STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
wybory
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> WYBORY luźnie dyskusje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
JarekJedraszczyk




Dołączył: 08 Maj 2015
Posty: 60

PostWysłany: Pon, 11 Maj 2015 08:25:25    Temat postu: wybory Odpowiedz z cytatem

Zaskakująco dobry wynik Komorowskiego w Kujawsko Pomorskim.

Czy to oznacza że żyje się nam lepiej ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Loki




Dołączył: 30 Gru 2010
Posty: 432
Skąd: Górzno

PostWysłany: Pon, 11 Maj 2015 09:49:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To zależy Smile
Mnie się życie jakoś specjalnie nie pogorszyło, wręcz przeciwnie.
Druga rzecz, że nie jest to absolutnie zasługa p. Komorowskiego. Powiem więcej ! Gdyby nie p. Komorowski żyłoby mi się jeszcze lepiej....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
bamberbomber




Dołączył: 08 Lut 2014
Posty: 753

PostWysłany: Pon, 11 Maj 2015 09:55:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz trzeba głosować na tego co nie obiecuje realnie to wykona. Stawiam na Komorwskiego. Bo Duda tylko krzyczy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jacekkk




Dołączył: 22 Maj 2007
Posty: 1082

PostWysłany: Pon, 11 Maj 2015 10:05:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żyło by się lepiej, gdyby nie było urzędu prezydenta oraz senatu, a liczba posłów zredukowana by została do 100. Posłowie otrzymywali by 50 % obecnej diety oraz płaciliby jak i ich rodziny za przemieszczanie się środkami komunikacji. No oczywiście pozbawiłbym ich wszystkich immunitetów.
Powyższe jest tylko postulatem życzeniowym. Pozytywnie odebrałem wynik Kukiza. Szkoda, że to nie on jest w II turze.
Z drugiej strony jestem ciekaw jak udałoby mu się zrealizować obietnice. Nie wierzę w "rozmontowanie systemu". Dlaczego? Bo ubiegając się o głosy i zapowiadając start w wyborach parlamentarnych, sam stał się elementem tego systemu.Wynik wyborów pokazał, że Paweł Kukiz jest liczącym się politykiem. Mam nadzieję, że się nie sprzeda i będzie bronił sowich ideałów. W II turze poprę oczywiście Komorowskiego. Duda niestety kojarzy mi się z prezesem Kaczyńskim, Macierewiczem - czy jak mu tam oraz z rydzykantami oraz rozmontowaniem polskiego wywiadu, gdzie zniszczono kilkadziesiąt lat pracy i kontaktów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Paweł Kędzia




Dołączył: 10 Paź 2007
Posty: 268

PostWysłany: Pon, 11 Maj 2015 10:06:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.brodnica.7dni.pl/333614,Wyniki-wyborow-prezydenckich-w-Brodnicy.html Wyniki w Brodnicy.

Ostatnio zmieniony przez Paweł Kędzia dnia Pon, 11 Maj 2015 10:28:16, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Loki




Dołączył: 30 Gru 2010
Posty: 432
Skąd: Górzno

PostWysłany: Pon, 11 Maj 2015 10:06:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bamberbomber napisał:
Teraz trzeba głosować na tego co nie obiecuje realnie to wykona. Stawiam na Komorwskiego. Bo Duda tylko krzyczy.


Również celna uwaga. Generalnie Duda to taki pozorant - Komorowski z resztą też.
Nie zapomnę stwierdzenia na pytanie "co sądzi o In Vitro"
"Moje stanowisko pokrywa się ze zdaniem episkopatu".
Wtedy właśnie Duda dał mi bardzo wyraźny sygnał, że nie myśli samodzielnie. A jak mam wybrać prezydenta będącego popychadłem PiS i episkopatu, to wolę prezydenta, który będzie popychadłem tylko PO...
A szkoda, bo Duda to generalnie wykształcony człowiek, który mógłby własną wizję prezentować i równie wiele by zyskał...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jacekkk




Dołączył: 22 Maj 2007
Posty: 1082

PostWysłany: Pon, 11 Maj 2015 10:06:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żyło by się lepiej, gdyby nie było urzędu prezydenta oraz senatu, a liczba posłów zredukowana by została do 100. Posłowie otrzymywali by 50 % obecnej diety oraz płaciliby jak i ich rodziny za przemieszczanie się środkami komunikacji. No oczywiście pozbawiłbym ich wszystkich immunitetów.
Powyższe jest tylko postulatem życzeniowym. Pozytywnie odebrałem wynik Kukiza. Szkoda, że to nie on jest w II turze.
Z drugiej strony jestem ciekaw jak udałoby mu się zrealizować obietnice. Nie wierzę w "rozmontowanie systemu". Dlaczego? Bo ubiegając się o głosy i zapowiadając start w wyborach parlamentarnych, sam stał się elementem tego systemu.Wynik wyborów pokazał, że Paweł Kukiz jest liczącym się politykiem. Mam nadzieję, że się nie sprzeda i będzie bronił sowich ideałów. W II turze poprę oczywiście Komorowskiego. Duda niestety kojarzy mi się z prezesem Kaczyńskim, Macierewiczem - czy jak mu tam oraz z rydzykantami oraz rozmontowaniem polskiego wywiadu, gdzie zniszczono kilkadziesiąt lat pracy i kontaktów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Loki




Dołączył: 30 Gru 2010
Posty: 432
Skąd: Górzno

PostWysłany: Pon, 11 Maj 2015 10:10:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jacekkk napisał:
Żyło by się lepiej, gdyby (...) Posłowie otrzymywali by 50 % obecnej diety oraz płaciliby jak i ich rodziny za przemieszczanie się środkami komunikacji. (...)

To ilu posłów widziałeś w tych środkach komunikacji, że to takie ważne? Very Happy

Cytat:
ubiegając się o głosy i zapowiadając start w wyborach parlamentarnych, sam stał się elementem tego systemu.


Najpierw trzeba wynaleźć koło, żeby potem zbudować rower. Nie da się inaczej zdobyć władzy jak tylko wchodząc w tej chwili do systemu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
bamberbomber




Dołączył: 08 Lut 2014
Posty: 753

PostWysłany: Pon, 11 Maj 2015 11:55:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
johncage




Dołączył: 07 Kwi 2011
Posty: 908

PostWysłany: Pon, 11 Maj 2015 17:18:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jacekkk napisał:
W II turze poprę oczywiście Komorowskiego. Duda niestety kojarzy mi się z prezesem Kaczyńskim


Czyli w skrócie z racji tego że drugi kandydat z kimś Ci się kojarzy głosujesz na zdrajcę i kryminalistę. Polecam zapoznać się z tematem WSI i Komorowskim i jego szemranymi układami i powiązaniami z Moskiewskimi agentami z FSB.

https://www.youtube.com/watch?v=zWhVc7YO4Jg

Oraz nowa książka:

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Osoba




Dołączył: 13 Lis 2011
Posty: 344

PostWysłany: Pon, 11 Maj 2015 17:24:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nareszcie będzie zmiana , najpierw Komorowski raus , a nastepnie PO .. won. Bardzo dobrze Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
stan




Dołączył: 07 Sty 2012
Posty: 182

PostWysłany: Pon, 11 Maj 2015 17:43:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko to PO-PIS . Z dwojga złego głosuję na Komorowskiego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
double16




Dołączył: 08 Gru 2014
Posty: 53

PostWysłany: Pon, 11 Maj 2015 18:07:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Patrząc na wyniki wyborów straszenie Kaczyńskim staje się coraz mniej skuteczne. Ciekawe co nowego wymyślą PO ewentualnej przegranej II turze.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jack 254




Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 3566

PostWysłany: Pon, 11 Maj 2015 19:27:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od komorowskiego odeszlo wiecej elektoratu do kukiza niz od dudy. I tyle.caly klucz do sukcesu dudy.ktory poza elektoratem z moheru przekonal do.siebie moze 5-7%...
Kukiz to taki sam.poryw chwili jak.palikot i korwin .za 3-4 lata nikt nie bedzie sie z nimi.liczył
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fg99




Dołączył: 04 Kwi 2009
Posty: 2363

PostWysłany: Pon, 11 Maj 2015 19:45:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świetnie. Duda i Kukiz, pokazał PO i PSL gdzie ich miejsce w szeregu.



Jarocin'92 i zespół Ga-Ga

...bo to kraj rządzony przez świnie, i pełne są koryta...to chory kraj...
jak dobrze, wiedzieć, że jutro dostanę zasiłek, to chory system...skansen...
...wypie...ać, jesteście oswojone szczury...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> WYBORY luźnie dyskusje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 1 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.018015 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski