STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Jaki samochód na początek?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Sport, turystyka, wypoczynek
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sebmroz




Dołączył: 11 Lip 2013
Posty: 52

PostWysłany: Wto, 25 Lis 2014 17:48:23    Temat postu: Jaki samochód na początek? Odpowiedz z cytatem

Jaki samochód na początek?
Witam, jako że od niedawna posiadam prawo jazdy rozglądam się za potencjalnym samochodem dla mnie. Najlepiej żeby samochód nie palił jak smok, bo chodzę jeszcze do szkoły i nie będę miał za co tankować zbytnio. Jeśli chodzi o sam koszt samochodu myślę, że dam rade zapłacić max. 7 tysięcy. Samochód będzie mi służył głównie w dojazdach około 25-30km od mojego domu 3x w tygodniu co daje około 150km/tydzień. Co myślicie o tym?:
http://moto.gratka.pl/tresc/mercedes-benz-klasa-c-w202-c-180-sport-17333179.html?oferta-archiwalna#191ba54eaa37c126,1
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
konto usunięte




Dołączył: 14 Lis 2010
Posty: 778

PostWysłany: Wto, 25 Lis 2014 18:18:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chodzisz do szkoły i masz 7 tyś zł na auto??? gratuluję odłożonej kasy. albo ma się kasę i się auto kupuje albo się kasy nie ma i nie kupuje. co zrobisz jak auto będzie wymagało napraw albo cena paliwa pójdzie w górę, co zrobisz jak będzie trzeba jechać na przegląd okresowy lub zapłacić ubezpieczenie. ktoś kiedyś powiedział dobrze - masz 10 tyś na auto to kup je za 5 tyś a kolejne 5 tyś wydaj na sprawy bieżące. skoro jesteś młodym kierowcą to będą zwyżki w ubezpieczeniu z czym chyba się nie liczysz, zakup opon zimowych, zmiana płynów/oleju, rozrządu + pompa wody, przerejestrowanie itp to nie wydatek rzędu 100 zł. celując w starego mercedesa na początek chyba nie dokońca jesteś świadom wydatków. kup coś mniejszego tańszego, naucz się dobrze jeździć, zobacz jakich nakładów rzeczywiście auto wymaga a potem dopiero przesiadaj się na lepsze marki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
johncage




Dołączył: 07 Kwi 2011
Posty: 908

PostWysłany: Wto, 25 Lis 2014 18:29:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kup Astre II z silnikiem 1.6 w gazie. Powinieneś się zmieścić w cenie jak kupisz rocznik 1999-2000.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jakubgrabowski




Dołączył: 25 Mar 2015
Posty: 5

PostWysłany: Sro, 25 Mar 2015 12:26:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na początek kup auto o nieskomplikowanej konstrukcji, które rzadko ulega awariom. Dzięki temu unikniesz częstych awarii i naciągania przez mechaników na droższe naprawy. Dobrze wybrać też auto o niskim spalaniu, żeby zaoszczędzić na paliwie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
juliusz




Dołączył: 18 Sty 2015
Posty: 121

PostWysłany: Czw, 26 Mar 2015 14:40:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Udało się coś wybrać?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nick




Dołączył: 30 Kwi 2015
Posty: 5

PostWysłany: Czw, 30 Kwi 2015 21:40:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie fajnym pomysłem na pierwszy samochód jest mazda 2 Warszawa, czyli miasto, do którego wyprowadziłem się na studia jest okropnie zakorkowana i czasem jeżdżenie samochodem to prawdziwy koszmar, dlatego im mniejszy samochód, tym lepiej. Z takim autem chociaż parkowanie jest łatwiejsze. Poza tym zwyczajnie bardzo lubię ten samochód - jest ekonomiczny, dynamiczny i dobrze wygląda
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Sport, turystyka, wypoczynek Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.014565 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski