STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Prezydent Duda !!!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> KAFEJKA
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
GajowyMarucha




Dołączył: 29 Kwi 2015
Posty: 1341

PostWysłany: Sob, 30 Maj 2015 11:42:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osoba napisał:
GajowyMarucha .... nawet za komuny Państwo Polskie było związane z kościołem poprzez święta kościelne i czy Ty chcesz czy nie państwa kościelnego to nikogo nie obchodzi , .... bardzo proszę , Korea Północna stoi otworem droga wolna Smile pozdrawiam
Pragniesz Państwa wyznaniowego ? Starczy mi model jaki ma UK czy Francja nie popadaj w skrajności. KK sie miesza zupełnie niepotrzebnie do polityki. Jak widać KK świetnie manipuluje i państwami i społeczeństwami że potrafi sie układać z róznymi systemai politycznami w celu załatwiania swoich interesów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Osoba




Dołączył: 13 Lis 2011
Posty: 344

PostWysłany: Sob, 30 Maj 2015 12:27:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja niczego nie pragnę , a Tobie proponuje założyć nowy temat ... MOJE MARZENIA .... ot cała filozofia Smile pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
johncage




Dołączył: 07 Kwi 2011
Posty: 908

PostWysłany: Sob, 30 Maj 2015 14:04:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

GajowyMarucha napisał:
nie cytuj Kamińskiego to przestepca jest z wyrokiem. Jeśli to Twój autorytet to gratuluje moralności.


Nic mi o tym nie wiadomo, mógłbyś rzucić jakimś linkiem gdzie mogę o tym poczytać?

Co do reszty, walczysz o to z taką zajadłością i nie dopuszczasz do siebie żadnej informacji tak samo jak katolicy którzy Ci przeszkadzają Razz. Jeszcze załóż radio w Toruniu przeciwników kościoła, nie będziesz się niczym od nich różnił.

Cytat:
Ciekawe jak w cieniu wyborów rozwiązana zostanie afera SKOK http://polska.newsweek.pl/skok-wolomin-o-co-chodzi-w-aferze-skok-ow-polityka-pis,artykuly,361429,1.html


Ale wiesz że SKOK, Pro civili i WSI to ludzie Bronka tak? Czy bezwiednie powtarzasz to co ludzie mówią, że PIS za tym stoi?[/quote]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
QbaBrodnicki




Dołączył: 22 Maj 2011
Posty: 1582

PostWysłany: Sob, 30 Maj 2015 18:16:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

johncage napisał:

Ale wiesz że SKOK, Pro civili i WSI to ludzie Bronka tak? Czy bezwiednie powtarzasz to co ludzie mówią, że PIS za tym stoi?


To nie ludzie mówią, o tym się pisze. Poszukaj sobie. Zresztą śledztwo jest już w toku. Nazwisko Bierecki coś wam mówi?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
GajowyMarucha




Dołączył: 29 Kwi 2015
Posty: 1341

PostWysłany: Sob, 30 Maj 2015 20:23:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

johncage napisał:
GajowyMarucha napisał:
nie cytuj Kamińskiego to przestepca jest z wyrokiem. Jeśli to Twój autorytet to gratuluje moralności.


Nic mi o tym nie wiadomo, mógłbyś rzucić jakimś linkiem gdzie mogę o tym poczytać?

Co do reszty, walczysz o to z taką zajadłością i nie dopuszczasz do siebie żadnej informacji tak samo jak katolicy którzy Ci przeszkadzają Razz. Jeszcze załóż radio w Toruniu przeciwników kościoła, nie będziesz się niczym od nich różnił.

Cytat:
Ciekawe jak w cieniu wyborów rozwiązana zostanie afera SKOK http://polska.newsweek.pl/skok-wolomin-o-co-chodzi-w-aferze-skok-ow-polityka-pis,artykuly,361429,1.html


Ale wiesz że SKOK, Pro civili i WSI to ludzie Bronka tak? Czy bezwiednie powtarzasz to co ludzie mówią, że PIS za tym stoi?
to przestępcy Kamińskim http://www.fakt.pl/polityka/sad-skazal-mariusza-kaminskiego-na-wiezienie,artykuly,535121.html ogladasz te swoje tajne Tv to masz wiadomości wiarygodne i aktalne wystarczy czytać Wp.pl nie kłamią dostał 3 lata chyba że twoja logika mówi co inngo może nie dostał?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
johncage




Dołączył: 07 Kwi 2011
Posty: 908

PostWysłany: Sob, 30 Maj 2015 21:02:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

GajowyMarucha napisał:
to przestępcy Kamińskim http://www.fakt.pl/polityka/sad-skazal-mariusza-kaminskiego-na-wiezienie,artykuly,535121.html ogladasz te swoje tajne Tv to masz wiadomości wiarygodne i aktalne wystarczy czytać Wp.pl nie kłamią dostał 3 lata chyba że twoja logika mówi co inngo może nie dostał?


W jaki sposób ten jeden cytat podważa wiarygodność całego artykułu? To że został zacytowany ktoś kogo zdanie akurat pokrywało się z ogólną tezą zawartą w artykule? Bo tak piszesz jakby ten artykuł pisał sam Kamiński.

Pomijając już fakt, że nie rozumiem połowy tego co napisałeś bo piszesz niechlujnie, bez interpunkcji jednym ciurem. Atakujesz mnie dokładnie tak samo sam jak typowy katol. To że mam inne zdanie, to jestem wrogiem, trzeba mnie niszczyć, wjeżdżać na mnie personalnie. Przyjęło się w kulturalnej rozmowie, że wjazd komuś na osobę to jak przyznanie się do porażki. Skończ więc waść, zacznij pisać normalnie, z przecinkami i kropkami, a następnie ustosunkuj się podając konkrety. Jak wyłączysz jihad w swojej głowie to nawet da się pogadać.

Co do tego Kamińskiego to fakt, nie wiedziałem o jego wyroku, nieświadomie go zacytowałem. Nie zmienia to jednak postaci rzeczy, bo nawet czarnym owcom zdarza się mówić prawdę, tak jak politykom PO w aferze taśmowej. A jestem przekonany, że autorowi artykułu nie chodziło o propagandowe cytowanie "swoich autorytetów" tylko dorzucenie czyjegoś przemyślenia. Gdyby cytat był przekręcony, tak jak to robi GW czy TVN, gdzie zdanie jest wyjęte z kontekstu i pocięte tak żeby pasowało do tego co założył sobie twórca artykułu...wtedy bym przyjął że coś jest nie tak.

A co do tego że wp.pl pisze prawdę. No proszę Cię Very Happy

http://www.wykop.pl/ramka/2473863/wyborcze-manipulacje-wirtualnej-polski/

http://www.wykop.pl/ramka/2498443/manipulacje-wp-pl/

http://pikio.pl/wp-pl-w-ogniu-krytyki-manipuluje-przekazem-korwin-mikkego/

W wielu sprawach na wp.pl pojawia się kwestia manipulacji głosami komentarzy i samymi komentarzami. wp.pl jest medium sprzyjającym Komorowskiemu gdzie po 5 minutach od publikacji artykułu pojawiały się komentarzy z 600 plusami, a negatywne komentarze znikały pomimo plusów. Jeżeli takie cyrki dzieją się w komentarzach to co dzieje się w artykułach?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
GajowyMarucha




Dołączył: 29 Kwi 2015
Posty: 1341

PostWysłany: Sob, 30 Maj 2015 21:18:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fakt Kamiński to przestępca i nie powinien udzielać sie i tyle w temacie. A tytamte swoje prawdy objawione wymyślaj dzieki swoje inteligęcji. Wszędzie kłamstwo dookoła dzieki ze Ty nas uświadamiasz. Na wszystko masz dowody tylko ze marnej jakości czy na Onet.pl też kłamią?. Objaw nam kto mówi cala prawdę?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
johncage




Dołączył: 07 Kwi 2011
Posty: 908

PostWysłany: Sob, 30 Maj 2015 21:38:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

GajowyMarucha napisał:
Objaw nam kto mówi cala prawdę?


Sam do tego dojdź, od tego masz mózg.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
GajowyMarucha




Dołączył: 29 Kwi 2015
Posty: 1341

PostWysłany: Sob, 30 Maj 2015 22:16:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

johncage napisał:
GajowyMarucha napisał:
Objaw nam kto mówi cala prawdę?


Sam do tego dojdź, od tego masz mózg.
czyżby to Radio RM?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
QbaBrodnicki




Dołączył: 22 Maj 2011
Posty: 1582

PostWysłany: Sob, 30 Maj 2015 22:58:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niezależna, Gazeta Polska, wSieci, Do Rzeczy. Takie czyta, dlatego nie wiedział o wyroku Kamińskiego...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
johncage




Dołączył: 07 Kwi 2011
Posty: 908

PostWysłany: Sob, 30 Maj 2015 23:33:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

QbaBrodnicki napisał:
Niezależna, Gazeta Polska, wSieci, Do Rzeczy. Takie czyta, dlatego nie wiedział o wyroku Kamińskiego...


Nope, źle celujesz.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
GajowyMarucha




Dołączył: 29 Kwi 2015
Posty: 1341

PostWysłany: Nie, 31 Maj 2015 08:32:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

johncage napisał:
QbaBrodnicki napisał:
Niezależna, Gazeta Polska, wSieci, Do Rzeczy. Takie czyta, dlatego nie wiedział o wyroku Kamińskiego...


Nope, źle celujesz.
Kolega słusznie zauważył. Twoje teorie są nic nie warte bo traktujesz świat wybiórczo co Ci pasuje to czytasz i potem wytwarzasz te swoje teoryjki. Dalsza dyskusja jest już niepotrzebna bo ignorujesz ważne fakty a produkujesz nowe. Ludzie gadają opamiętaj się.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
johncage




Dołączył: 07 Kwi 2011
Posty: 908

PostWysłany: Nie, 31 Maj 2015 11:07:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

GajowyMarucha napisał:
Kolega słusznie zauważył. Twoje teorie są nic nie warte bo traktujesz świat wybiórczo co Ci pasuje to czytasz i potem wytwarzasz te swoje teoryjki. Dalsza dyskusja jest już niepotrzebna bo ignorujesz ważne fakty a produkujesz nowe. Ludzie gadają opamiętaj się.


Jak na razie to we wszystkich swoich ripostach skupiłeś się na obrażaniu mojej osoby i zarzucaniu mi wszystkiego co zazwyczaj się w internecie zarzuca ludziom żeby ich obrazić. Aż się dziwię że jeszcze mnie faszystą nie nazwałeś bo to bardzo popularna obraza Smile.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
johncage




Dołączył: 07 Kwi 2011
Posty: 908

PostWysłany: Nie, 31 Maj 2015 11:13:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://wpolityce.pl/polityka/254287-kaczynski-oglosil-28-maja-plan-ktory-politykom-po-odebral-oddech-bo-wydaje-sie-pulapka-bez-wyjscia

Dotyczy tego wywiadu:

https://www.youtube.com/watch?v=v9SnOgrHix8

Ładny wywiad z Jarkiem. Jeżeli dotrzyma obietnicy to będzie ciekawe. Ale jak to w przypadku PISu bywa "jak nie zobaczę to nie uwierzę". Tak czy inaczej warto zobaczyć.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
GajowyMarucha




Dołączył: 29 Kwi 2015
Posty: 1341

PostWysłany: Nie, 31 Maj 2015 11:55:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najpeierw zacznij poważnie dyskutować poznaj fakty opinie wydarzenia. Odrób prace domową. Bo zaskakuejsz niewiedzą.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> KAFEJKA Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 9 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.025617 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski