STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Profil kierowcy! Pomóżcie!

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Reszta świata
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kazimierza




Dołączył: 08 Mar 2011
Posty: 95
Skąd: Brodnica(L)

PostWysłany: Sro, 17 Cze 2015 15:17:34    Temat postu: Profil kierowcy! Pomóżcie! Odpowiedz z cytatem

Ludzie mam poważny problem, nie mogę odzyskać profilu kierowcy od ośrodka ponieważ chcę przenieść się do innego ośrodka.
Byłem w starostwie tam Panie pewnie sie znaja i odsyłaja mnie do ośrodka, tam zbędna gadka i ciągle w kółko. Dotałem niby profil na kartce który mogę wyrzucić do kosza bo to ośrodek musi zwrócić go sam do starostwa.
Czy są podstawy by sytuację zgłosić na policję jako przywłaszczenie mienia? Problem jest poważny bo za kilka dni stracę dotację bez tego profilu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
monk




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 958

PostWysłany: Sro, 17 Cze 2015 20:51:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Idź od razu do naczelnika wydz. komunikacji. Albo nawet do starosty jeśli to nie pomoże.
OSK musi oddać profil po opłaceniu odbytych zajęć.
...i polecam pisma pisać a nie na gębę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Reszta świata Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.014061 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski