STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Czy feromony mogą działać?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Zdrowie, uroda, moda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tara




Dołączył: 26 Lis 2014
Posty: 152

PostWysłany: Sro, 12 Sie 2015 05:39:40    Temat postu: Czy feromony mogą działać? Odpowiedz z cytatem

Czytałam ostatnio pewna publikację na temat manipulacji w biznesie. w tych wiekszych firmach i autor zwracał uwagę na zapach. Na to,że warto jest sobie kupić feromony bo ludzie podświadomie lepiej są nastawieni do osób, które ładniej pachną. Na poczatku byłam trochę sceptycznie do tego nastawiona ale tak sobie myślę,że może jednak warto byłoby spróbować? Macie może jakieś doświadczenia w temacie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kaska876




Dołączył: 20 Lip 2015
Posty: 103

PostWysłany: Czw, 13 Sie 2015 05:40:56    Temat postu: Re: Czy feromony mogą działać? Odpowiedz z cytatem

tara napisał:
Czytałam ostatnio pewna publikację na temat manipulacji w biznesie. w tych wiekszych firmach i autor zwracał uwagę na zapach. Na to,że warto jest sobie kupić feromony bo ludzie podświadomie lepiej są nastawieni do osób, które ładniej pachną. Na poczatku byłam trochę sceptycznie do tego nastawiona ale tak sobie myślę,że może jednak warto byłoby spróbować? Macie może jakieś doświadczenia w temacie?
\

Tak jest. Oczywiście są feromony oraz feromony. Jeśli zamówisz sobie jakąś tanią wodę z allegro to nie licz na to,że będzie działała. W tym przypadku będzie to raczej placebo. Ale jeśli kupisz sobie jakieś dobre feromony dobrej firmy, które swoje kosztują to ludzie bedą w większości bardzij pozytywnie do Ciebie nastawieni bo zapach ma bardzo duże znaczenie w kontaktach międzyludzkich.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tara




Dołączył: 26 Lis 2014
Posty: 152

PostWysłany: Pią, 14 Sie 2015 07:18:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ha ! I tutaj jest właśnie problem co wybrać bo jak widzę to jest tego naprawdę dużo na rynku... I jak tutaj jakieś wybrać? Czy używałaś feromonów? Jakich konkretnie ? I zastanawia mnie czy takie rzeczy sprzedają w aptekach albo popularnych drogeriach czy zostaje jedynie internet....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kaska876




Dołączył: 20 Lip 2015
Posty: 103

PostWysłany: Pon, 17 Sie 2015 05:41:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NIe kupuj na pewno tych tanich na allegro czy w sklepach. Bo jest to jedynie woda zapachowa i jest to efekt placebo. Warto jest trochę dołożyć do porządnych feromonów, ktore zawierają w sobie składniki naśladujące rzeczywiste ludzkie feromony .Dobre są na przykład Love & Desire. Jeśli chciałabyś coś mocniejszego to możesz zastanowić się nad Phermone essence. Te drugie tanie nie są ale jest to skoncentrowana, bezzapachowa z pozoru esencja.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tara




Dołączył: 26 Lis 2014
Posty: 152

PostWysłany: Wto, 18 Sie 2015 05:37:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No dobra ale co konkretnie zawierają feromony, których Ty używasz? Możesz tutaj napisać mniej więcej jakie składniki zawierają skoro są skuteczne?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
qncept




Dołączył: 02 Wrz 2012
Posty: 4891
Skąd: Ze 100% soku z grapefruite'a.

PostWysłany: Wto, 18 Sie 2015 16:08:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, szczególnie te o zapachu ryby, lub serowo-cebulowe.RazzVery Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kaska876




Dołączył: 20 Lip 2015
Posty: 103

PostWysłany: Sro, 19 Sie 2015 07:35:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie miej tutaj nic do sera oraz cebuli Very Happy Osobiście bardzo lubię.

Tutaj masz cały skłąd:
http://www.feromarket.pl/desire-dla-niej.php
Zawierają androstenon, androstenol oraz inne o bardziej skomplikowanych nazwach Wink Sama od kiedy psikami się nimi do pracy czuję się bardziej doceniania no i jeśli coś akruat pójdzie nie po mojej albo czyjejś myśli to ludzie nie mają do mnie takiej pretensji.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kamilaaa




Dołączył: 15 Lis 2012
Posty: 132

PostWysłany: Pią, 21 Sie 2015 11:09:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A konkretnie to co zawieraja?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
TUT Faust/Hamburger Lady




Dołączył: 13 Kwi 2013
Posty: 1153
Skąd: Sromowo 6/9

PostWysłany: Sob, 22 Sie 2015 22:17:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kamilaaa napisał:
A konkretnie to co zawieraja?
bo najlepszym feromonem dla kobiety jest nasmarowanie się jej wydzieliną z jej miejsca intymnego za uszami i na szyi ta prastara mikstura działała nawet na gladiatorów!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
qncept




Dołączył: 02 Wrz 2012
Posty: 4891
Skąd: Ze 100% soku z grapefruite'a.

PostWysłany: Nie, 23 Sie 2015 14:39:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz gladiatorów nie ma, są tylko cisi fighterzy, co używają Fa w kulce.RazzVery Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Zdrowie, uroda, moda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.022497 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski