STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Praca - Nobilon
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marrokaroll




Dołączył: 05 Mar 2014
Posty: 2

PostWysłany: Sro, 05 Mar 2014 09:42:50    Temat postu: Praca - Nobilon Odpowiedz z cytatem

Witajcie, widziałem, że pojawiają się oferty pracy doradcy klienta w firmie Nobilon. Czy coś wiecie na temat tego pracodawcy?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
CapsLock




Dołączył: 09 Maj 2009
Posty: 843
Skąd: Polska

PostWysłany: Sro, 05 Mar 2014 12:16:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ludzie pracujący na stanowiskach kierowników regionalnych to ludzie którzy nie powinni pełnić tej funkcji na takim stanowisku - patologia.
Najniższa płaca na rynku. Odtrącanie z wynagrodzenia za wszystko.
Firma nie zapewnia bezpieczeństwa. Wszystko kosztem zdrowia ludzi.
Co chwila szukają ludzi do pracy bo nikt tam nie chce pracować.
Brak etyki zawodowej po całości u kierowników regionalnych.
PATOLOGIA - tylko tacy tam pracują a reszta odchodzi.Obiecywali dodatek na paliwo i samochód.Suma sumarum jeździłem swoim autem i dokładałem do tej firmy kupując paliwo za swoje jak również za uszkodzenia mojego samochodu jeżdżąc w imieniu firmy po wsiach
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tundra




Dołączył: 18 Mar 2014
Posty: 1

PostWysłany: Wto, 18 Mar 2014 23:03:39    Temat postu: g... prawda Odpowiedz z cytatem

Może nie powinnam sie wypowiadać bo pracuje w konkurencji Nobilonu, ale znam obecnego kierownika regionalnego na tym terenie i nie wiem skąd masz takie informacje, pewnie masz niezłą fantazję, jest to bardzo kompetentna osoba i prawdziwy fachowiec w tej branży. Prowizje mają bardzo wysokie, sama bym chciała żeby w naszej firmie tak płacili, a jesli sie na cos umawiają (paliwo, premie, itd.) to wywiazują się ze złożonych deklaracji.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wilk9




Dołączył: 25 Sie 2014
Posty: 1

PostWysłany: Pon, 25 Sie 2014 22:09:20    Temat postu: Praca - Nobilon Odpowiedz z cytatem

co prawda pracę w Nobilonie podjęłam w tym roku, może
to nie tak długo, ale według mnie wszystko jest w porządku.
Warunki pracy jasne, wynagrodzenie na czas, a na czym
polega praca w chwilówkach to wiadomo.Dobre relacje z klientem
to podstawa i do każdego trzeba podchodzić indywidualnie.
Po za tym , jak dla mnie jest OK.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
QbaBrodnicki




Dołączył: 22 Maj 2011
Posty: 1582

PostWysłany: Pon, 25 Sie 2014 22:21:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

widzisz CAPS ile ta firma ma fanów, wielkich odkrywców tego forum a Ty jeden grzmisz...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
dziewoja




Dołączył: 13 Wrz 2014
Posty: 6

PostWysłany: Sob, 13 Wrz 2014 17:29:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chyba każdy może mieć swoje zdanie. Mnie się praca podoba. Po maturze nie mogłam znaleźć pracy a sprzedawanie chwilówek wcale nie jest czymś złym. Praca jak każda inna. Jeśli komuś się chce pracować to czemu nie? ja nie mam zastrzeżeń do tej firmy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
RyB




Dołączył: 19 Sie 2005
Posty: 485

PostWysłany: Sob, 13 Wrz 2014 21:48:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziewoja napisał:
chyba każdy może mieć swoje zdanie. Mnie się praca podoba. Po maturze nie mogłam znaleźć pracy a sprzedawanie chwilówek wcale nie jest czymś złym. Praca jak każda inna. Jeśli komuś się chce pracować to czemu nie? ja nie mam zastrzeżeń do tej firmy.


Tundra, wilk i dziewoja... Firma idealna Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fezz




Dołączył: 14 Wrz 2014
Posty: 1

PostWysłany: Nie, 14 Wrz 2014 17:33:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja pracuje w nobilonie od niedawna, ale to idealna praca dla studenta na wakacje, wypłaty na czas i miła atmosfera, poza tym dają spore możliwości rozwoju Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
bamberbomber




Dołączył: 08 Lut 2014
Posty: 753

PostWysłany: Nie, 14 Wrz 2014 17:54:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wg mnie praca nie za ciekawa. Bo kto normalny biegnie po kasę z takim % ? I jak potem taka firma odzyskuje swoją kasę?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jacekkk




Dołączył: 22 Maj 2007
Posty: 1082

PostWysłany: Nie, 14 Wrz 2014 21:29:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chcesz tam pracować, ni nie żartuj. To firma pożyczkowa, która ludzi potrzebujących ma za nic. Liczy się tylko klient, którego trzeba złupić. Znajdź mi kilku klientów, którzy są ze współpracy z nimi zadowoleni. Chcesz mieć wrogów? zatrudnij się tam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
dziewoja




Dołączył: 13 Wrz 2014
Posty: 6

PostWysłany: Pon, 22 Wrz 2014 11:06:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słuchajcie nikt nikomu nie wciska chwilówek i nie zmusza żeby brać. Tak samo jak w banku nikt nikomu nie wciska kredytów na siłę. Można pracować w urzędzie, jeśli się ma znajomości, a można sprzedawać garnki, wycieczki lub chwilówki albo siedzieć na słuchawce w call center. Poza tym najwięcej jest zawsze krytyków, którzy nie mieli styczności z tym, na jaki temat się wypowiadają. Sama miałam wątpliwości czy pracować w Nobilonie, czy nie, ale się zdecydowałam zamiast narzekać że tak bardzo mi źle i nie mam na chleb. Praca jak każda inna. Sami wiecie,że dostać tu pracę nie jest łatwo (no chyba że tatusiowie albo wujkowie wam wygrzali gdzieś posadki, ja takiego szczęścia nie mam). Wierzcie mi lub nie, ale pracownicy nobilona nie nie zmuszają do wzięcia pożyczki - ktoś chce, potrzebuje, to bierze chwilówkę i tyle, nie chce to nikt mu nie wciska na siłę. Umowa dla każdego jest do wglądu, można przeczytać, zapytać o wszystko - po to są przedstawiciele. I byście się zdziwili czy pożyczają rzeczywiście ludzie "biedni" - ale tak jak mówię - wypowiadają się Ci którzy najprawdopodobniej nie mieli styczności z tą firmą. Ja się cieszę że mam tę pracę, wypłatę mam na czas, ludzi nie oszukuję, podatki odprowadzam, wszystko jest legalne. No ale nie zapominajmy że jesteśmy w Polsce - kraju, gdzie widzą drzazgę w Twoim oku ale belki w swoim nie umieją zauważyć. No i najlepiej być bezrobotnym ferdkiem kiepskim i mówić że nie ma w tym kraju pracy dla ludzi.... itd. Gratki za podejście.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
monk




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 958

PostWysłany: Pon, 22 Wrz 2014 16:59:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak widać lichwa, w ramach wyrobienia normy, musi dziś podbijać posty na forach. To pewnie agitacja w ramach "płatnych" nadgodzin.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jacekkk




Dołączył: 22 Maj 2007
Posty: 1082

PostWysłany: Wto, 23 Wrz 2014 08:14:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

monk napisał:
Jak widać lichwa, w ramach wyrobienia normy, musi dziś podbijać posty na forach. To pewnie agitacja w ramach "płatnych" nadgodzin.


Najwyraźniej.
Jestem przeciwny funkcjonowaniu tego typu firm, jednakże mamy pod tym względem bardzo (niestety) liberalne przepisy.
Oczywiście ludziom nikt nie każe tam brać pożyczek, ale niektórzy są na krawędzi, a reklamy kuszą. Ludzie w takich chwilach nie zawsze myślą racjonalnie, tak że Dziewoja wyluzuj trochę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
konto usunięte




Dołączył: 14 Lis 2010
Posty: 778

PostWysłany: Wto, 23 Wrz 2014 11:40:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziewoja napisał:
Słuchajcie nikt nikomu nie wciska chwilówek i nie zmusza żeby brać. Tak samo jak w banku nikt nikomu nie wciska kredytów na siłę. Można pracować w urzędzie, jeśli się ma znajomości, a można sprzedawać garnki, wycieczki lub chwilówki albo siedzieć na słuchawce w call center. Poza tym najwięcej jest zawsze krytyków, którzy nie mieli styczności z tym, na jaki temat się wypowiadają. Sama miałam wątpliwości czy pracować w Nobilonie, czy nie, ale się zdecydowałam zamiast narzekać że tak bardzo mi źle i nie mam na chleb. Praca jak każda inna. Sami wiecie,że dostać tu pracę nie jest łatwo (no chyba że tatusiowie albo wujkowie wam wygrzali gdzieś posadki, ja takiego szczęścia nie mam). Wierzcie mi lub nie, ale pracownicy nobilona nie nie zmuszają do wzięcia pożyczki - ktoś chce, potrzebuje, to bierze chwilówkę i tyle, nie chce to nikt mu nie wciska na siłę. Umowa dla każdego jest do wglądu, można przeczytać, zapytać o wszystko - po to są przedstawiciele. I byście się zdziwili czy pożyczają rzeczywiście ludzie "biedni" - ale tak jak mówię - wypowiadają się Ci którzy najprawdopodobniej nie mieli styczności z tą firmą. Ja się cieszę że mam tę pracę, wypłatę mam na czas, ludzi nie oszukuję, podatki odprowadzam, wszystko jest legalne. No ale nie zapominajmy że jesteśmy w Polsce - kraju, gdzie widzą drzazgę w Twoim oku ale belki w swoim nie umieją zauważyć. No i najlepiej być bezrobotnym ferdkiem kiepskim i mówić że nie ma w tym kraju pracy dla ludzi.... itd. Gratki za podejście.


masz dobrą kawę za tą wypowiedź. dokładnie mam takie samo podejście. sam pracowałem w providencie krótko i nie przypominam sobie bym wciskał komuś pozyczke której nie chciał. chcesz to bierzesz, nie chcesz to nie bierzesz. są takie czasy jakie są i wiele osób ma przyblokowane możliwości wzięcia zwykłej pożyczki. sam kiedyś byłem w sytuacji podbramkowej. niejednemu takie chwilówki dupę uratowały i sprawiły że było co dziecku czy sobie samemu do jedzenia zrobić. niestety to chore że takie firmy istnieją ale tonący brzytwy się chwyta. to że ludzie biorą bez opamiętania takie pożyczki to głupota bo sami się w długi wpędzają. pamiętam swojego klienta któremu odradzałem pożyczkę bo wiedziałem że ma już jedną z którą ma problemy ze spłatą ale on upierał się by mu ją dać bo ... zobaczył promocję na ... laptopa. ludzie sami się wpędzają w bagno. te pożyczki się bierze jak ma się nóż na gardle a nie dla zaspokojenia kolejnej zachcianki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
jacekkk




Dołączył: 22 Maj 2007
Posty: 1082

PostWysłany: Sro, 24 Wrz 2014 13:36:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No, ale nie można providenta porównywać do chwilówek. Provident działa jasno i klarownie, nie ma tak, że człowiek tam spłaca, a dług nie maleje w przeciwieństwie do chwilówek. Jak dla mnie to złodziejstwo w majestacie prawa.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.020192 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski