STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Kandydaci na Burmistrza Miasta Brodnicy...
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 23, 24, 25  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> WYBORY luźnie dyskusje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wanasaba




Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 1032

PostWysłany: Pią, 24 Paź 2014 23:25:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znany mi jest z prasy brodnickiej protest p.Bizana w sprawie figury powstanca na rynku.
Czy ktos z Was zna jakis pisemny protest tak chetnie piszacego regionalisty p.G. w sprawie przebudowy Starowki? A moze jego protest w innej formie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pirania




Dołączył: 05 Lis 2009
Posty: 453
Skąd: się wziął???

PostWysłany: Sob, 25 Paź 2014 00:06:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wanasaba napisał:
Ranking na stronie http://www.wybory.brodnica.net tez daje sie latwo "podkrecac". No, ale nikt tego z pewnoscia nie robi.
Jakos trudno sie dowiedziec jaki p. Piotr ma zawod i wyksztalcenie. Podobno wydawal drut i kontakty w jakims magazynie, czyli "logistyk", a wyksztalcenie? To chyba nie tajemnica jak sie startuje w wyborach, co?
Podoba mi sie to:
Piana z pysków jest smarem demokratycznych społeczeństw. - Mikołaj Gomez Davilla
i to:
Nie należy mylić prawdy z opinią większości. - Jean Cocteau



eee du.....nie da się. Wyskakuje komunikat że nie można głosować na jednego kandydata w tak krótkich odstępach czasu.
Dobrze jest pilnowane, bo próbował ktoś szaleć z głosowaniem i mu nie poszło, głosy się zmniejszyły.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wanasaba




Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 1032

PostWysłany: Sob, 25 Paź 2014 00:08:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wylacz kompa a potem jeszcze raz wlacz i dalej po staremu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pirania




Dołączył: 05 Lis 2009
Posty: 453
Skąd: się wziął???

PostWysłany: Sob, 25 Paź 2014 00:30:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nadal ni...chucha
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wanasaba




Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 1032

PostWysłany: Sob, 25 Paź 2014 00:40:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja juz dzis ta metoda 3 razy glosowalem na tego samego! :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Klon
Administrator



Dołączył: 27 Sty 2004
Posty: 630

PostWysłany: Sob, 25 Paź 2014 00:51:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To tylko zabawa... Bawcie się dobrze Smile
A tak poważnie to staramy się aby to było w miarę wiarygodne. Komputery i serwery to bezmyślne maszyny dlatego weryfikujemy głosy wykorzystując algorytmy i własne mózgi Smile


Ostatnio zmieniony przez Klon dnia Sob, 25 Paź 2014 00:54:19, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
pirania




Dołączył: 05 Lis 2009
Posty: 453
Skąd: się wziął???

PostWysłany: Sob, 25 Paź 2014 00:52:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no jo ale po jakim czasie. Ale raz po raz się nie da. A 15 min mi się nie chce czekać, żeby drugi raz zagłosować. A zresztą po jasny gwint głosować kilka razy na tego samego?Podniesienie własnego ego kandydata?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wanasaba




Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 1032

PostWysłany: Sob, 25 Paź 2014 00:57:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ten meldunek, ktory u Ciebie sie ukazal
"nie można głosować na jednego kandydata w tak krótkich odstępach czasu"
daje jednak do myslenia.
Zaglosuj jeszcze raz za pare godzin (ja tez nie klikalem raz po raz).
Tyle tylko, ze to wszystko zabawa, bo czy i w jaki sposob wynik wirtualny urabia psychike realnego wyborcy?
Oddalem teraz w ramach testu 2 razy glos na jakiegos Fiszera, kandydata do rady powiatu (odstep czasowy ca 30 min)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pirania




Dołączył: 05 Lis 2009
Posty: 453
Skąd: się wziął???

PostWysłany: Sob, 25 Paź 2014 01:17:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Te wyniki na wyborców raczej słabo działają. Bardziej działa na kandydatów. Może lepiej się czują dla konkurencji jak mają większe cyferki. Ale to już taki chyba urok żeby mieć więcej cyferek tu i ówdzie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
QbaBrodnicki




Dołączył: 22 Maj 2011
Posty: 1582

PostWysłany: Sob, 25 Paź 2014 08:16:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rock & roll dobreeee
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Paweł Szramka




Dołączył: 06 Paź 2011
Posty: 630
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sob, 25 Paź 2014 10:07:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wanasaba napisał:
Znany mi jest z prasy brodnickiej protest p.Bizana w sprawie figury powstanca na rynku.
Czy ktos z Was zna jakis pisemny protest tak chetnie piszacego regionalisty p.G. w sprawie przebudowy Starowki? A moze jego protest w innej formie?


O formalnym proteście nie słyszałem ale za to widziałem działania w innym kierunku.

http://www.youtube.com/watch?v=ttO57WHTT9s&list=UU5SkC6tszE8Z9lIS41M4ivA

http://www.youtube.com/watch?v=eskbMD39MhA&list=UU5SkC6tszE8Z9lIS41M4ivA&index=11
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wanasaba




Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 1032

PostWysłany: Sob, 25 Paź 2014 10:19:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@szramol
no wlasnie, po czasie. Punktu dodatkowego "w tym temacie" dac nie moge.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Piotr Grążawski




Dołączył: 25 Paź 2014
Posty: 10
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sob, 25 Paź 2014 11:54:49    Temat postu: Kandydat na burmistrza Odpowiedz z cytatem

Żeby było jasne -dołączyłem do forum nie po to , żeby kogokolwiek agitować, bo ja się proszę Państwa nigdzie się nie pcham, nie szukam pracy, nie miałem w tej kwestii objawienia (w innych na razie też nie) nie mam zamiaru atakować mojego konkurenta (chyba, że sam sprowokuje -)), nic nie muszę, a chcę tylko, żeby brodniczanie mieli wybór, nie zaś plebiscyt.... Dolina Drwęcy to kraj moich przodków od średniowiecza. Podobnie jak potomkowie innych starych brodnickich rodów - czuję niemal magiczną więź z miastem wynikającą może ze splotu dziejów prywatnych i Brodnicy... nie wiem. Wiem jednak, że mam serdeczny dług wobec Opatrzności za tą świadomość bycia człowiekiem Stąd. Dlatego też nie mogłem być obojętny wobec faktu, że brodniczanie nie mają wyboru i dlatego też zgodziłem się na rejestrację mojej kandydatury właściwie w ostatniej chwili, gdy wyszło, że "wielcy mentorzy" naszego życia lokalnego nie mają odwagi podjąć rękawicy (nie ma w Brodnicy człowieka, który by Wam powiedział, że przed tym momentem miałem zamiar ubiegać się o funkcję burmistrza). Możemy tak tu sobie nabijać się z rozmaitych kandydatów, podważać ich kompetencje (w oparciu o co?), tylko co z tego wyniknie? Ano powstanie kasta społeczna przekazująca sobie władzę z rąk do rąk, bo reszta brodniczan - świadoma swoich rozlicznych rzekomych niedoskonałości nawet nie pomyśli, że może korzystać z demokracji, bo to przecież zastrzeżone dla absolwentów zarządzania, mających milion na koncie, noszących garnitury Armaniego, wrednych dla podległych pracowników, wysokich, niskich, tych z PO, a może z PSL... Polityk nawet lokalny musi mieć twardą skórę - to jasne. Ja w jakimś tam sensie nim jestem, wobec czego życząc przyjemnego nabijania się (to bez ironii) proszę jednak o chwilę refleksji.
A zapraszam tu https://www.facebook.com/piotr.grazawski.7
https://www.facebook.com/piotr.grazaw
http://piotrgrazawski.wix.com/lamus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
papitu




Dołączył: 25 Paź 2014
Posty: 5

PostWysłany: Sob, 25 Paź 2014 16:48:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

he he...
http://www.tvn24.pl/perly-kampanii-czlowiek-bez-wasow-pilujacy-pilkarz-i-wojownicza-ksenia,480402,s.html
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lola




Dołączył: 20 Lis 2010
Posty: 829
Skąd: z kątowni

PostWysłany: Sob, 25 Paź 2014 17:14:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do skruszenia "żelbetonu" z ul. Kamionka 23 trzeba bomby wodorowej,nie intelektualisty. Mimo wszystko życzą Piotrowi Grążawskiemu powodzenia. Mały popłoch w "belwederze' odnotowano.Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> WYBORY luźnie dyskusje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 23, 24, 25  Następny
Strona 11 z 25

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.021307 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski