STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Czy korzystaliście z drukarni internetowych?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Komputery, gry, internet
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
piotrek.b




Dołączył: 14 Gru 2014
Posty: 125

PostWysłany: Wto, 17 Lut 2015 14:34:06    Temat postu: Czy korzystaliście z drukarni internetowych? Odpowiedz z cytatem

Jakiś czas temu przeglądałem ceny i są rzeczywiście o wiele korzystniejsze. Czy warto jest zamówić? Jak ma się kontakt ? Oraz szybkość zamówienia?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pirania




Dołączył: 05 Lis 2009
Posty: 453
Skąd: się wziął???

PostWysłany: Wto, 17 Lut 2015 14:46:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zdarzało że jakość była fatalna. Projekt musisz mieć gotowy do druku (ze spadami i najlepiej w corelu), bo oni się nie bawią w robienie projektów (chyba, że za dodatkową często nieopłacalną kwotę). Ceny może i są niższe, ale musisz doliczyć jeszcze projekt i kuriera.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tara




Dołączył: 26 Lis 2014
Posty: 152

PostWysłany: Wto, 17 Lut 2015 16:02:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masz dokładnie to samo co w drukarni stacjonarnej. Z tym,że nie musisz wychodzić z domu ponieważ wszystko zamawiasz sobie przez internet. Dla mnie jest to wygodniejsze ponieważ mieszkam na wsi i nie muszę się pakować w samochód aby coś zamówić. Ludzie są jednak różni. Jeden woli dogadać się w cztery oczy, jednemu wystarczy rozmowa telefoniczna.
A i drukuję w openprint: http://www.openprint.pl/ . Przetestowałam kilka różnych drukarni ale tutaj jest chyba najlepsza jakość w stosunku do ceny.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pirania




Dołączył: 05 Lis 2009
Posty: 453
Skąd: się wziął???

PostWysłany: Wto, 17 Lut 2015 16:30:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zamawiam stacjonarnie i też nie musze wychodzić z domu. wszystko e-mailem i dostaję pod adres. A za projekt i dostawę jakieś dodatkowe koszty?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
piotrek.b




Dołączył: 14 Gru 2014
Posty: 125

PostWysłany: Wto, 17 Lut 2015 18:17:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aha czyli jeden punkt na plus.Jeden na minus. Może złożę jakieś małe zamówienie na początek.
Dzięki za opinie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tara




Dołączył: 26 Lis 2014
Posty: 152

PostWysłany: Wto, 17 Lut 2015 18:26:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat w Openprincie dostawa jest za darmo ( o ile zamawiasz pod jeden adres, jak pod dwa to trzeba tam coś dopłacić). W poprzedniej wysyłka była płatna tak więc jest różnie.
Za projekt się płaci, nie są to takie wysokie koszty. Sama jednak wolę sama sobie wszystko zaprojektować aby było ok. Jak drukowałam stacjonarnie to też sama projektowałam ulotki.
Koszta w internetowej są mniejsze i to o wiele tak więc to rozwiązanie jest dla mnie po prostu lepsze. Niemniej każdy jest inny, każdemu co innego odpowiada tak wiec opinie są różne Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pirania




Dołączył: 05 Lis 2009
Posty: 453
Skąd: się wziął???

PostWysłany: Wto, 17 Lut 2015 22:31:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zawsze są plusy i minusy. Jak byś chciał to mogę podesłać na priva namiary tam gdzie zamawiamy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bules




Dołączył: 19 Maj 2012
Posty: 193

PostWysłany: Sro, 18 Lut 2015 01:02:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.petitgraf.net/

Z Brodnicy, a cenowo jak na allegro.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
piotrek.b




Dołączył: 14 Gru 2014
Posty: 125

PostWysłany: Sro, 18 Lut 2015 13:47:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakby była taka możliwość to dzięki !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Komputery, gry, internet Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.016022 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski