STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Król Gór Rafał Majka

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Reszta świata
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Arek76




Dołączył: 06 Gru 2009
Posty: 250
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sro, 23 Lip 2014 18:50:58    Temat postu: Król Gór Rafał Majka Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj polski kolarz Rafał Majka przeszedł do historii! Jest pierwszym Polakiem który wygrał dwa,bardzo ciężkie (alpejski i pirenejski) etapy najbardziej prestiżowego wyścigu świata -Tour de France. Jest również jedynym polskim kolarzem w historii któremu przypadł zaszczyt jazdy w maillot a pois-koszulce najlepszego w klasyfikacji górskiej! Wielki dzień dla polskiego kolarstwa i polskiego sportu w ogóle!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
encore87




Dołączył: 12 Wrz 2011
Posty: 200
Skąd: brodnica

PostWysłany: Sro, 23 Lip 2014 19:38:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadza się. Piękny dzień dla polskiego kolarstwa Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
TUT Faust/Hamburger Lady




Dołączył: 13 Kwi 2013
Posty: 1153
Skąd: Sromowo 6/9

PostWysłany: Sro, 23 Lip 2014 20:09:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie.Super.Kiedyś jak miałem naście lat moim faworytem był Z.Jaskuła pamiętam jak świetnie pojechał obok Induraina w 93 roku.Niestety teraz nie mam czasu oglądać TDF.Widziałem w wiadomościach.Swietnie.Gratulacje dla naszej super-pszczoły szybkiej i wytrzymałej Majki!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
miarara




Dołączył: 06 Sty 2013
Posty: 228

PostWysłany: Sro, 23 Lip 2014 22:33:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coś pięknego.Mam nadzieję,że po Amstrongu choć trochę to czysty sport.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
krotom




Dołączył: 30 Lis 2004
Posty: 2594
Skąd: Karben

PostWysłany: Czw, 24 Lip 2014 08:12:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jednym słowem "cudowne dziecko dwóch pedałów" jak powiedziałby Bohdan Tomaszewski Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
AUTHOR'70




Dołączył: 25 Lis 2009
Posty: 103

PostWysłany: Czw, 24 Lip 2014 08:28:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...po wygranym etapie w sobotę,Z.Jaskóła powiedział,że Rafał będzie innym kolarzem i miał racje.Rafał był pewny siebie,nawet trochę "kozaczył" "odpychając się od anteny motocykla,miał czas na puszczanie oka do kamer...był uradowany,szczęśliwy,cieszył się z wygrania etapu...JEST WIELKI!!!!! Ogromne słowa uznania i wielkie,wielkie GRATULACJE....ale dziś będzie bardziej ciężko niż wczoraj,Purito nie odpuści a Nibali-Rekin z Mesyny tym bardziej,trzymajmy więc za Rafała kciuki!!!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Arek76




Dołączył: 06 Gru 2009
Posty: 250
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Czw, 24 Lip 2014 20:56:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie zapominaj o Szmydzie,Gołasiu,Kwiatkowskim... Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
AUTHOR'70




Dołączył: 25 Lis 2009
Posty: 103

PostWysłany: Czw, 24 Lip 2014 22:28:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałem ich oczywiście w pamięci Cool i są klasą samą w sobie ale największego czadu dał Rafał,usłyszymy jeszcze o Poljańskim i o Owsianach-Arku i Lukaszu...ale na dzień dzisiejszy Majki mamy dwie-Włoszczowską i Rafała Very Happy kolarstwo to sport sam w sobie i trzeba wiedzy do dyskusji...gdyby nie kontuzja Contadora to Rafał i Rogers mogliby nie mieć "wolnej ręki" i etapów nie wygraliby a płacą im za ochronę lidera grupy...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
asokalski




Dołączył: 19 Sie 2014
Posty: 5
Skąd: Opoczno

PostWysłany: Wto, 19 Sie 2014 12:45:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale jakoś nie ma Majkomanii chodź chłopak naprawdę dał z siebie wszystko. Tyle kilosów w nogach w tym sezonie. Wszyscy pasjonowali się Kwiatkowskim, a on co tam gdzie był większy pewnie pieniądz to się jechało, a potem sił brakło. Dlatego dla Artura naprawdę mam wielki szacunek. Może by było lepiej w Giro, ale wolał oszczędzać się na TdP
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
desmyath7




Dołączył: 02 Mar 2015
Posty: 1

PostWysłany: Pon, 02 Mar 2015 13:03:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gościu na karbowie. Ja pare razy tam naprawiałem i nie narzekałem, nie wiem jak sie nazywa ale starą olsztyńska jak się jedzie to po prawej stronie ma szyld.





___________________________
Get fast success in Testking sample phr questions and questions by using our Testking six sigma course latest exam We also offer up-to-date www.usna.edu and answers for your prep


Ostatnio zmieniony przez desmyath7 dnia Nie, 15 Mar 2015 18:48:56, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PETER




Dołączył: 13 Wrz 2006
Posty: 398
Skąd: Jajkowo.

PostWysłany: Pon, 02 Mar 2015 17:12:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

krotom napisał:
Jednym słowem "cudowne dziecko dwóch pedałów" jak powiedziałby Bohdan Tomaszewski Laughing

Było kiedyś i w Brodnicy takie dziecko! lata 80-te naprawde mega talent.
To Marek S. Embarassed
No ale jakoś tam poszedł w innym kierunku.
TUT Faust/Hamburger Lady pewnie domysla sie o kim mowa.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Reszta świata Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.015954 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski