STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
pozyczka bez zaswiadczenia
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> KAFEJKA
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Twardy




Dołączył: 20 Sie 2013
Posty: 12

PostWysłany: Sro, 12 Mar 2014 12:30:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

możesz sobie wejść poczytać o różnych bankach (ING WBK BGŻ lub SKOK TAKTO) i wypełniasz formularz. Można pogadać zeby płatność odłożyć o rok no i do wyrobu jest kilka opcji kredytowych co Ci najbardziej leży.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Arturo97




Dołączył: 10 Mar 2014
Posty: 9

PostWysłany: Sro, 19 Mar 2014 08:58:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja radziłabym uważać na pożyczki bez zaświadczeń, ponieważ nie jest to takie proste jak się wydaje, bowiem takie pożyczki mogę mieć naprawdę krótkie nogi i w efekcie poważne konsekwencje..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
CapsLock




Dołączył: 09 Maj 2009
Posty: 843
Skąd: Polska

PostWysłany: Sro, 19 Mar 2014 12:54:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

BIG , Współpracuje z Bankami i Bikiem
http://www.infomonitor.pl każdy bank cie sprawdzi tu taj
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MRROMEO2781




Dołączył: 19 Mar 2014
Posty: 9

PostWysłany: Sro, 19 Mar 2014 17:40:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bank owszem sprawdzi, ale jeżeli chodzi o namnażające się w zastraszającym tempie instytucje pożyczkowe, to już nie wszystkie odnoszą się do rejestru dłużników. To z jednej strony dobre, bo łatwiej wszystko załatwić, ale może być też zgubne.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Eofelia2587




Dołączył: 19 Mar 2014
Posty: 10

PostWysłany: Sro, 19 Mar 2014 20:44:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"instytucje pożyczkowe" czyli wszystkie chwilówki i tego typu twory są bardzo niebezpieczne bo łatwo tam uzyskać gotówkę, ale RRSO czyli roczna realna stopa oprocentowania jest kosmiczna i może pociągnąć pożyczkobiorcę w dół. niestety
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
TRZEBISLAW84




Dołączył: 20 Mar 2014
Posty: 9

PostWysłany: Czw, 20 Mar 2014 12:15:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie zastanawia mnie to, dlaczego jeszcze parę lat temu powiedzmy że monopolistą był provident, a teraz jest tego po prostu cała masa. Czyżby było aż tak łatwo wejść z tym na rynek i naciągać ludzi?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jarod95




Dołączył: 26 Mar 2014
Posty: 10

PostWysłany: Sro, 26 Mar 2014 16:53:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam Wink Jeśli się bierze takie pożyczki to trzeba być oczywiście ostrożnym, bo można sobie tylko narobić problemów. Ale tylko wtedy jak się tego nie spłaca. W innej sytuacji wszystko jest ok.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ola.bis




Dołączył: 15 Kwi 2014
Posty: 35

PostWysłany: Wto, 15 Kwi 2014 21:10:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Banki zawsze dzwonią zweryfikować dane u pracodawcy neistety, ale lepsze to niż wielkie odsetki w Providencie, przedmówcy mieli rację
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
bańka




Dołączył: 29 Lip 2013
Posty: 172

PostWysłany: Pią, 18 Kwi 2014 09:38:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie pożyczki nie są jak dla mnie bezpieczną i bezproblemową opcją i sama raczej bym się w nie nie pakowała.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
konto usunięte




Dołączył: 14 Lis 2010
Posty: 778

PostWysłany: Pią, 18 Kwi 2014 10:26:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

byłem kiedyś przedstawicielem providenta. nawet nie zdajecie sobie sprawy z tego ile ludzi z naszego regionu ma tam pożyczki. każdy psioczy ale nie każdy wie co tak naprawdę provident oferuje. jak się bierze pożyczkę w providencie z opcją cotygodniowej spłaty NA KONTO to wyjdzie was taka pożyczka tyle co w banku. tego jednak żaden przedstawiciel nie powie bo oni mają prowizję za to że odbiorą ratę tygodniową w domu klienta. nie polec
am ani providenta, ani żadnego banku bo tam każdy miły jest tylko jak się bierze pożyczkę a jak potem chce się np wydłużyć okres spłaty to już tak miło nie jest. nikt nie jest w stanie przecież przewidzieć co będzie za rok, dwa czy więcej, a pożyczki przecież rzadko kiedy bierzemy na 2-3 miesiące tylko. pamiętajmy że zanim weźmiemy pożyczkę to dowiedzmy się czy jest choćby opcja odroczenia spłaty np kilka miesięcy itp
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kamilaaa




Dołączył: 15 Lis 2012
Posty: 132

PostWysłany: Pią, 13 Mar 2015 14:31:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JK napisał:
byłem kiedyś przedstawicielem providenta. nawet nie zdajecie sobie sprawy z tego ile ludzi z naszego regionu ma tam pożyczki. każdy psioczy ale nie każdy wie co tak naprawdę provident oferuje. jak się bierze pożyczkę w providencie z opcją cotygodniowej spłaty NA KONTO to wyjdzie was taka pożyczka tyle co w banku. tego jednak żaden przedstawiciel nie powie bo oni mają prowizję za to że odbiorą ratę tygodniową w domu klienta. nie polec
am ani providenta, ani żadnego banku bo tam każdy miły jest tylko jak się bierze pożyczkę a jak potem chce się np wydłużyć okres spłaty to już tak miło nie jest. nikt nie jest w stanie przecież przewidzieć co będzie za rok, dwa czy więcej, a pożyczki przecież rzadko kiedy bierzemy na 2-3 miesiące tylko. pamiętajmy że zanim weźmiemy pożyczkę to dowiedzmy się czy jest choćby opcja odroczenia spłaty np kilka miesięcy itp

Jakie jest rrso w prowidencie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mania99




Dołączył: 15 Gru 2014
Posty: 18

PostWysłany: Pią, 13 Mar 2015 14:38:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszyscy tutaj tak źle pisza o chwilówkach a ja jestem zdania,że zawsze jest t druga strona medalu. Po pierwsze niekiedy banki również oferują wysokie oprocentowanie. To nie tylko chwilówki mają drogie oferty.
Po drugie kiedy ktoś jest pod ścianą to chwilówka może być jedyną możliwością. Sama jakiś czas temu miałam taka trudną sytuację. Bank nie chciał mi udzielić kredytu. W końcu wybrnęłam pożyczając tutaj: https://szybka-moneta.pl/ - pierwsza pożyczka jest tam za darmo.
Jeśli spłaci się do określonego terminu to dają tam 0%. Tak więc nic nie zapłaciłam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Pankracy




Dołączył: 17 Sty 2012
Posty: 93

PostWysłany: Pią, 13 Mar 2015 15:38:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kamilaaa napisał:
JK napisał:
byłem kiedyś przedstawicielem providenta. nawet nie zdajecie sobie sprawy z tego ile ludzi z naszego regionu ma tam pożyczki. każdy psioczy ale nie każdy wie co tak naprawdę provident oferuje. jak się bierze pożyczkę w providencie z opcją cotygodniowej spłaty NA KONTO to wyjdzie was taka pożyczka tyle co w banku. tego jednak żaden przedstawiciel nie powie bo oni mają prowizję za to że odbiorą ratę tygodniową w domu klienta. nie polec
am ani providenta, ani żadnego banku bo tam każdy miły jest tylko jak się bierze pożyczkę a jak potem chce się np wydłużyć okres spłaty to już tak miło nie jest. nikt nie jest w stanie przecież przewidzieć co będzie za rok, dwa czy więcej, a pożyczki przecież rzadko kiedy bierzemy na 2-3 miesiące tylko. pamiętajmy że zanim weźmiemy pożyczkę to dowiedzmy się czy jest choćby opcja odroczenia spłaty np kilka miesięcy itp

Jakie jest rrso w prowidencie?


ok. 100%
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Pankracy




Dołączył: 17 Sty 2012
Posty: 93

PostWysłany: Pią, 13 Mar 2015 15:39:43    Temat postu: Re: pozyczka bez zaswiadczenia Odpowiedz z cytatem

aniunia92 napisał:
Witam, czy ktos z Was wie moze gdzie w Brodnicy mozna otrzymac pozyczke do 1500 zl bez zaswiadczenia? pracuje, mam umowe, ale nie chce zeby w pracy mowiono o moim kredycie, to mala firma, a ksiegowa jest wscibska. Prosze o info.


spróbuj w Getinie, bo ostatnio reklamują, że dają na pita
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
CapsLock




Dołączył: 09 Maj 2009
Posty: 843
Skąd: Polska

PostWysłany: Pią, 13 Mar 2015 15:45:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://avalia.pl/ ALE RATY SĄ DROGIE OD 700 rata co miesiąc 230zł
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> KAFEJKA Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.018228 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski