STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
AWARIA Sieci PLUS Gsm
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Nasze media i dostawcy internetu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mirass88




Dołączył: 20 Kwi 2012
Posty: 41
Skąd: BCA

PostWysłany: Pią, 30 Sty 2015 08:59:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolego, jeśli sprzedają odnowione to jest o tym informacja np. na stronie i tego nie ukrywają. Szukałem i wertowałem oferty przez długi czas. jak

Smsy/MMs/Rozmowy do wszystkich bez ograniczeń. Abonament Smart Plan Multi II w wyjściowej cenie 89,98zł. I od tego trzeba się targować na infolinii. Jak potrafisz blefować to wynegocjujesz dobre warunki. Bratowa płaci np. za ten abonament ok. 65zł i oczywiście nowy telefon do tego dostała. Ja też jestem zadowolony ze swoich warunków bo 2 nr przenosiłem Smile No i do tego 6 miesięcy za oba telefony nie płacę nic. Już nauczyłem się że w salonach nie ma z kim negocjować. Dlatego odwiedzam strony i dzwonię do konsultantów. Warto czasami poświęcić po kilka minut żeby obdzwonić infolinie operatorów. Oczywiście najpierw w internecie warto spojrzeć jaka oferta abonamentowa nas by interesowała w danej sieci. Uwierzcie że operatorzy czasami potrafią spuścić "spodnie do kolan" żeby tylko przyciągnąć klienta. Moja średnia z ostatniego roku w Plusie za jeden mój nr to ponad 100zł

Ja nikomu nie każę przechodzić do Orange, napisałem o tej sieci na zapytanie kolegi wyżej. Nie chciałem wcześniej jawnie pisać nazwy, żeby nie być oskarżonym może nawet o pracę dla Nich, bo każdy tu się doszukuje podstępów..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fazi




Dołączył: 31 Gru 2014
Posty: 4

PostWysłany: Pią, 30 Sty 2015 09:29:00    Temat postu: Nie przekonałeś mnie Odpowiedz z cytatem

Tak jak myślałem prawie 90zł miesięcznie bo z tym targowaniem to bym nie przesadzał do tego pewnie aktywacja 49zł i 24miesiące umowa a karta to karta dziś jesteś tu a jutro możesz być tam.Wiadomo każdy robi jak uważa i jeśli tobie to pasuję to ok.Ja za 29zł mam 4gb internetu,smsy bez limitu i do całego play za friko a do innych sieci 0.19zł za minute z tych 29zł oczywiście.Jeśli chodzi o mnie to swojej oferty nie zamienię na abonament bo mi się to nie opłaca.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
CapsLock




Dołączył: 09 Maj 2009
Posty: 843
Skąd: Polska

PostWysłany: Pią, 30 Sty 2015 11:48:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W play na kartę po przekroczeniu 29zł dzwonisz za darmo do wszystkich i smsujesz za darmowe dodatkowo jak wydasz 5zł na internet po przekroczeniu tej kwoty masz za darmo net

Ostatnio zmieniony przez CapsLock dnia Sob, 31 Sty 2015 11:03:31, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Piotrroger




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 568

PostWysłany: Pią, 30 Sty 2015 13:58:36    Temat postu: Re: Nie przekonałeś mnie Odpowiedz z cytatem

Fazi napisał:
Tak jak myślałem prawie 90zł miesięcznie bo z tym targowaniem to bym nie przesadzał do tego pewnie aktywacja 49zł i 24miesiące umowa a karta to karta dziś jesteś tu a jutro możesz być tam.Wiadomo każdy robi jak uważa i jeśli tobie to pasuję to ok.Ja za 29zł mam 4gb internetu,smsy bez limitu i do całego play za friko a do innych sieci 0.19zł za minute z tych 29zł oczywiście.Jeśli chodzi o mnie to swojej oferty nie zamienię na abonament bo mi się to nie opłaca.

Która to konkretnie oferta? Podrzucisz linkiem? Nawet na priv Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fazi




Dołączył: 31 Gru 2014
Posty: 4

PostWysłany: Pią, 30 Sty 2015 15:24:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolego to jest sieć Mobile Vikings wejdź sobie na www.mobilevikings.pl i zobacz jeśli to cie nie przekona to zobacz jeszcze virgin mobile.pl oni także mają dobrą ofertę.Jak dla mnie te dwie sieci wymiatają jeśli chodzi ofertę na kartę.Zasięg mają Play i T-mobile więc jest spoko.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
CapsLock




Dołączył: 09 Maj 2009
Posty: 843
Skąd: Polska

PostWysłany: Sob, 31 Sty 2015 11:02:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.play.pl/oferta/play-karta/play-na-karte/formula-minimax-na-karte/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Nasze media i dostawcy internetu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.016571 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski