STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Czy wierzycie w feromony

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Zdrowie, uroda, moda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tara




Dołączył: 26 Lis 2014
Posty: 152

PostWysłany: Czw, 09 Kwi 2015 08:08:49    Temat postu: Czy wierzycie w feromony Odpowiedz z cytatem

Cześć. Czy Waszym zdaniem feromony mogą mieć jakąkolwiek moc ? Pytam się ponieawż jakiś czas temu natknęłam sie na pewną pozycję biznesową i było tam napisane,że odpowiedni zapach bardzo często jest stosowany aby nakłonić ludzi do określonych zachowań.

Jak się na to zapatrujecie? Czy rzeczywiście feromony mogą być skuteczne?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fg99




Dołączył: 04 Kwi 2009
Posty: 2363

PostWysłany: Czw, 09 Kwi 2015 08:43:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cóż, nie jestem specjalista od zapachu, ale jak zapewne sama wiesz, może i z doświadczenia...

usiądź na ławce z gościem, który się z miesiąc nie mył/wzbudza złość, irytację?

usiądź na ławce z kobitą/mężczyzną oblanym jakiś dobrym zapachem, pachnącym świeżością/ wzbudza pożądanie?

od kogo poczęstujesz się chrupkiem? Laughing

p.s.
abstrahujemy tu od jakiś dziwnych zapachów Pań, które czasami duszą i zaciskają pętlę na szyi Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
juliusz




Dołączył: 18 Sty 2015
Posty: 121

PostWysłany: Czw, 09 Kwi 2015 15:39:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hee, akurat mam takie perfumy Smile Kupiłem dla jaj taki zapach (moja dziewczyna zamawiała dla siebie i ze względu na duże zamówienie mogłem sobie wybrać jakieś perfumy po taniości). To są Pheromone Essence. Można je stosować bezpośrednio na ciało lub jako dodatek do perfum Smile Pachną długo. Sam zapach jest przyjemny, delikatny, acz czuć go wyraźnie. A czy się sprawdza? Nie wiem czy dzieczyny lecą na mnie czy na te feromony - ale nie mogę narzekać na brak powodzenia Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
qncept




Dołączył: 02 Wrz 2012
Posty: 4891
Skąd: Ze 100% soku z grapefruite'a.

PostWysłany: Czw, 09 Kwi 2015 17:16:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fg99, tu masz eksperta od zapachów.RazzVery Happy Źle Ci doradzałem Question No Exclamation

napisałeś: "(...)usiądź na ławce z gościem, który się z miesiąc nie mył", to są dopiero naturalne zapachy, zamiast kobietę, przyciąga lub odstrasza wszelakie robactwo.RazzVery Happy

juliusz, to taki Casanova jesteś, jo Question
Może coś takiego...

https://www.youtube.com/watch?v=p1UuBU9pBG0

Pzdr. niuch, niuch, niuch
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
QbaBrodnicki




Dołączył: 22 Maj 2011
Posty: 1582

PostWysłany: Czw, 09 Kwi 2015 21:43:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ryby lepiej biorą jak się futruje wcześniej mieszanką feromonową.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
qncept




Dołączył: 02 Wrz 2012
Posty: 4891
Skąd: Ze 100% soku z grapefruite'a.

PostWysłany: Czw, 09 Kwi 2015 22:05:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I tu mamy tzw konsens dysputy.
Najlepiej się podrywa na miszmasz feromonów i byle płotki na to nie zarwiecie, ino rasową rybę o rasowej nazwie.Very Happy

Wiosna, kochajcie się Exclamation
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
piotrek.b




Dołączył: 14 Gru 2014
Posty: 125

PostWysłany: Pią, 10 Kwi 2015 07:34:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A Wy wiecie,że sam sobie w ostatnim czasie zakupiłem wlaśnie buteleczkę feromonów?
W zasadzie dla żartu ponieważ chciałem przetestować czy rzeczywiście sa skuteczne a akurat mi się kończyły moje stare tak więc postanowiłem spróbwoać, które będa akurat skuteczniejsze.
Poszukałem trochę w sieci, padło na feromony Love Desire ( na ceneo miały akurat wysokie recenzje).
Pierwszego dnia w pracy zebrałem bardzo wiele komplementów od koleżanek, pytały się jaki to zapach ( oczywiście za nic bym sie nie przyznał). Tak więc coś w tym jest.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
cyborg




Dołączył: 31 Maj 2010
Posty: 487

PostWysłany: Pią, 10 Kwi 2015 10:50:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stare porzekadło mowi że na swiecie sa 2 rzeczy które śmierdzą rybą. I jedną z nich jest ryba..
Od siebie dodam że to podobno najlepszy, naturalny feromon na faceta;)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
qncept




Dołączył: 02 Wrz 2012
Posty: 4891
Skąd: Ze 100% soku z grapefruite'a.

PostWysłany: Pią, 10 Kwi 2015 11:49:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cyborg, to tak jak w tym kawale:

Idzie ślepy chodnikiem, mija sklep rybny i woła, cześć dziewczyny.Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
cyborg




Dołączył: 31 Maj 2010
Posty: 487

PostWysłany: Pią, 10 Kwi 2015 11:57:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

qncept napisał:

Idzie ślepy chodnikiem, mija sklep rybny i woła, cześć dziewczyny.Very Happy


A dobre, nie slyszalem tego Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
juliusz




Dołączył: 18 Sty 2015
Posty: 121

PostWysłany: Pon, 13 Kwi 2015 08:10:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niezły żart przyznaję ale nie wiem czy którykolwiek facet lubi jak kobieta pachnie rybą ( słyszało się kiedyś,że Napoleon kazał się swojej Józefinie nie myć po 3 dni i wtedy najbardziej go podniecała ale są to jedynie mity).

Nad Love Desire również swego czasu się zastanawiałem. Piotrek a czy te komplementy od kobiet to nie jest aby wpływ nowego zapachu a nie feromonów?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
piotrek.b




Dołączył: 14 Gru 2014
Posty: 125

PostWysłany: Wto, 14 Kwi 2015 08:08:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

juliusz napisał:
Niezły żart przyznaję ale nie wiem czy którykolwiek facet lubi jak kobieta pachnie rybą ( słyszało się kiedyś,że Napoleon kazał się swojej Józefinie nie myć po 3 dni i wtedy najbardziej go podniecała ale są to jedynie mity).

Nad Love Desire również swego czasu się zastanawiałem. Piotrek a czy te komplementy od kobiet to nie jest aby wpływ nowego zapachu a nie feromonów?


Szczerze powiedziawszy to się nad tym nie zastanawiałem. Podobają się bardziej od jakichkolwiek perfum , których wcześniej używałem. Nie zawierają alkoholu ale trzymają się bardzo dobrze. Butla jest duża. W sumie równeiż nie są takie drogie tak wieć pewnie jak mi się skończą to zamówię sobie kolejne opakowanie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
juliusz




Dołączył: 18 Sty 2015
Posty: 121

PostWysłany: Czw, 16 Kwi 2015 09:02:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

piotrek.b napisał:
juliusz napisał:
Niezły żart przyznaję ale nie wiem czy którykolwiek facet lubi jak kobieta pachnie rybą ( słyszało się kiedyś,że Napoleon kazał się swojej Józefinie nie myć po 3 dni i wtedy najbardziej go podniecała ale są to jedynie mity).

Nad Love Desire również swego czasu się zastanawiałem. Piotrek a czy te komplementy od kobiet to nie jest aby wpływ nowego zapachu a nie feromonów?


Szczerze powiedziawszy to się nad tym nie zastanawiałem. Podobają się bardziej od jakichkolwiek perfum , których wcześniej używałem. Nie zawierają alkoholu ale trzymają się bardzo dobrze. Butla jest duża. W sumie równeiż nie są takie drogie tak wieć pewnie jak mi się skończą to zamówię sobie kolejne opakowanie.


A gdzie to można kupić? Na allegro? W sklepach internetowych? Czy znajdę może w stacjonarnych?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
adamus30




Dołączył: 02 Sty 2015
Posty: 40

PostWysłany: Czw, 16 Kwi 2015 15:04:46    Temat postu: plaża w górznie Odpowiedz z cytatem

No i w gazecie cbr jest artykuł o plaży ze koszta wzrosną i że badania geologiczne oraz projekt jest żle wykonany i plaża bedzie innaczej wykonana i wykonawca otrzyma dodatkowe fundusze oraz że zostało wybrane złe drzewo i konserwacja jak to wiedzą to dlaczego go nie ukarają tylko dodatkowo zapłacą chore to jest gtak samo miało byc wykonane pod koniec kwietnia a nie bedzię a kary umowne zmienia wygląd plaży innaczej niż na projekcie bedzie bubel nad bublami co w o tym sądzicie z jakiej racji górzno ma dokładać a wykonawca a projektant niech oni dokładają
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
piotrek.b




Dołączył: 14 Gru 2014
Posty: 125

PostWysłany: Czw, 23 Kwi 2015 15:47:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No jak to gdzie? Smile
W internetach... Od czego masz wujka Google? Tutaj np masz 50 ml za niecałe 120 zł http://intymnosc.pl/love-desire-100ml-sprzedazy-intymnoscpl-p-540.html
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Zdrowie, uroda, moda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.021151 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski