STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
AWARIA Sieci PLUS Gsm
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Nasze media i dostawcy internetu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ZbyszekB-ca




Dołączył: 15 Lip 2010
Posty: 89

PostWysłany: Sro, 17 Gru 2014 13:24:59    Temat postu: AWARIA Sieci PLUS Gsm Odpowiedz z cytatem

Czy Wam też nie działają telefony i internet z sieci Plus GSM ?
Modem LTE pokazuje brak sygnału Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fomicz




Dołączył: 16 Mar 2006
Posty: 1021
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sro, 17 Gru 2014 13:26:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Plus i chyba internet z Inglobusa. Może coś więcej Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ZbyszekB-ca




Dołączył: 15 Lip 2010
Posty: 89

PostWysłany: Sro, 17 Gru 2014 13:32:56    Temat postu: Multimedia Odpowiedz z cytatem

MULTIMEDIA tez nie dzialaja , dzwonilem do znajomego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
loop




Dołączył: 11 Sty 2012
Posty: 60

PostWysłany: Sro, 17 Gru 2014 13:44:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy netia tez ma z tym coś wspólnego? U mnie telefon milczy a o ile wiem to plus i netia mieli porozumienie o współpracy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pool95




Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 178

PostWysłany: Sro, 17 Gru 2014 16:06:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest przerwany światłowód między Brodnicą a Grudziądzem.
Korzysta z niego kilka mediów, czas naprawy to ok. godz. 20-tej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
centerone




Dołączył: 31 Mar 2013
Posty: 70

PostWysłany: Sro, 17 Gru 2014 19:35:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Netia ma awarie kabla FO - Polska w Budowie Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mistrz_Piotr




Dołączył: 11 Paź 2012
Posty: 58
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sro, 31 Gru 2014 10:01:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy ktoś z Was ma ogromny problem z internetem z Plusa? Ja do października miałem idealny zasięg i ogromną prędkość (zaznaczam, że mieszkam 10km od Brodnicy i korzystam z HSPA+ po modemie LTE wpinanym w wejście USB do laptopa). Po słynnych modernizacjach Plusa wrześniowo-październikowych nagle prędkość netu zmniejszyła mi się z 15-20Mb/s do 0,01-2Mb/s. Problem najbardziej jest widoczny wieczorami, w dzień jeszcze jako tako to działa, ale też szału nie ma. Pisałem do Plusa, składałem reklamacje ale to nic nie dało.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fazi




Dołączył: 31 Gru 2014
Posty: 4

PostWysłany: Sro, 31 Gru 2014 14:32:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja byłem przez dwa lata użytkownikiem internetu z cyfrowego polsatu i więcej już nigdy tego dziadostwa nie chcę nawet za darmo...sieć jest zapchana w godzinach szczytu że głowa mała....a oni to maja w du..pie masz płacić i nie wymagać za dużo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mistrz_Piotr




Dołączył: 11 Paź 2012
Posty: 58
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pią, 02 Sty 2015 13:43:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fazi napisał:
Ja byłem przez dwa lata użytkownikiem internetu z cyfrowego polsatu i więcej już nigdy tego dziadostwa nie chcę nawet za darmo...sieć jest zapchana w godzinach szczytu że głowa mała....a oni to maja w du..pie masz płacić i nie wymagać za dużo.


Cała prawda.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
koleżaka




Dołączył: 15 Paź 2009
Posty: 80

PostWysłany: Nie, 04 Sty 2015 20:34:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://www.facebook.com/pluspowerlteinternetbezlimitowzlimitem?ref=ts&fref=ts tu jest cała prawda o Plusie, warto się zapoznać Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tato




Dołączył: 12 Cze 2006
Posty: 146

PostWysłany: Sro, 28 Sty 2015 14:17:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znowu PLUS nie działa Evil or Very Mad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mirass88




Dołączył: 20 Kwi 2012
Posty: 41
Skąd: BCA

PostWysłany: Czw, 29 Sty 2015 13:02:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlatego ja po 2 latach w Plusie, jestem w trakcie przenoszenia spowrotem do poprzedniego operatora u którego numer miałem wcześniej przez ok.11 lat i nie miałem problemów. Z działu utrzymania klienta chcieli oczywiście dać super ofertę, ale za żadną cenę nie zostałem w plusie. Obecnie czekam za kurierem z nowymi telefonami. Przenoszę nr swój i żony. 6 miesięcy dodatkowo mam za darmo i wszystko bez limitu Smile. Wszystko załatwiłem telefonicznie w kilka minut na infolinii. Przynajmniej można ponegocjować warunki Smile Oczywiście po przedstawieniu konsultantowi problemów z siecią jako powód rezygnacji z przedłużenia umowy był zaskoczony. Nawet nie chciałem żeby przedstawił nowe warunki. Cieszę się bardzo, że w końcu się od nich uwolnię Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tato




Dołączył: 12 Cze 2006
Posty: 146

PostWysłany: Czw, 29 Sty 2015 13:21:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Napisz jaki to ten nowy-stary operator, bo jak na ironię dzwonili do mnie dzisiaj z PLUSa, że maja dla mnie nową ofertę.
Niestety po tylu latach ( a jestem z PLUSEM od początku jego istnienia w PL)
będę musiał im "podziękować" bo co mi po telefonach w których co rusz nie ma zasięgu, a zbytnio rozeznany w ofertach innych sieci nie jestem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mirass88




Dołączył: 20 Kwi 2012
Posty: 41
Skąd: BCA

PostWysłany: Czw, 29 Sty 2015 13:44:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja przeszedłem spowrotem do Orange. A zaczynałem jak istnieli jako Idea. Nigdy nie miałem problemów. Żona była w Plusie jakieś 8-9lat , jak powiedziała miarka się przebrała i nawet nie chciała dyskutować o pozostaniu. Dla niej był to już temat zamknięty.

Zresztą moi rodzice (mama jest w orange ok 15lat, ojciec sporo krócej) jak i brat z bratową również korzystają z usług orange (brat też ok 15 lat).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fazi




Dołączył: 31 Gru 2014
Posty: 4

PostWysłany: Pią, 30 Sty 2015 08:37:27    Temat postu: Plus i Orange są siebie warci Odpowiedz z cytatem

Mógłbyś powiedzieć co rozumiesz przez słowo wszystko bez limitu???ile masz czego w swoim abonamencie i za jaka kwotę?porównam to ze swoją ofertą na kartę i obstawiam że mam lepiej.Trochę koloryzujesz kolego z tym Orange i nie jest u nich wcale taki miód jak ty to widzisz.Telefon można kupić na wolnym rynku za uczciwe pieniądze a jak bierzesz od operatora to zawsze go przepłacasz bo muszą na tym zarobić,no i jeszcze Orange sprzedaję stare telefony jako odnowione oczywiście jak ktoś chce ale dla mnie to całkowite nieporozumienie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Nasze media i dostawcy internetu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.023836 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski