STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
APEL !
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> WYBORY luźnie dyskusje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wanasaba




Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 1032

PostWysłany: Pią, 22 Maj 2015 13:20:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie trzeba Marksa, ani żadnej wiary. Wystarczy przestrzegać tylko jednej etycznej zasady: „Nie rób drugiemu, co tobie niemiłe“.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Loki




Dołączył: 30 Gru 2010
Posty: 432
Skąd: Górzno

PostWysłany: Pią, 22 Maj 2015 13:35:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To też jest filozofia, tak samo jak filozofią jest Dekalog Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wanasaba




Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 1032

PostWysłany: Pią, 22 Maj 2015 14:15:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie znam się na tym, musiałby wypowiedzieć się p. J.Tyburski :)
Łatwiej jednak zapamiętać 1 zdanie niż 10.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
double16




Dołączył: 08 Gru 2014
Posty: 53

PostWysłany: Pią, 22 Maj 2015 14:21:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mieliście sami Sobie odpowiedziećSmile Skoro chcecie odpowiedziec mi to czekam dalej, bo dotychczasowe posty niewiele mają wspolnego z moim pytaniem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Doris




Dołączył: 05 Cze 2012
Posty: 217

PostWysłany: Pią, 22 Maj 2015 16:06:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie jestem i nie byłem zwolennikiem PiS,wręcz przeciwnie jestem ich zaciekłym przeciwnikiem ,tak samo jak PO i SLD,wystarczy poczytać moje wpisy o nich,ale patrze realnie na politykę.

Jest jednak ,jakieś ale,czyż łajdactwo PO nie doszło do granic ?,sami widzicie w jakim kraju żyjecie,ile afer i nadużyć i to wszystko jest bezkarne.

Jesteśmy tanią siłą roboczą dla bogatych krajów,jesteśmy niewolnikami,3 mln ludzi wyjechało za pracą ,młodzi nie mają szansy w Polsce na prace ani na własny biznes,bo ZUS,podatki itp nie da szansy na to.

Państwo Polskie w obecnej formie jest wrogo nastawione do swoich obywateli,każdy przeciętny człowiek to widzi.Na tzw demokracji korzystają tylko ludzie władzy i ci którzy im służą.

"Niestety" tylko Duda przedstawia wizje zmiany tej sytuacji na lepsze i nie ma podstawy aby mu nie wierzyć.

Jak nie Duda to kto to zmieni ?,Komorowski ?,był prezydentem przez 5 lat i co się zmieniło na lepsze ?.

Ile można oskarżać o wszystko Pis ?,przecież oni rządzili 2 lata ,8 lat temu !!!.

Komorowski to symbol postkomuny i postkomuna go broni.

Wydaje mi się ,że może dojść do fałszerstwa wyborczego ,bo "stary system" jest silny i dla obrony swego człowieka zrobi wszystko.

A potem może dojść do scenariusza podobnego jak na Ukrainie ,czyli masowe demonstarcje i krwawa rozprawa przez władze ,coś mi się wydaje,że ta ekipa uważa ,ze "raz zdobytej władzy nie wolno oddawać".Stąd sfałszowane sondaże,jak gdyby przygotowujące do podania wyniku sfałszowanego.

Coś mi się wydaje,że Polacy będą musieli ponownie przelać krew, aby na prawdę odzyskać wolność i rozbić układ z Magdalenki. Oby się to nie spełniło.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Beatka




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 148

PostWysłany: Pią, 22 Maj 2015 16:50:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DORIS za kim ty właściwie jesteś? Na początku tego postu piszesz żeby nie głosować na kandydata PIS bo takie drugie PO, a teraz wręcz odwrotnie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Doris




Dołączył: 05 Cze 2012
Posty: 217

PostWysłany: Pią, 22 Maj 2015 17:15:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na początku pisze ,żeby nie głosować na pisowców,ok,ale jest druga tura i dokładnie zbadałem Dude i Komora . I jestem człowiekiem myślącym i analizującym rzeczywistość, zmieniam zdanie jeżeli ktoś mnie przekona.

A jaka jest nasza rzeczywistość ?,jest okropna i jaka jest szansa jej zmiany?,kto ją daje ?,Komor ?,przecież on rzadzi i jego partyjka od 8 lat ,czyli to on i jego PO odpowiadają za stan w jakim my wszyscy zyjemy i kto to może zmienić ? ,tylko Duda !.

Gdyby Kukiz był w II turze miął by mój głos,ale nie jest.Do Kukiza będą należały wybory jesienią i ma mój głos,ale teraz musi wygrać Duda ,aby zadać pierwszy coś w ten parszywy PO-owski układ .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
advocate




Dołączył: 10 Kwi 2011
Posty: 313

PostWysłany: Pią, 22 Maj 2015 17:59:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Doris napisał:
I jestem człowiekiem myślącym i analizującym rzeczywistość, zmieniam zdanie jeżeli ktoś mnie przekona.


Duda przedłożył swoje obietnice wyborcze. Jakie są ich źródła finansowania? (podwyższenie podatków bo jakież inne mogą być).

Przy wybraniu wariantu gospodarczego prezentowanego przez tego kandydata (ekspansywne wydawanie pieniędzy połączone ze zwiększeniem podatków w sferze obrotu gospodarczego [jedyne możliwe źródło finansowanie obietnic politycznych]) w efekcie doprowadzi do wyłączenia mniej rentownych zakładów produkcyjnych w Polsce i przerzucenie ich do krajów, gdzie produkcja towaru będzie tańsza. I moje pytanie zatem do Ciebie Doris, rozumiem, że zatrudnisz i utrzymasz wszystkich tych którzy z obrębu miasta Brodnica stracą pracę z takim firm jak Samindruk, VORWERK itd?

A jaka jest nasza rzeczywistość ?,jest okropna ... .[/quote]

Ludzie mają pracę, te osoby którzy faktycznie chcą pracować. Społeczeństwo się bogaci - na przykładzie Brodnicy niezliczona ilość bloków, domów, obiektów przemysłowych i handlowych. To nazywasz "okropną rzeczywistością"? Gdyby nie było popytu to w analogi do lat ubiegłych w Brodnicy nie otworzyło by się tyle nowych obiektów handlowych. Gdyby nie było koniunktury - nie było by przepływu finansów, brak popytu, brak produkcji. Nie wyrażam zgody, by na sytuację w której odrzucamy brak rozwoju nazywać okropną rzeczywistością. Taką rzeczywistością jest świat izolacji, agresji, wojny i atakowania pracodawców i kreatorów gospodarki. Dudę i PIS oraz wszystkie antysystemowe twory polityczne stać na to, gdyż oni personalnie niczym nie ryzykują.. no może utratą finansowania z budżetu państwa czemu się Komorowski sprzeciwia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Beatka




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 148

PostWysłany: Pią, 22 Maj 2015 18:08:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak w ogóle Doris, otwierasz różne wątki i agitujesz, aby głosować na Dudę, zapłacił ci ktoś za to? Chcesz, to głosuj na niego nikt ci nie broni. Nie myśl jednak że wtedy Polska stanie się krajem mlekiem i miodem płynącym. Obiecuje na prawo i lewo dosłownie wszystko, ale skąd weźmie taką dużą kasę na to wszystko? Według niego kraj jest w totalnej ruinie, a to nieprawda. Dobrze nie jest, ale bez przesady.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wanasaba




Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 1032

PostWysłany: Pią, 22 Maj 2015 18:59:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

double16 napisał:
Mieliście sami Sobie odpowiedzieć:) Skoro chcecie odpowiedziec mi to czekam dalej, bo dotychczasowe posty niewiele mają wspolnego z moim pytaniem.
Tak, masz rację, żyłoby się lepiej, a proboszcz i wiara to dwie rożne rzeczy. Niestety, to tylko teoria, której w praktyce chrześcijanie nie przestrzegają. I to właśnie ci „nieprzestrzegający chrześcijanie” i ich „wiara” są wyśmiewani. Dodam jeszcze raz, że nie trzeba pamiętać i postępować wg 10 reguł, a wystarczy kierować się tylko jedną „Nie rób drugiemu, co tobie niemiłe“.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Doris




Dołączył: 05 Cze 2012
Posty: 217

PostWysłany: Pią, 22 Maj 2015 19:23:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro jest tak dobrze to dlaczego są coraz dłuższe kolejki do Caritasu, MOPS,dlaczego wyjezdza tysiace ludzi za chlebem,dlaczego większosć żyje z dnia na dzień,albo pracuje za najniższą krajową ?.

Idz cwaniaku do vorerku do roboty i za to utrzymaj rodzine,zapłać wszytkie opłaty,dalej, zwolnij się z tego urzędu gdzie zarabiasz 4 tys i zapier... za 1300 i utrzymaj rodzine.

To ,że ty zarabiasz dużo więcej nie znaczy ,że w tym kraju dzieje się dobrze !.

Polska stała się państwem oligarchicznym ,dobrze wiedzie się ludziom władzy i ich przydupasom .

Mam wrażenie,że macie na łbach takie uzdy z klapkami i nic nie widzicie co się dzieje wokół,myślicie, ja mam dobrze to g.mnie obchodzi ,że inni mają biede. Katolicy ,w morde jeża ,wstyd .

Wszyscy muszą mieć równe szanse i godną zapłate za prace ,tak aby mogli godnie żyć,a nie tylko władza .

I kto daje ludziom nadzieje na zmiane ?,Komor ?,przecież on rządzi ,wiec dlaczego wcześniej on i jego PO nie stworzyli ludziom szansy na godne życie,tylko jak idzie II tura wyborów to nagle milion obietnic i wszystko mozna,a wcześniej nie mozna było ?.

Co to za wolność o której mówi Komor ? ,wolność do czego ?,do wyjazdu z Polski ?,to ma być wolnosć w wydaniu PO?.

24.05 MOZECIE OBALIĆ KOMUNE ,WIEC IDZCIE I ZAGŁOSUJCIE TAK JAK WIĘKSZOŚĆ TEGO NARODU ,NIE WIERZCIE W SONDAŻE I BREDNIE ZWOLENNIKÓW TEGO SYSTEMU ,GŁOSUJCIE NA CZŁOWIEKA KTÓRY DAJE LUDZIOM NADZIEJE NA ZMIANE; ANDRZEJA DUDE.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Beatka




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 148

PostWysłany: Pią, 22 Maj 2015 19:39:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze, że za kilka godzin będzie cisza wyborcza. W końcu Doris zamilkniesz. Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Doris




Dołączył: 05 Cze 2012
Posty: 217

PostWysłany: Pią, 22 Maj 2015 19:43:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ty zamilkniesz jak podadzą wyniki wyborów.

Duda wygra minimum 20 % przewagą !.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
osiem




Dołączył: 26 Gru 2014
Posty: 73

PostWysłany: Pią, 22 Maj 2015 20:39:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czyli można iść do buka i stawiać wszystko ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bella




Dołączył: 20 Lip 2015
Posty: 5

PostWysłany: Pon, 20 Lip 2015 11:32:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i jak? zadowoleni?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> WYBORY luźnie dyskusje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.024367 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski