STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Jaki akumulator do TZ 350?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> BrodniCCymotonicII
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Migdał




Dołączył: 09 Sie 2015
Posty: 12

PostWysłany: Pią, 04 Wrz 2015 07:51:40    Temat postu: Jaki akumulator do TZ 350? Odpowiedz z cytatem

Cześć, mam raczej małe doświadczenie, jeśli chodzi o motocykle, ale kupiłem sobie TZ 350 i mam akumulator do wymiany. Czy mógłby mi ktoś polecić jakiś dobry, który będzie tu pasował?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zaksy




Dołączył: 24 Kwi 2015
Posty: 129

PostWysłany: Pon, 07 Wrz 2015 08:34:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej kupić takiej samej pojemności jak ten który masz obecnie. Jeżeli chodzi o markę to polecam Bosch lub Exide. Mają dłuższą żywotność. Duży wybór akumulatorów mają https://www.motointegrator.pl/szukaj/akumulatory-motocyklowe-41309/
Aku na zime najlepiej wyciągnąć i trzymać gdzieś w ciepłym miejscu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
cyborg




Dołączył: 31 Maj 2010
Posty: 487

PostWysłany: Pon, 07 Wrz 2015 17:10:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak mam się wtrącić to powiem że nie ma lepszych do moto niż Yuasa. Exida nie stawiałbym na jednej polce z Boschem bo to budzetowa marka, jest niezlej jakości ale Bosch to to nie jest. A w ogole zajrzyj do Endo na Nad Drwęcą, tam Radek sprzeda ci odpowiedni akumulator
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> BrodniCCymotonicII Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.0142 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski