STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Coś na Kinect

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Komputery, gry, internet
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
saba85




Dołączył: 25 Mar 2014
Posty: 9

PostWysłany: Czw, 14 Sie 2014 15:05:21    Temat postu: Coś na Kinect Odpowiedz z cytatem

Witam! Wraz z żoną staliśmy się użytkownikami Kinecta na Xboxa. Pierwszą grą żona była zachwycona - oczywiście były to ćwiczenia i ogólny fitness Wink Jednak jako że ja nie jestem szczególnym fanem tego typu sportu, jakoś niespecjalnie używam na razie Kinecta. Nie po to go kupiliśmy, by tylko żona miała frajdę, dlatego szukam zaufanych stron internetowych, gdzie mógłbym w przystępnych cenach kupić gry korzystające z opcji Kinect. Dobre są rodzinne, przygodowe - właściwie każde. Możecie polecić mi sklep, najlepiej internetowy, w którym mógłbym kupować gry?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jarod95




Dołączył: 26 Mar 2014
Posty: 10

PostWysłany: Czw, 14 Sie 2014 16:11:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

powinieneś moim zdaniem skorzystać z wyszukiwarki tanich sklepów internetowych, oczywiście rzetelnych, w których się nie natniesz. Ta wyszukiwarka to "ceneo" wpisujesz tam co Cię interesuje, a wyszukiwarka od razu wyszukuje listę sklepów posiadających towar, który Cię interesujesz po niskiej cenie. Ja sam korzystam i polecam!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
netsobieslaw72




Dołączył: 24 Mar 2014
Posty: 8

PostWysłany: Pon, 18 Sie 2014 11:50:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja najczęściej kupuję gry na aukcjach internetowych za fajną cenę
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ekosusanna86




Dołączył: 24 Mar 2014
Posty: 9

PostWysłany: Pon, 18 Sie 2014 20:08:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może w empiku? Ja tam zawsze kupuję gry, owszem może nie należą one do najtańszych, ale ja wolę tam kupować, bo raz, że do empiku mam blisko, a do tego jestem pewien, ze gra jest w stu procentach oryginalna, do tego dostaję na nią gwarancję. W razie problemów mogę ją wymieniać. Także kup lepiej w empiku
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Komputery, gry, internet Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.016397 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski