STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
meble kuchenne
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Rodzina, dom, ogród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
fomicz




Dołączył: 16 Mar 2006
Posty: 1021
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Czw, 09 Paź 2014 11:39:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widziałem kuchnię zrobioną w stylu lekko prowansalskim (na zdjęciach na stronie niestety jej nie ma):
http://stolarz-brodnica.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
krystian303




Dołączył: 12 Wrz 2014
Posty: 1

PostWysłany: Pon, 13 Paź 2014 10:27:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może spodoba ci sie któras z tych realizacji, jeśli lubisz meble prowansalskie: http://kuchnieportal.pl/aranzacje/0/186/meble-kuchenne--podlogi-i-inne-elementy-wyposazenia-kuchni-wykonane-z-drewna.html Oprócz prowansalskich są tutaj też elementy stylów rusytkalnego, szwedzkiego czy angielskiego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
szczypior526




Dołączył: 17 Paź 2014
Posty: 2

PostWysłany: Pią, 17 Paź 2014 07:09:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja luubię kuchnie ładne,w brązach i beżach, i styl minimalistyczny.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
indila




Dołączył: 08 Lis 2014
Posty: 8

PostWysłany: Pią, 06 Mar 2015 08:10:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też zdecydowanie jestem fanką minimalizmu. Najbardziej podobają mi się klasyczne, dębowe modele, ze standardowymi, niewielkimi klamkami i okuciami. Znalazłam w Internecie kuchnię, która bardzo mi się podoba, jednak również chciałabym ją zamówić bezpośrednio u stolarza na wymiar, a nie kupować gotowy zestaw, bo chcę, żeby meble maksymalnie wykorzystywały niewielką przestrzeń mojej kuchni. Poza tym zastanawiam się nad zabudową zamrażarki i zmywarki, a tego na pewno nie zapewni mi gotowy zestaw. Dzięki za wszystkie przedstawione tu pomysły. Pozdrawiam!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kamilaaa




Dołączył: 15 Lis 2012
Posty: 132

PostWysłany: Czw, 09 Kwi 2015 12:30:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witosa napisał:
Witam,
Czy ktoś z was ma może zrobioną kuchnie w stylu prowansalskim? Czy jesteście w stanie polecić jakiego fachowca który kuchni nie spieprzy?


Ja mam u siebie takie meble. W jasnym kolorze. Robione na wymiar. Na początku szukałam gotowych ale gotowce są praktycznie albo w mocno tradycyjnych ciemnych kolorach albo nowoczesne tak więc wysupłałam resztki kasy i zdecydowałam sie na meble na wymiar czego obecnie oczywiście nie żałuję ponieważ prezentują się bardzo dobrze. Zamawiałam je w Black Red White: http://www.brw.com.pl/ - firma ma również takie studio mebli kuchennych.
Jak będziesz kupowała dodatki do mebli to mogę Ci podpowiedzieć dwie rzeczy. Jasny piaskowy blat to super pomysł bo nie widać na nim zadnych okruchów ! Z kolei zrezygnuj z białego kuchennego zlewu, który sama posiadam bo jest totalnie niepraktyczny.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Rodzina, dom, ogród Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.014823 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski