką przedszkola Baśniowa Kraina. Chciałabym wypowiedzieć się na temat tekstu napisanego przez panią Klarę, tylko teraz trzeba sobie zadać pytanie kim ona jest. Nie mogę ujawnić kim jest pani Klara gdyż sprawą zajmuje się prokuratura .Ta osoba nie tylko oczernia mnie w Internecie ale też w całym mieście. W swoich tekstach myli się pisząc je. Niech się określi czy ma tam swoje dziecko, czy siedzi w przedszkolu cały czas. Z tego co ja wiem ta pani w ogóle nie ma dziecka. Więc wypowiem się tak : nie mam cateringu od Bosmana i nigdy nie miałam, catering co przywozi posiłki jest od maxa! Jestem otwarta na wszystkie wizyty kontrolne. Nie mam nic do ukrycia i do chowania w przedszkolu. Nie zapomnijcie że każde złe i dobre traktowanie widać po naszych dzieciach. Oczernianie firm i osoby prywatne bezpodstawnie jest w tym kraju karane. Chciałabym bardzo podziękować mamą, które wypowiedziały się na temat naszego przedszkola, piszę nasze bo nie istniałoby ono bez dzieci i was rodziców. Zapraszam wszystkich rodziców, drzwi są otwarte dla wszystkich. Pani Klaro życzę pani powodzenia w dalszym szukaniu pracy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jack 254




Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 3566

PostWysłany: Nie, 18 Lis 2012 10:28:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To dobrze że broni pani ,,swoje dobre imię '' , zastanawiam się tylko na ile prawdziwe jet te doniesienie do prokuratury , bo kiedyś na forum pewna pani od zajazdu już straszyła i ....... stała się obiektem drwin Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
man




Dołączył: 12 Sty 2012
Posty: 590

PostWysłany: Pon, 11 Lut 2013 10:54:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy w Brodnicy można dać gdzieś dziecko 1,5 roczne ? jakieś przedszkole lub punkt opieki i czy można zapisać dziecko od połowy roku np od kwietnia?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ewela11




Dołączył: 14 Lut 2010
Posty: 106

PostWysłany: Pon, 11 Lut 2013 11:13:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tuptusie na Witosa
Mali Odkrywcy bodajże na mazurskiej się mieści
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
man




Dołączył: 12 Sty 2012
Posty: 590

PostWysłany: Pon, 11 Lut 2013 15:25:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawiam się czy nie lepiej zacząć zaprowadzać od 2 lat.Co byście polecili od 2 lat?? tylko proszę o opinie rodziców,którzy mają tam swoje dzieci a nie o adresy przedszkoli.Przeglądam strony brodnickich punktów opieki wszystko ładnie wygląda ale interesują mnie fakty
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
EFEMERYDA




Dołączył: 17 Paź 2010
Posty: 247

PostWysłany: Pon, 11 Lut 2013 16:04:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

man napisał:
Czy w Brodnicy można dać gdzieś dziecko 1,5 roczne ? jakieś przedszkole lub punkt opieki i czy można zapisać dziecko od połowy roku np od kwietnia?

Dlaczego czekać tak długo? Nie lepiej zaraz z porodówki do przedszkola dzieciaczka podrzucić ? Przecież dziecko w tym wieku nie potrzebuje ciepła, matki, poczucia bezpieczeństwa
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mlodamama




Dołączył: 03 Lis 2011
Posty: 226
Skąd: brodnica/poznań

PostWysłany: Pon, 11 Lut 2013 17:42:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podczas przeprowadzki do Brodnicy musiałam niestety dać dziecko do przedszkola. Nie wiem skąd ta krytyka odnośnie Baśniowej Krainy. Każdy ma swoje zdanie, ale moje dziecko bardzo chętnie tam chodzi. Śniadania i obiady są normalne. Przecież nie będą dziecku dawać na śniadanie serków feta i kanapek z rukolą? Chyba, że w tych wege placówkach. Z angielskim nie ma problemów, jest zabawa i uśmiech na twarzy. Jeśli pojawiają się jakieś "ale" lepiej przedyskutować z właścicielką a nie smarować na forum. Jeśli dziecko płacze - przenieść do innej placówki albo znaleźć nianę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
strzaleczka1988




Dołączył: 23 Sie 2013
Posty: 3
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pią, 23 Sie 2013 12:19:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam! Mój mały chodzi do baśniowej krainy drugi miesiąc. Jestem zadowolona gdyż moje dziecko jest zadowolone i szczęśliwe. Panie dają z siebie naprawde wszystko. Są odpowiednio wykwalifikowane i nastawione pozytywnie do tej pracy, napewno dadzą mu wiecej niz ja sama siedząc z nim w domu. Każdy ma do tego ndywidualne podejscie, jednak ja zawsze staram się zachowac taką zasadę ,,że wszędzie dobrze tam gdzie nas nie ma,, . Zawsze znajda sie minusy i plusy. Nikt nie jest idealny!!!
Pozdrawiam ,,Baśniowych,, rodzicówSmile)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Redd's




Dołączył: 01 Wrz 2010
Posty: 91
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sro, 21 Paź 2015 12:55:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coś nowego w temacie przedszkola Baśniowa Kraina?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
anastazja133




Dołączył: 22 Sty 2008
Posty: 43

PostWysłany: Czw, 22 Paź 2015 11:04:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje dziecko był prawdziwym synusiem mamusi i nigdzie nie chciał zostać sam bezemnie. Na chwilę obecną ma 29 miesięcy i chodzi do Baśniowej Krainy od początku września i nie mogę napisać złego zdania na temat tego przedszkola Smile Mały jest szczęśliwy i bardzo chętnie chodzi, czasami nawet nie zdążę mu kapci założyć, a już biegnie do sali Smile Panie bardzo dużo z nimi robią, starają się jak mogą, jedzie też ok Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Zdrowie, uroda, moda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.018646 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski