STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Brodniccy samorządowcy drożsi niż w Toruniu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Silver76




Dołączył: 07 Lut 2004
Posty: 678

PostWysłany: Czw, 21 Sie 2014 11:20:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ooo i bamber zabrał głos ideologicznie jednaki z moim frontem Very Happy Chyba sobie wydrukuję ten post i powieszę nad swoim łóżkiem Very Happy

Nie będę poprawiać jego błędów.. ee taam Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Silver76




Dołączył: 07 Lut 2004
Posty: 678

PostWysłany: Czw, 21 Sie 2014 11:28:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W każdym bądź razie... nieuczciwe urzędasy bójcie się nas Very Happy Nie wiecie kto, nie wiecie kiedy, nie wiecie w jaki sposób może zostać zdemaskowana wasza nieuczciwość Smile

http://www.spy-shop.pl/minikamera-cmsg20-ukryta-okularach-p-1078.html

Gdzieś widziałem tańszy model... Smile

jogibabu! Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
bamberbomber




Dołączył: 08 Lut 2014
Posty: 753

PostWysłany: Czw, 21 Sie 2014 11:40:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nagrywanie podsłuchy to najlepsze metody w demokratycznym państwie. Precz z wyborami. Po co chodzic na wybory? Kto wyobraża sobie takiego Silvera jako burmistrza? Prędzej jako dyktatora Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Silver76




Dołączył: 07 Lut 2004
Posty: 678

PostWysłany: Czw, 21 Sie 2014 11:45:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiedziałem, że jego pozytywna transformacja nie może trwać długo Very Happy
Jedynie do pierwszego przypomnienia sobie o swej plugawej naturze Very Happy

Nie dyktatora, a bardziej sprawiedliwego króla! Very Happy i ów król ma już swojego pazia Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Silver76




Dołączył: 07 Lut 2004
Posty: 678

PostWysłany: Czw, 21 Sie 2014 12:02:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i jakie "demokratyczne państwo"? Smile Wierzysz, że w "teoretycznym państwie" władzę sprawuje lud? Very Happy Weeeź.. uderz się jeszcze raz w głowę to może naprostuje się twoje myślenie Very Happy

Bardziej "lód", bo żeby móc w "teoretycznym państwie" sprawować władzę to często trzeba zrobić komuś loda Very Happy a potem to albo z przyzwyczajenia i/albo z rozkoszy robi się lody np. Stanom Zjednoczonym Smile

i jeszcze jedno - skurwiele nie mają etycznych oporów do posługiwania się wszelkimi dostępnymi metodami by upierdolić przysłowiowego Kowalskiego, który, poprzez swą uczciwość, zalazł im za skórę Smile Toteż niech i skurwiele nie czują się bezpiecznie gdy uczciwy Kowalski zechce udowodnić ich łajdactwo Smile

a ty bambek nie stawaj rozkrakiem pomiędzy jednymi i drugimi, bo kiedyś kry lodowe, na których znajdują się przedstawiciele obu frontów, mogą powiększyć swój dystans i ty wtedy jako robiący szpagat zamoczysz swego siuśka w lodowatej wodzie Very Happy brrr Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
bamberbomber




Dołączył: 08 Lut 2014
Posty: 753

PostWysłany: Czw, 21 Sie 2014 12:15:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Silver sam starasz sie niszczyć inne osoby a kogoś pouczasz oj PInokio. Król haha to też dyktator.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Silver76




Dołączył: 07 Lut 2004
Posty: 678

PostWysłany: Czw, 21 Sie 2014 12:29:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bamberbomber napisał:
Silver sam starasz sie niszczyć inne osoby a kogoś pouczasz oj PInokio. Król haha to też dyktator.


Czy ty naprawdę jesteś taki tępy, czy udajesz takiego? Smile Mnie się naprawdę nie chce wierzyć w to, że może istnieć ktoś taki, kto nie potrafi zrozumieć najprostszych zdań, najprostszych działań Smile Skoro sobie nie radzisz ze zrozumieniem tego czy owego to poproś kogoś mądrzejszego. Chyba, że nie masz już kolegów, ewentualnie ci, których posiadasz są jeszcze mniej zaradni umysłowo... no dooobra... Smile Pozostań więc nieuświadomionym... paziem? Very Happy

Poza tym... ja się wcale nie staram Smile Skurwysyństwo połączone z idiotyzmem ma to do siebie, że potrafi nieświadomie wpierdolić się w jeszcze głębsze bagno, ułatwiając tym samym zadanie komuś, kto zechce doprowadzić do sprawiedliwości Smile To zrozumiałeś, czy wytłumaczyć ci to posługując się patyczkami? Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lola




Dołączył: 20 Lis 2010
Posty: 829
Skąd: z kątowni

PostWysłany: Czw, 21 Sie 2014 17:40:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki synku że korygujesz moją ortografię.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Silver76




Dołączył: 07 Lut 2004
Posty: 678

PostWysłany: Czw, 21 Sie 2014 18:04:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Synka sobie zrób jeżeli masz czym, lub z kim Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
bamberbomber




Dołączył: 08 Lut 2014
Posty: 753

PostWysłany: Czw, 21 Sie 2014 18:12:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Silver76 napisał:
Synka sobie zrób jeżeli masz czym, lub z kim Very Happy
Dość że Pinokio to jeszcze ham.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Silver76




Dołączył: 07 Lut 2004
Posty: 678

PostWysłany: Czw, 21 Sie 2014 18:19:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehehe... bambek, ty weee.... zamknij sie juz lepiej Very Happy

tu masz hama Very Happy

http://caloriecount.about.com/calories-krakus-polish-ham-i156271

bambek, utwoz jakis watek, ktoremu sprostasz Very Happy Moze cos o wezach prysznicowych, albo o nazewnictwie swoich komputerow Very Happy Kto ile bakow dziennie puszcza.. noo.. cos na buszmienskim poziomie intelektualnym, z ktorym tak ochoczo sie identyfikujesz Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lola




Dołączył: 20 Lis 2010
Posty: 829
Skąd: z kątowni

PostWysłany: Czw, 21 Sie 2014 18:52:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

he he Laughing Nasz lokalny "samiec Alfa" się zbulwersował! Laughing O moje zdolności prokreacyjne możesz być spokojny,cieniasie. Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jack 254




Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 3566

PostWysłany: Czw, 21 Sie 2014 20:08:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Samiec alfa chce sie dowartościować na forum ....
Syndrom jakis czy co....? Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
konto usunięte




Dołączył: 14 Lis 2010
Posty: 778

PostWysłany: Czw, 21 Sie 2014 21:10:45    Temat postu: Re: władza Odpowiedz z cytatem

Dorota Bartnicka napisał:
Cieszy mnie, że żyję w wolnym, praworządnym kraju, w którym każdy ma prawo do wyrażania własnych sądów i opinii. Praworządność ta oznacza, że wolność wypowiedzi podlega konstytucyjnym i prawnym ograniczeniom. By takie osoby, jak Pani nie mogły bezkarnie zniesławiać lub pomawiać innych. Bo wolność, to również odpowiedzialność. Przede wszystkim za swoje słowa. Nawet, gdyby nie wymieniła mnie Pani z nazwiska, nie miałoby to znaczenia dla przypisania Pani odpowiedzialności karnej za pomówienie – wystarczy, że można jednoznacznie ustalić z kontekstu wypowiedzi, której konkretnie osoby zniesławienie dotyczy. Rozumie więc Pani, że wymieniając mnie z nazwiska postawiła się Pani tym bardziej, w bardzo niezręcznej dla siebie, że tak kolokwialnie się wyrażę, sytuacji. Usunięcie nazwiska z postu nic nie da.
Radziłabym pamiętać, że zgodnie z art. 212 §1 k.k. (ustawa z dnia 6 czerwca 1997 r. Kodeks karny; Dz.U. Nr 88, poz.553 z późn. zm.) odpowiedzialności karnej podlega ten, kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną nie mającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności.
Jeśli nie wie Pani, czym jest pomówienie, służę pomocą - pomówienie to niesłuszne przypisanie komuś zachowania poniżającego lub narażającego go na utratę zaufania, a także zarzucenie mu takiego zachowania. Niekompetencja, którą mi Pani zarzuca jest typowym przykładem tego rodzaju właściwości. Przedmiotem pomówienia jest też, nie polegające na prawdzie twierdzenie, że członek zarządu miasta/powiatu przyjął korzyść majątkową lub osobistą, w zamian za załatwienie indywidualnej sprawy, w określony sposób. Ów zarzut nie musi być ściśle określony; pomówieniem jest już samo rozgłaszanie informacji ogólnej, nawet pochodzącej rzekomo od innych osób. Wystarczy wypowiedź: „ludzie w magistracie mówią, że NN poświadcza nieprawdę w dokumentacji inwestycji”, „mówi się, że urzędnik NN załatwia sprawy w sposób stronniczy”, by mieć podstawę do wszczęcia postępowania sądowego, ale Pani mi to znacznie ułatwiła pisząc wprost. Powinnam za to Pani podziękować.
I jeszcze jedno - następnym razem, jeśli tylko przedsięweźmie Pani podejrzenie o popełnieniu przestępstwa, proszę od razu powiadomić o nim organy ścigania i w ten sposób wypełnić swój obywatelski obowiązek.

Do zobaczenia zatem na wokandzie.

Dorota Bartnicka


Mam nadzieję że wszyscy są tacy kryształowi w Urzędzie w którym Pani pracuje jak to Pani twierdzi. Ciekawe dlaczego skoro wszyscy są tacy rzetelni to miasto aż huczy od informacji nt. tego z kim można ustawić przetargi organizowane przez miasto i nie tylko. Napewno ludzie sobie wszystkie informacje z palca biorą by Was biednych urzędników obsmarować - to napewno efekt bezrobocia, albo wina Tuska. Wy naprawdę w Urzędzie Miasta myślicie że ludzie nic nie widzą??? Informacje szybko się rozchodzą. Nikt w Brodnicy nie jest już ślepy ani głuchy!!! - ludzie Wam patrzą na ręce wbrew temu co się Wam wydaje!!!. Może Pamięta Pani sprawę przetargu na Skodę SuperB która jeździł Pan Derlicki. Przetarg był ustawiony pod konkretną markę auta - zresztą jestem Pani wstanie wskazać firmę która przygotowywała dla urzędu Miasta przetarg na w/w samochód. Chętnie opowiem tu publicznie jak to wybierało się auto dla Urzędu Miasta (byłem osobą która akurat miała styczność z tą sprawą od początku do końca). O innych sprawach mogę śmiało powiedzieć tu. Nadal uważa Pani że Urzędnicy nie mają sobie nic do zarzucenia??? A protekcjonizm przy załatwianiu pracy członkom rodzin w instytucjach zarządzanych przez miasto też nie jest Wam obcy??? - jestem w stanie udowodnić tu jak to ktoś załatwił pracę dzięki swojemu stawiennictwu. Ciężkie zarzuty tu stawiam ale może być Pani pewna że wiem co piszę i chętnie podzielę się wiedzą swoją w sądzie jeśli tylko będzie taka wola. Zamilczy więc Pani bo może Pani nakręcić niepotrzebnie temat przez który wiele spraw wyjdzie na jaw i nastąpi całkiem niemała roszada na wysokich stanowiskach nie tylko Urzędu Miasta ale i podległych spółek. Myślę że wiele osób jest Wam wstanie udowodnić bardzo wiele i nie trzeba się zbytnio wysilać by rozgonić Was nieuczciwych z tego przybytku jakim jest Urząd Miasta

Jacek Kęsicki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Silver76




Dołączył: 07 Lut 2004
Posty: 678

PostWysłany: Czw, 21 Sie 2014 22:30:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lola napisał:
he he Laughing Nasz lokalny "samiec Alfa" się zbulwersował! Laughing O moje zdolności prokreacyjne możesz być spokojny,cieniasie. Laughing


Doprawdy? Very Happy wasz lokalny samiec alfa się zbulwersował? Very Happy Ojej... no i co teraz? Smile Może by tak stado baranów, któremu przewodniczy wykazało więcej zrozumienia dla jego trudnej, odpowiedzialnej i niewdzięcznej roli? Smile Zastanówcie się nad tym, wszak utrata przewodnika może się okazać niepowetowaną stratą... Smile no i kto mógłby go zastąpić? Kolejny baran? Very Happy

A jeżeli chodzi o mnie to ja nie wykazuję żadnego niepokoju w żwiązku z twoimi zdolnościami reprodukcyjnymi... Smile Może powinienem... wszak wizja filmowego scenariusza "Idiokracji" zbliża się nieuchronnie Smile
i nie każdy kto od czasu do czasu sobie popierdoli jest prokreacyjnie zdolny Very Happy "Cieniasa" potraktuję jako komplement, gdyż ciężko pracuję nad zrzuceniem zbędnych kilogramów i dobrze gdy ktoś to zauważa Very Happy To takie budujące Very Happy


Ostatnio zmieniony przez Silver76 dnia Czw, 21 Sie 2014 23:26:15, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 5 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.034039 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski